Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Dziś przyszli do nas do KTOZ-u ludzie , którzy natychmiast musieli zostawić swoją (a raczej zostawioną w spadku przez syna) sunię, bo dziś jeszcze wylatywali do stanów... Pierwszy raz się zryczałam kiedy przyjmowałam psa.... Suka najpierw porzucona przez syna, teraz przez nich.. [B]SUNIA IDEAŁ[/B].... łagodna do ludzi, do innych zwierząt też, [B]WYCHOWANA Z DZIEĆMI[/B], łagodna, po prostu istny cud.... Szkolona przez tego faceta (np. nie weźmie z prawej ręki) Suczka DORA wtuliła się we mnie, wsadzając mi głowę pod pachę.... Mam nadzieje, że szybko dojdzie do siebie..... SZUKAM DLA NIEJ PILNIE TYMCZASU..... bo siedzi w schronisku :placz: [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/2405/dscf2241e.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5892/dscf2242t.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/826/dscf2244.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3523/dscf2245v.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3847/dscf2246t.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6388/dsc00269x.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/9880/dsc00270l.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1038/dsc00271ft.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5035/dsc00273on.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2153/dsc00274d.jpg[/IMG] nie ostre bo z kiepskiej komórki ale coś widać :)
  3. [quote name='anita_happy']ha ha ha - jesteśmy ZA[/QUOTE] teeee laska... co żeś telefonu nie odebrała odemnie, co??????????????
  4. [quote name='jaanna019']nie możliwości "od ręki" dostać ostateczny nakaz odbioru, to może zrobić tylko sąd- orzec przepadek psów. Od ręki można psy odebrać czasowo do momentu zapadnięcia wyroku. Dość często zdarza się, że osoby odbierające psy myślą, że jak uzyskają zrzeczenia się własności psów od właściciela to wtedy nie ma możliwości ukarania go za znęcanie czy zaniedbania. Otóż to nic nie zmienia, postarajcie się żeby kobieta podpisała zrzeczenie, kary i tak nie uniknie, zaoszczędzi tylko sobie kosztów leczenia ale wtedy bez względu na wyrok psy do niej nie wrócą.[/quote] dobrze gada!!!!!!!
  5. [quote name='agnieszka32']Ja też się cieszę, że Hercia ma fajny domek, ale niepokoi mnie to, że czwórka małych dzieci jest sama w domu z psem, bez nadzoru osoby dorosłej...[/QUOTE] to samo pomyślałam :roll:
  6. owszem, :p myślałam, jutro zadzwonię ;)
  7. [quote name='Ritafi']Oczywiscie ,że się zgadzam zapraszam:lol:miałam już wizytę robioną przez karusiap i Agamika proszę je zapytać czy warto w moje ręce oddac psiaka,żeby wiedziały o kogo chodzi to prosze im powiedzieć ,że mieszkam na Kluczborskiej[/QUOTE] aaaa jeśli one robiły przedadopcyjną to w Ciemno Ci można powierzyć psa!!!!!
  8. [QUOTE]-[B] Skąd pomysł właśnie na psinę?[/B] - Tylko się nie dziw. Nie tak dawno głośno było o schronisku chyba w Celestynowie. Co zrobić z 600 psami? To było jak uderzenie w głowę. Przypomniały mi się sceny z wakacji, kiedy w lesie nie raz uciekaliśmy przed watahą zdziczałych, bezdomnych psów. Jest problem. Spotkałem się z dwoma kolegami, obgadaliśmy pomysł, kupiliśmy mieszkanie w apartamentowcu, wyposażyliśmy je, a teraz zamawiamy dostawy produktów. Na dodatek jeszcze ta sprawa z innego miasta, gdzie rada wydała zgodę na uśmiercenie chyba blisko 400 psiaków (chodzi o Starachowice – przyp. red.). Pomyślałem sobie, że gdyby były ubojnie… -[B] Żartujesz chyba! Ubojnie psów? I co jeszcze, może handel ich mięsem?[/B] - A dlaczego nie? Polskie prawo zakazuje znęcania się nad psami, dręczenia ich, katowania, przywiązywania do samochodów i ciągnięcia za nimi, maltretowania. Za to idzie się do więzienia. Ale to samo prawo nie skaże człowieka za zabicie psa w celach kulinarno-konsumpcyjnych. Nie ma takiego paragrafu. Oczywiście nie zamierzam walczyć z wiatrakami i otwierać w Polsce ubojni psów. Mięso będziemy sprowadzić z zagranicy. Nie tylko zresztą psów.[/QUOTE] [url]http://www.joemonster.org/link/pokaz/23315[/url]
  9. [url]http://www.joemonster.org/link/pokaz/23315[/url] żart??????????
  10. [url]http://www.calisia.pl/articles/9598-dranstwo-w-radliczycach[/url] tylko ostrzegam zdjęcia są drastyczne....
  11. [quote name='Ritafi']Ja mogę dać suni BDT moze przyjechać brudna niezaszczepiona załtwie to na miejscu u swojego weta:lol:[/QUOTE] czy zgadzasz się na wizytę przedadopcyjną????
  12. [quote name='Dogo07']Myślę że dobrze byłoby zrobić osobny wątek wspólny dla tych wszystkich piesków co tam są gdzie Puchatka. W dziale Przygarne psa jest ogłoszenie wtatara, że jest domek niesprawdzony jeszcze ale szuka suni takiej małej kudłatej z dłuższym włosem, może któraś z tych pozostałych by sie tam nadała, zobaczcie na wątek.[/QUOTE] ale wtatara szuka psiaka w typie jamnika... Co do oferty hotelu oczywiście jest aktualne.. Może się uda w krakowie jej DT załatwić, ale to dopiero w niedziele będe wiedziała...
  13. no proszę, myśliwi nie chcą zakazu strzelania do bezdomnych psów i kotów: [url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/mysliwi-psy-i-koty-sa-niebezpieczne,1597893,3319[/url]
  14. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8775/dsc8804.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4294/dsc8806j.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3940/dsc8818e.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5916/dsc8811.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1046/dsc8812.jpg[/IMG]
  15. to ja sie może pochwalę ostatnią sesyjką ;) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8692/178kacperstewnak3l.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1931/dsc8789.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5720/dsc8786f.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6215/dsc8782.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6891/dsc8793d.jpg[/IMG]
  16. wiem :p Tylko transport trzeba, aa no i z madalleną rozmawiałam i powiedziała, ze tam potrzebne budy są.. Otóż możemy dać tam kilka bud NOWYCH, jednak nie ocieplonych i trzeba by to było zrobić zanim zaczęli by je używać..
  17. zuzliku jak suka zostanie namierzona (ta ze szczeniakiem) wtedy dzwońcie będe rozmawiać nt ewentualnego przyjęcia do hotelu
  18. [quote name='irenaka'] Dziękuję Asiu:loveu: za pamięć. Wczoraj mi Romek wysłał SMSka, że też może przewieźć Amorka. Jak moja połówka;) dzisiaj nie wróci o przyzwoitej porze, to pewnie się uśmiechnę do Ciebie lub Romka.[/QUOTE] ale ja właśnie o Romku pisałam :loveu:, bo mówił mi ostatnio, ze jak by co to on jest chętny ;)
  19. czy ktoś byłby w stanie odebrać odemnie tą karmę i przewieźć/przesłać ją do tego miejsca??? możemy ją do hotelu przyjąć :) Co Wy na to???
  20. Krakowskie Towarzystwo opieki nad Zwierzętami, może wspomóc karmą dla tych psiaków...
  21. kurde, Kopciuszek mieszka kilka domów koło mnie, ale nie miałam pojęcia co się podziało.....
  22. jak by coś P. Irenko, mam transport dla Amorka do Krakowa ;)
  23. boże, Kicia Brunia i Sylwester są PRZECUDNIASTE!!!!!!!!!!!!!! Nie masz na nie chętnych????????
  24. [quote name='Malwi']o jezuu!! mam jego brata bliźniaka w schronisku :O:O:O IDENTYKO!! [url]http://www.ostrowschronisko.pl/animal/Ceber-cyryl-1295808225.jpg[/url] nie było ięcej chętnych na niego ? :O:O:O:O:O[/QUOTE] bożeszty mój... nie pokazujcie Pani Magdzie bo następnego szkaradka weźmie do siebie i będzie mieć już siedem ;)
×
×
  • Create New...