-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
w górę smoku !!!!! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dzieńdoberek :) Menrzuśku Ty chyba się na mnie obraziłeś :(??? -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dalszy ciąg historii Axelka :( Bidak tak cierpiał i nikt tego nie widział :( [QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]Cześć[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]No więc właśnie mówię że był bardzo dzielny bo nic po sobie nie dawał poznać .. :([/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jak czekaliśmy na weta u was to zauważyłam że na tej łapie ma jakieś zgrubienie , potwierdziło sie to jak weszliśmy do gabinetu , bo Wasza pani wetka ;) od razu nas uprzedziła co i jak i że moga byc problemy ( oczywiście to dla nas nie stanowiło żadnej przeszkody ( wręcz przeciwnie ) całe szczęście że zabraliśmy go od razu bo tu przy leczeniu takiej zmiany liczy się ponoć każdy dzień , więc mam nadzieję że wszystko skończy się pomyślnie , a najważniejsze że może choć troche przestanie go boleć....[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ta zmiana to ponoć pozostałość po starym pogryzieniu , ponad rok temu mial z tego miejsca usuwany złamany ząb innego psa co go pogryzł( nasz wet mówi ze to właściwie po takim czasie nie do sprawdzenia , że np równie dobrze mógł sąobie tą łapę uszkodzić na kildziesiąt innych sposobów.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ale badźmy dobrej mysli :)) bo Axel jest napewno ;)))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Po agresji nie ma śladu , psisko jest spokojne , wyglada na szczęsliwe i zaprzyjaźnione ze wszystkimi :))))))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Co prawda póki co preferuje moją skromną osobę ( nie chwaląc się oczywiście ;) ale Tomka tez zaakceptował i lubi go wyraźnie ale nie jest w swych uczuciach tak wylewny jak w stosunku do mnie , nie lubi np jak znikam za jakimiś drzwiami , niezależnie czy to są drzwi wyjciowe czy np do innego pokoju czy łazienki, siada przy nich, popiskuje i wlepia w nie swoje zdziwione smutne oczyska i przekrzywia łepek jakby pytał -"gdzie polazłaś , choć tu, przecież ja tu zostałem!!!!!!"[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Dzisiaj rano przywitał mnie ( ledwo nie zwalając mnie tym z nóg ) skokiem na klatę ( moją...) machając ogonem i zachowując się jak mały szczeniaczek...chyba zmiana środowiska wpłynęła na to, że zapomniał o swoich gabarytach ;)) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Póki co tyle , wieczorem znowu napiszę , teraz muszę lecieć [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Magda[/SIZE][/FONT] [/QUOTE] ehhh w ostatniej chwili chyba go adoptowali..... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=36iNMV3_E8s[/URL] Opowieść o Menrzusiu[/QUOTE] oooj biedny :( co ta niedobra Danusia Ci robi :glaszcze: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny, a może następnym razem udało by się Wam zrobić jej zdjęcie z człowiekiem, zeby pokazać jej rzeczywista wielkość, bo na tych zdjęciach wcale nie widać że jest malutka....... a przy człowieku były by jakies proporcje zachowane :) -
tak tak oba Collaczki z psich adopcji znalazły dom, z Krakowskim schronie jest tylko ten jeden psiak którego wkleiłam pare postów wyżej....
-
[quote name='Tweety'][B]tylko Emir błyszczy na firmamencie jako ta gwiazda zaranna. [/B] Tylko tym razem argumenciki masz takie lichutkie aż żenujące. Chyba premii nie będzie[/QUOTE] oo to to, sedno sprawy :angryy: żenada!!!!
