Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. nie :( nic nie dostałam :(
  2. co tak wczesnie ??? Menrzuś, no coty już????
  3. uuppss jagienka żywcem zapomniałam :( zaraz zmieniam
  4. BELLA ma dom!!!:multi: Teraz tylko trzeba ją dowieść do Krakowa :) no niestety okazało się że sunia zaniemogła chwilowo :( zobaczymy jak sie to potoczy.....
  5. OK jutro przekaże dziewczynie :)
  6. eehhhh jak to się toczy to głupie życie :(
  7. Psiak stracił nogę w związku z wypadkiem samochodowym, (ludzie go znaleźli na ulicy potrąconego przez auto) w schronisku musieli mu amputować nóżkę bo nie dało się jej uratować.... Psiak doskonale radzi sobie bez nóżki, spokojnie wejdzie na 2 piętro. Jest łagodny doo innych psiaków z kotami niewiem ale myśle, ze tak, bo jest młody (ma niecały rok) i bardzo przyjacielski, tak samo myśle, ze będzie z dziećmi.... Gonzo jest wielkości do kolana, nie ma żadnej diety i napewno byłby bardzo szczęsliwy gdyby opuścił ten zimny box :(
  8. aaa cheba, ze tak :D to zwracam honor :)
  9. Patka wysłąłą mi własnie esa :( prosiła, zeby Wam tu napisać, bo sama nie jest na razie w stanie..... Asta ma raka........ na razie tyle wiem, Patka tez chyba niewiele więcej bo nie zdążyła pogadać z mamą. Jak da rade to napewno się do was odezwie, ale dajcie jej trochę czasu :(
  10. szkoda, ze Oskarek w Warszawie :(
  11. Asior

    Liczymy podpisy!

    Ok jak będzie trzeba to pisz....pracuje w szpitalu MSWiA więc można by się było powołać na kontakty :D
  12. camara trzeba to jesscze sprawdzić bo nie zawsze tak jest jak oni mówią...
  13. kurcze szkoda, że zdjęcia sa tak kiepskiej jakości :( można było by do allegro dodać, bo na innych zdjęciach wogóle nie widać, że ona taka mała
  14. najgorsze jest to, że w Nowym Targu nie ma RTG ...i to jest problem....
  15. nie ona poprostu panicznie boi sie wyjść na pole :(
  16. niestety, nie byłam w schronie w weekend i niewiem nawet jeszcze jest
  17. [quote name='zasadzkas']Najnowszy "nabytek" w Korabiewicach: BELLA - suka młoda. Kochana, przytulasta sunia. Trochę zazdrosna o inne psy. Czeka na miejsce na SGGW (nie wiem, czemu). Jutro, pojutrze będzie już w Warszawei, w klinice. [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1168/mini.jpg[/IMG] [URL]http://dajmudom.pl/futro.php?id=1168[/URL][/quote] dziewczy prawdopodobnie będę miała chatę dla tego psiaka tylko dziewczyna musi sie skontakotwac sie z rodzicami
  18. Asior

    Liczymy podpisy!

    Medar z jakiego miasta jest Czarok,???? pytam bo może bym załatwiła szybszy rezonans......
  19. tak tak jestem już z Panią w kontakcie :)
  20. a smecte próbowaliście mu podać, albo nifuroksazyd
  21. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4028576&postcount=118[/url] :(
  22. na nosówke była szczepiona teraz jeszcze wścieklizna tylko
  23. a ja nadal jestem za tym,z ęby zrobić mu RTG :/
×
×
  • Create New...