Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. allegro zrobić małemu?????
  2. i hektolitry tłuszczu :evil_lol:
  3. Wtatara wysłałam Ci kod na maila :)
  4. szyszunia, Omar nadal szuka domku....
  5. kiwi ja jużpisałam na krakowskich rozmowch że mam babeczke z pracy co może by wzięła króliczka ;)
  6. ehhh Trawis.....dlaczego nikt o Ciebie nie pyta :( ?????
  7. jejku, ona wysyłała do Ciebie przy mnie maila z pracy :( nie załamuj mnie :( tak się cieszyła :( nic nie mówiłaś dziś jej, że jest druga w kolejce :( no nic, dziewczyna najwyraźniej ma pecha.....powiem jej jutro, ehhhh a tam cała rodzina już postawiona na nogi.....cieszą się jak wariaci.... no nic :( przekaże jej ....
  8. tak tak zdecydowanie te na rączkach tak
  9. ehhh poszli do lasu zakopać ją pod jej ulubionym drzewem :(
  10. zasadzkas to było do mnie?? napisalaś że trzeba transportu????
  11. Astra już biega za tęczowym mostem :( Uśpili dziewczynkę :placz: Patka jest załamana :( wieczorem ją pochowają :( Oj Patuś, biedna :( Nie ma mnie przy niej :( nawet pocieszyć jej nie mogę :(
  12. Ok napisze w watku transportowym że szukamy transportu Warszawa-Kraków :)
  13. Viktorija, nie mogą się do Ciebie dodzwonić :(
  14. [quote name='shirrrapeira']Witam i na kawusie zapraszam z ciastem cytrynowym i oczywiscie ptasim mleczkiem dla Asiorka.[/quote] ojeeej jaka ochotę na ptasie miałam :) Szyszunia, a znasz tego boksia co jest u nas w hotelu?? wyciagnięty z Olkusza, piękny pręgowany [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2419/img0780zl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9536/img0779cd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5867/img0785dr9.jpg[/IMG]
  15. kiwi potenckljalny sponsor wodnika pyta ile te leki co mi podałas kosztują....
  16. no to kamień z serca :)
  17. dziewczyny jest jeszcze jedna suńka tak jak Gonzo bez łapki i tez młodziutka.... [IMG]http://stud.wsi.edu.pl/~webber/czarny/psieadopcje/psiaki/petarda1.jpg[/IMG] [IMG]http://stud.wsi.edu.pl/~webber/czarny/psieadopcje/psiaki/petarda2.jpg[/IMG] [IMG]http://stud.wsi.edu.pl/~webber/czarny/psieadopcje/psiaki/petarda3.jpg[/IMG] [IMG]http://stud.wsi.edu.pl/~webber/czarny/psieadopcje/psiaki/petarda4.jpg[/IMG]
  18. jest jeszcze taka sama bez łapy tylko ze dziewczynka i bardzo podobna do ON-ka ale pół mniejsza..... mój numer 698-684-638
  19. wiem, wiem dziś będa dzwonić :D
  20. jestem przeciez na bierząco ...cały czas odpisuje....
  21. Patuś, trzymam kciuki zeby było dobrze :*
  22. przecie jestem tam i na bierzaco odpisuje :roll:
×
×
  • Create New...