-
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
buuu szkoda :( a miałam nadzieje :( -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
niestety nie wszystkie wieści o Axelu są wesołe :( oto treść maila od Magdy: [QUOTE]Witamy Cię serdecznie wszyscy ;)) A więc ciąg dalszy wieści : Właśnie wracamy z wizyty u naszych wetów-Axel miał zafundowany "fool servis" :) rtg, badania krwi , czyszczenie uszu, kropienie oczek itd itp. Wniosek jest taki że Axel to wielki harciol- wogóle nie dawał po sobie znać że niestety bardzo cierpi- ta chora łapka to niestety nie będzie taka prosta sprawa :( Początkowa diagnoza to bardzo stary odczyn zapalny pourazowy w wyniku którego doszło do zapalenia kości ( to go musi okropnie ciągle boleć :( , w tej chwili kość jest na etapie już częsciowej resorpcji , tkanka kostna zanika pozostaje tylko coraz wiekszy odczyn zapalny , mamy przejść 2 tygodniowe leczenie antybiotykami jest szansa że odczyn zacznie sie cofać i kość, a tym samym palec, da się uratować, jeśli nie, to trzeba palucha amputować aby uratować łapę :(( To jest niestety ta bardziej optymistyczna wersja ...jest też niestety podejrzenie że może to być nowotwór ;((( ale póki co musimy obserwować jak zareaguje na antybiotyki, narazie dostaje leki przeciwbólowe i było widać jak po zastrzyku poczuł ulgę że ból odchodzi... biduś.... A teraz z tej weselszej beczki - nadal jest super , jak do tej pory nie było ani jednego spięcia :))))) leon zaczyna mu wchodzić na głowę i szaleje mu koło nosa a Axel chyba traktuje go poprostu jak niesworne szczenie bo olewa go i pozwala na wszystko , mam nadzieję że tak już będzie - chyba najgorsze chwile mamy za sobą. Najgorsze jest to że Axel miał nie zostać kanapowcem .... niestety ma wielkie ciągoty do tego mebla... ;)) I jest potwornym pieszczochem , nie wiem co to będzie ale chodzi za mną krok w krok , nawet teraz trzyma swój wielki łeb na klawiaturze i prawie nic nie moge napisać :))) ciagle muszę coś kasować bo Axel pisze razem ze mną ( ciekawe co chce Wam przekazać ;))) Pozdrawiamy serdecznie Jutro postaram się wysłać jakieś zdjęcia :) Magda i Axel ;)))[/QUOTE] TRZYMAJCIE KCIUKI ZA AXELA :( niech będzie wszystko dobrze :( -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
soory dziewczyny, padłam na fotelu:cool3: Trawis ma allegro to nie ma sensu mu drugiego zakładać. ten o którym ja myśle nie ma nawet wątku na dogo :( (pochrzanilam imiona, nie Oskar tylko Gonzo) [B]GONZO.[/B]Psiak ma ok. roku. Musieli mu amputować łapkę po wypadku....Jest przekochanym wesołym psiakiem. Jak podchodzi się do boxu psiak cieszy się jak wariat. Uwielbia mizianko i potrzebuje kontaktu z człowiekiem, gdyż mimo swej ułomności nie stracił swej radości zycia.....jedynie te oczy....spójrzcie...jak on patrzy....jedynie smutny wrok zdradza nam, że powoli do psiaka zaczyna docierać smutna rzeczywistość.....że jest sam, bez swojego człowieka....... [IMG]http://stud.wsi.edu.pl/~webber/czarny/psieadopcje/psiaki/gonzo3.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/123/0fea86eee9aec1b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/123/05b71e4f82ae0593.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/73/c7508c3b04efda33.jpg[/IMG][/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
noo bardzo nieładnie :( nic nie dostałam na pw teraz :( nabrazie spadam jade wreszcie do domku :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
taa teraz słabego udaje a jak mnie wieczorem dorwie....to siwy dym czarne chmury :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Już ja Cię dorwę :evil_lol:[/quote] oo i widzisz :placz: i grozii mi ;( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
