wtatara Bartek został skazany na dożywocie w schronisku, bo z łatką agresora nikt go nie będzie chciał, jednak magda z Tomkiem jak go zobaczyli to od razu Tomkowi się oczy zaświciły (notabene pasuja do siebie :) oba wielkie chłopy )
Mam nadzieje, że adopcja Bartka dojdzie do skutku i pewno magda pośpiesza Tomka, zeby szybko uwijali się z budową boxu ( jak na razie ogradzają teren działki a w następnej kolejności przyjdzie pora na zrobienie wybiegu Bartusiowi...)
Hi hi najlepsze jest to, ze Oni o Bartku juz mówią NASZ :loveu: