jejku, ona wysyłała do Ciebie przy mnie maila z pracy :(
nie załamuj mnie :(
tak się cieszyła :(
nic nie mówiłaś dziś jej, że jest druga w kolejce :(
no nic, dziewczyna najwyraźniej ma pecha.....powiem jej jutro, ehhhh a tam cała rodzina już postawiona na nogi.....cieszą się jak wariaci....
no nic :( przekaże jej ....