Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. bo kiedyś anicie o niej opowiadałam i strasznie jej się spodobała ;)
  2. zapraszam na wątek 4-ro miesięcznego kolaka, do adopcji!!!! proszę pomóżcie w rozsyłaniu jego wątku http://www.dogomania.pl/threads/204267-MORGAN-owczarek-szkocki-collie-4-miesięczny-Kraków.?p=16528151&posted=1
  3. mało coś ruchu na wątku :roll: trza rozgłosić ;) zacznijmy od większych zdjęć ;) [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2571/1001076p.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/8153/1001075p.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6940/1001073v.jpg[/IMG]
  4. Rudziu spytam maćka jutro, bo nie pytałam o nazwę :(
  5. napisz mi tekst do ogłoszenia to wrzucę ją na naszą strone...
  6. no to musiał być jakiś wirus, bo większość psiaków w hotelu cherlała... Do tego miała na pewno spadek odporności po ciąży, to normalne, ze spada :( ehhh jestem załamana :( Tak jak pisałam w mailu, sterylki nie było jeszcze bo była przeziębiona od jakiegoś czasu....
  7. boszzzz, jaki ruch na wątku :) Niedługo się bić zaczną ;) Niestety zmartwię niektórych, domek zainteresowany nadal ;) Kombinujemy tylko transport ;) Domek zakochany na maxa codziennie oglądają zdjęcia ;) W domu też jest kilka kotów, więc będzie wesoło . Za domek ręczę, jest mi znany od kilku m-cy, jesteśmy w stałym kontakcie, do tej pory był naszym (KTOZ-owskim) DT dla kotów, ale teraz jest w stanie dać DS tej ślicznotce i DT dla jakiejś jeszcze malutkiej bidy ;)
  8. dziewuszki, pilna sprawa!!! Czy nie świta Wam coś, ze ktoś od Was jechał by w kierunku Krakowa??? Potrzebuje transportu z dzierżoniowa do Krakowa dla mini mini psinki
  9. oczywiście polecam dr Szpeyera :) tam cena będzie dużo niższa niż w innych gabinetach, zadzwonię i pogadam jak będziecie chcieli Anett, jak zadzwonisz z "ulicy" to ceny będą normalne ;)
  10. mam złe wieści... Mała trochę chorowała, większość hotelowych psiaków się przeziębiło ponieważ antybiotyk nie skutkował Maciek pojechał z nią do Krakvetu... Porobili suni masę badań, i okazało się, że sunia ma niewydolność serca, dość zaawansowaną.. Dostała leki i.... tydzień czasu... jeśli nie pójdzie na leki to zostanie uśpiona, bo bardzo bardzo się męczy i cierpi, bo ma duże trudności z oddychaniem :( Okazało się, ze nie ma tylu lat ile nam się wydawało.. Weci ocenili ją na ok 7-8 lat :( Dlaczego teraz dopiero się ujawniła ta niewydolność :(
  11. w środę na os. Centrum C znaleziono szczeniaka owczarka, w tej chwili jest w schronisku....
  12. mogła bym nawet 5 dać, jednak pamiętajcie, ze trzeba je ocieplić
  13. [quote name='agnieszka24'][B]Anashar[/B] czy wybierasz się teraz do Warszawy? Mam super domek w Wawie dla mojej tymczasowiczki 3 miesięcznej Agatki :) Czy mógłbyś pomóc w transporcie i zabrać ze sobą małą?? Byłabym ogromnie wdzięczna![/QUOTE] dzwoń do Maćka bo on już wczoraj jechał do warszawy ... [B] Zapraszam do obejrzenia teledysku do piosenki nikt nas nie pytał[/B] ;) [video=youtube;f3j3hcDG8L8]http://www.youtube.com/watch?v=f3j3hcDG8L8[/video]
  14. nic.. krowa już zakolczykowana, ale nie mamy na nią zrzeczenia... Baba uprzątnęła stodołę i na razie nie mamy szans odebrać krowy.. Musimy czekać na rozprawę :(
  15. [quote name='olgaj']mam na dzis umówioną osobę ktora podjedzie pod adres z umowy i sprawdzi.[/QUOTE] ale co sprawdzi????
  16. a co z karmą i budami z krakowa?? Jesteście zainteresowani??
  17. znaczy mam sprawdzić jak ona reaguje na suki, tak?? Mogę poprosić agamika, bo ona pracuje w schronie ;)
  18. tak była sterylizowana u właścicieli, U nas nic nie kosztuje wyciągnięcie ze schronu ;) Mogę załatwić jej wyciągniecie ;)
  19. Kana cholerka, dopiero teraz to widzę.... u nas w biurze była tylko chwile... nie myślałam o oglądaniu jej bo miałam łzy w oczach... pierwszy raz tak się przejęłam psem zrzeczonym.. dzwoniłam do hotelu i gdyby nam policzył 10 zł za nią to byśmy ją wzięli do hotelu, ale się nie zgodził :(
  20. Dora też jest sterylizowana.... Ci ludzie twierdzili, ze suka należała do ich syna, ale nie mówili czy mieszkał w krakowie. Choć w sumie mówili, ze to już trzecie jej miejsce.... :roll: Jednak wydaje mi się, ze to nie ta sunia, bo "nasza" ma dużo mniej siwego... no i cycory ma dużo mniejsze Kana ci ludzie twierdzili, że suka zgadza sie z psami, kotami i kocha dzieci...
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/202520-KRAKÓW-PILNIE!!!-7-mio-letnia-pittbullka-red-nose-trafiła-do-schroniska.?p=16333572[/url] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2818/dscf2248.jpg[/IMG]
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/202520-KRAKÓW-PILNIE!!!-7-mio-letnia-pittbullka-red-nose-trafiła-do-schroniska.?p=16333572[/url] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2818/dscf2248.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2818/dscf2248.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202520-KRAKÓW-PILNIE!!!-7-mio-letnia-pittbullka-red-nose-trzafiła-do-schroniska.?p=16333572#post16333572[/url] 7-mio letnia suka red nose szuka do mu, po tym jak jej właściciele oddali ją do nas, mówiąc że jeszcze dziś wyjeżdżają. Suczka łagodna do dzieci, psiaków, mam nadzieje, że nie ściemniali.... nie dajmy jej dożywocia w schronisku????
  24. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9010/dscf2247i.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2818/dscf2248.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4773/dscf2250v.jpg[/IMG] [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/1581/dscf2251e.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4227/dscf2252e.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...