boje się :( nawet po nocach snia mi się kosszmary z Jego udziałem :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']serio?[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_213.gif[/IMG] Menrzusia? no co ty! toc to poczciwa dusza:lol: tylko czasem bladzi jak kazdy:evil_lol:[/quote] noo bo On krzyczy na mnie :( i bije :( laską :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']powiedz plissssssss:p[/quote] szyszunia nie mogę...Menrzuś by mnie zabił :roll: a ja się Go tak boję :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']kobiety są bardzo skomplikowanym wytworem natury :evil_lol:[/quote] wczoraj nazwał to bardziej dosadnie, ale nie powiem Wam bo by6ście się obraziły :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Aga :multi: :multi: :multi: Nareszcie :cool3: chociaż powinienem sie obrazić :loveu: Buziaki z powrotem lecą z prędkością ponaddźwiękową :evil_lol:[/quote] a co Ty tak na lewo i prawo te buziaki rozdajesz :mad: zobaczysz!!! wszystko powiem Danusi....:cool3: a tak wogóle czemu kurde se nie założysz swojego konta pod męskim nikiem tylko jako baba tu z nami gadasz:evil_lol: ??? -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wydaje mi się, ze wszystkie te duże psy staraja się w miare mozliwości dawać do osobnych boksów. Choć pracownicy twierdzą, że te wszystkie psy na osobnych boxach sa dlatego, że atakuja inne psy. Być może Trawis nie toleruje wszystkich psiaków (sukom nie robił nic) Jak podchodze do boksu to Trawisek merda ogonkiem i cieszy się jak szczeniak, cała dupka mu lata :) jest taki słodki, i mimo swojego młodego wyglądu jest dziadkiem i jak najszybciej powinien znaleść dom bo takie duże psy żyja ok. 15 lat :( a w schronisku napewno mniej :( -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no ale nadal w schronie :/ nadal go nie wzięli..... takie gadanie, albo biora albo nie, a nie takie robienie nadziei :( -
[quote name='majafaja']no nie, to juz jakas przesada u Was w tym Krakowie... co jest z tymi ludzmi ??? jeszcze sie smieje widac... ale pewnie juz niedługo :([/quote] psiak jest nie dłużej niż 2 tygodnie (wydaje mi sie, że wczoraj wyszedł dopiero z kwarantanny.... Śliczny ale boi się trochę w schronie :(
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
młoda coraz częsciej zaczyna robić kupę ale na razie tylko w mieszkaniu :/ wiedzialam, ze trafie na drugiego Tośka :/ no nic na razie jakoś wydalam, tylko że w doku nieco woni....... :p -
[quote name='aisaK']Ale w Krakowskim schronie piesy maja luksusy! Ryzyk dostaja!!! Przecudowne wieści, dwie wspaniałę, piekne dobermanki poszły do domu. Ściągnę je dopiero za tydzien, tak na wszelki wypadek ;) Mój tymczasowicz bardzo źle się czuł po kaszy, wiec mu juz nie daję, nie mówiąc o tym, że musiałam z nim ciągle na kuupkę wychodzić i powiem wam tak niesmacznie, że przy kupie aż szczelało :lol:[/quote] no można wiele rzezcy powiedzieć o Krakowskim schronisku, ale nie to, ze psy są niedowżywione...Dostaja naprawde duże ilości żarełka, mięsa z ryżem i rozmoczoną karmą. Psiaki sa wręcz zapasione :) Tylko takie które nie maja siły przebicia są nieco chudsze.... Co do dobków, to na stówe jestem pewna, ze Wenus nie wróci, państwo sa naprawede wspaniali i Pan już miał kiedyś dobka. A co do Ursy, no niewiem , pani wydawała się OK ale w sumie oni niue przyszli po dobka :) ale jak zobaczyli jak wyprowadzałam tym drugim państwu Wenus to zapragneli dobka. Niewiem jak będzie ale należy być dobrej myśli :)
-
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Asior replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ja od dwóch nocy mam koszmary, jak nie psy przywiązane do drzewa, to znajdowane w lesie z pozawiązywanymi łapami :/ ehhhh mokra wstaje. Chłop mi mówi, że jestem nienormalna :shake: no ale co ja na to poradze :roll: