Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. noemiku ona leje w 90 % na gazete, ale i tak przesiąka :) Wczoraj suńka zrobiła swoją pierwszą kupę na polu a nie w domku na dywan :)
  2. wtatara Bartek został skazany na dożywocie w schronisku, bo z łatką agresora nikt go nie będzie chciał, jednak magda z Tomkiem jak go zobaczyli to od razu Tomkowi się oczy zaświciły (notabene pasuja do siebie :) oba wielkie chłopy ) Mam nadzieje, że adopcja Bartka dojdzie do skutku i pewno magda pośpiesza Tomka, zeby szybko uwijali się z budową boxu ( jak na razie ogradzają teren działki a w następnej kolejności przyjdzie pora na zrobienie wybiegu Bartusiowi...) Hi hi najlepsze jest to, ze Oni o Bartku juz mówią NASZ :loveu:
  3. ehh wiecie co, ja nie wierzę w tych obserwatorów. Ludzie daja sobie do obserwowanych aukcji jak sa ciekawi co z psem będzie...a nie jak chcą tego konkretnego psa :(
  4. Kasie odbierze pw bo niewiem czy będziesz dziś u mnie po odbiór tej paczuszki od Magdy z Zabrza dla Herfena.... Tam jest ze 3 kg karmy weterynaryjnej takiej dla staruszków maść na odleżyny i trochę witamin dla dziadków. daj znać
  5. daj namiary na ta panią :) mamy pare odpowiednich psiaków :) a u mnie jest przesliczna sunia od Villaski..... przekochana :)
  6. juuupii trafiłam trafiłam tralalalaa
  7. mówiłam, ze będzie dobrze :]
  8. mi, mi z pieczarkami i podwójnym serem mniam
  9. [quote name='Danusia12']Sterylkę??:crazyeye: :diabloti:[/QUOTE] niee kurna...takiego troskliwego faceta :D
  10. jessuuu rozkoszne :loveu: też bym tak chciała :)
  11. ooo albo zabralibyście do wrocka rzeczy dla Uciechowa.....
  12. Bartek - olbrzymi bernardyn, na razie jest w schronie, ale za jakiś czas (ok m-c, dwa) będą juz mieli gotowy kojec dla niego i wtedy będą mogli go wziąć..na razie będą go resocjalizować w schronie :)
  13. Noo dalej :( dziś po nocy były dwie kałuże, a zanim zdążyłam się umyć i ubrać to znów się zlała....... ehhhh nie mam juz do niej siły....... na poczatku (chyba ze strachu) tak ładnie wytrzymywała.... a teraz....
  14. nie jeszcze bo na razie nie mam kasy :(
  15. o cholera :( bida, ale musi cierpieć.....
  16. [quote name='aisaK']Mogłoby tak być, ale wtedy uaktualniać musiałaby Beatka. Jakby to inaczej rozwiązać?[/quote] ehh no rzeczywiście chyba, że admini by na to jakoś zaradzili/......
  17. ojej nic nie pisałaś ...trzymaj sie jakoś
  18. mleczne wedlowskie to niebieskie :)
  19. ale swoja drogą to chamstwo, zę tylke czasu trzeba ich prosić o kontrole....przeciez to ich obowiązek!!!!!
  20. kiwi, zdjęcie nie otwiera się tylko krzyżyk widać
  21. mniam, a dla asiorka ptasie mleczko to jest??????
  22. jesuu nie mozliwe..w schronisku jakoś zył a tylko po wyciągnięciu go do hotelu sie poddał :(
  23. aisa a nie lepiej umieszczac wszystkie aktualizacje i wszystkie dobki na pierwszej stronie tak jak wszędzie się aktualizuje???? Tak było by dla wssaystkich wygodnie, bo ja np mam ustawione, zę więcej mi się otwiera odpowiedzi na stronie i ja np. mam jako ostatnią stronę 65. I niewiem która to jest strona 100, a tak jak by było na pierwszej to każdy mógłby sobie wejść i popatrzeć ;D
  24. dlugo zamierzacie jeszcze wyciągać te brudy "rodzinne" na forum publicznym :angryy:
×
×
  • Create New...