-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - przeurocza amstafka Viki MA DOM, NARESZCIE
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
bo kiedyś anicie o niej opowiadałam i strasznie jej się spodobała ;) -
zapraszam na wątek 4-ro miesięcznego kolaka, do adopcji!!!! proszę pomóżcie w rozsyłaniu jego wątku http://www.dogomania.pl/threads/204267-MORGAN-owczarek-szkocki-collie-4-miesięczny-Kraków.?p=16528151&posted=1
-
MORGAN-owczarek szkocki collie 4 miesięczny, Kraków. Ma dom
Asior replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
mało coś ruchu na wątku :roll: trza rozgłosić ;) zacznijmy od większych zdjęć ;) [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2571/1001076p.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/8153/1001075p.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6940/1001073v.jpg[/IMG] -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
Rudziu spytam maćka jutro, bo nie pytałam o nazwę :( -
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
Asior replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
napisz mi tekst do ogłoszenia to wrzucę ją na naszą strone... -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
no to musiał być jakiś wirus, bo większość psiaków w hotelu cherlała... Do tego miała na pewno spadek odporności po ciąży, to normalne, ze spada :( ehhh jestem załamana :( Tak jak pisałam w mailu, sterylki nie było jeszcze bo była przeziębiona od jakiegoś czasu.... -
boszzzz, jaki ruch na wątku :) Niedługo się bić zaczną ;) Niestety zmartwię niektórych, domek zainteresowany nadal ;) Kombinujemy tylko transport ;) Domek zakochany na maxa codziennie oglądają zdjęcia ;) W domu też jest kilka kotów, więc będzie wesoło . Za domek ręczę, jest mi znany od kilku m-cy, jesteśmy w stałym kontakcie, do tej pory był naszym (KTOZ-owskim) DT dla kotów, ale teraz jest w stanie dać DS tej ślicznotce i DT dla jakiejś jeszcze malutkiej bidy ;)
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Asior replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dziewuszki, pilna sprawa!!! Czy nie świta Wam coś, ze ktoś od Was jechał by w kierunku Krakowa??? Potrzebuje transportu z dzierżoniowa do Krakowa dla mini mini psinki -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
mam złe wieści... Mała trochę chorowała, większość hotelowych psiaków się przeziębiło ponieważ antybiotyk nie skutkował Maciek pojechał z nią do Krakvetu... Porobili suni masę badań, i okazało się, że sunia ma niewydolność serca, dość zaawansowaną.. Dostała leki i.... tydzień czasu... jeśli nie pójdzie na leki to zostanie uśpiona, bo bardzo bardzo się męczy i cierpi, bo ma duże trudności z oddychaniem :( Okazało się, ze nie ma tylu lat ile nam się wydawało.. Weci ocenili ją na ok 7-8 lat :( Dlaczego teraz dopiero się ujawniła ta niewydolność :( -
w środę na os. Centrum C znaleziono szczeniaka owczarka, w tej chwili jest w schronisku....
-
mogła bym nawet 5 dać, jednak pamiętajcie, ze trzeba je ocieplić
-
[quote name='agnieszka24'][B]Anashar[/B] czy wybierasz się teraz do Warszawy? Mam super domek w Wawie dla mojej tymczasowiczki 3 miesięcznej Agatki :) Czy mógłbyś pomóc w transporcie i zabrać ze sobą małą?? Byłabym ogromnie wdzięczna![/QUOTE] dzwoń do Maćka bo on już wczoraj jechał do warszawy ... [B] Zapraszam do obejrzenia teledysku do piosenki nikt nas nie pytał[/B] ;) [video=youtube;f3j3hcDG8L8]http://www.youtube.com/watch?v=f3j3hcDG8L8[/video]
-
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='olgaj']mam na dzis umówioną osobę ktora podjedzie pod adres z umowy i sprawdzi.[/QUOTE] ale co sprawdzi???? -
a co z karmą i budami z krakowa?? Jesteście zainteresowani??
-
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak komplet szczepień ;) -
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
znaczy mam sprawdzić jak ona reaguje na suki, tak?? Mogę poprosić agamika, bo ona pracuje w schronie ;) -
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak była sterylizowana u właścicieli, U nas nic nie kosztuje wyciągnięcie ze schronu ;) Mogę załatwić jej wyciągniecie ;) -
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kana cholerka, dopiero teraz to widzę.... u nas w biurze była tylko chwile... nie myślałam o oglądaniu jej bo miałam łzy w oczach... pierwszy raz tak się przejęłam psem zrzeczonym.. dzwoniłam do hotelu i gdyby nam policzył 10 zł za nią to byśmy ją wzięli do hotelu, ale się nie zgodził :( -
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Dora też jest sterylizowana.... Ci ludzie twierdzili, ze suka należała do ich syna, ale nie mówili czy mieszkał w krakowie. Choć w sumie mówili, ze to już trzecie jej miejsce.... :roll: Jednak wydaje mi się, ze to nie ta sunia, bo "nasza" ma dużo mniej siwego... no i cycory ma dużo mniejsze Kana ci ludzie twierdzili, że suka zgadza sie z psami, kotami i kocha dzieci... -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202520-KRAKÓW-PILNIE!!!-7-mio-letnia-pittbullka-red-nose-trafiła-do-schroniska.?p=16333572[/url] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2818/dscf2248.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2818/dscf2248.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202520-KRAKÓW-PILNIE!!!-7-mio-letnia-pittbullka-red-nose-trzafiła-do-schroniska.?p=16333572#post16333572[/url] 7-mio letnia suka red nose szuka do mu, po tym jak jej właściciele oddali ją do nas, mówiąc że jeszcze dziś wyjeżdżają. Suczka łagodna do dzieci, psiaków, mam nadzieje, że nie ściemniali.... nie dajmy jej dożywocia w schronisku????
-
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9010/dscf2247i.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2818/dscf2248.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4773/dscf2250v.jpg[/IMG] [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/1581/dscf2251e.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4227/dscf2252e.jpg[/IMG]