Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. cholerka, tymczas by się przydał, nie????? muszę zapuścić wici!!! Maleńka PRZEPIĘKNA!!!!!!!!!!!!!
  2. karusiap, mam trochę ciuchów na bazarek, ale czasu na zrobienie bazaru niestety nie.. może by to ktoś ode mnie odebrał i zrobił na sunię bazar????
  3. no nie, jeszcze była trzy dni, teraz to już w ogóle się nie odzywam.... <foch z przytupem> nawet nie próbuj sie więcej tłumaczyć bo się coraz bardziej wkopujesz..... o!!!! mogłaś padać , mnie tam trzeźwa umysłowo nie byłaś potrzebna.. chciałam Cię tylko poznać....
  4. no no, ja w KTOZ-ie też mam kilka do zamordowania :D
  5. majus, ale ja bym dojechała, mieszkam od Ireny jakieś 15 minut autobusem :placz: tak bardzo chciałam Cię osobiście spotkać :placz:
  6. cholera, nie wiedziałam,że sunia wróciła :(
  7. no zjadł ryz z wątróbką, ale Klaudia jest bardzo zaniepokojona jego łapką tylną ... nie zgina jej wcale i bardzo go znosi na prawą stronę z tyłu jak chodzi.... Coś jest z nim nie tak.. adamo, czy zauważyliście jakieś dziwne zachowanie?? Może to po szczepieniu?????
  8. nie no to nie pojęte jest.. jutro dzwonię do dr Lucy, tak nie może być!!!
  9. [quote name='Isadora7']Asiorku focham sie razem z Tobą :)[/QUOTE] buuu, no sama powiedz... jak mogła.. drugi raz mi taki numer wywinęła... teraz się nie zasłoni brakiem czasu... obrażam się na maxa... dogłębnie mnie zraniła :placz:
  10. dostałam info od Kasi z hotelu: [QUOTE]jak na moje oko Myszon (hehe) czyli Madox przytył. może się mylę... zjada całą miskę i dzisiaj po raz 1 miał czyściutko w boksie jak rano przyszłam jest bardzo bardzo grzeczny - na razie nie zwraca uwagi na inne psy ale podejrzewam że to minie nie wykazuje żadnej agresji, jest przyjacielski ale bardzo delikatny potrzebuje pewnie jeszcze czasu żeby przyzwyczaić się trochę do nowej sytuacji i stać się bardziej astowo - pitbullowy czyli okazywać miłość całym sobą do obcych jest nastawiony pozytywnie, daje się głaskać bez problemu płacze w boksie, bardzo mu brakuje towarzystwa człowieka[/QUOTE]
  11. no no :) tak musimy sobie to tłumaczyć ;) Jeszcze nie wiem jak stara jamnica rezydentka ją przyjęła, ale jutro się dowiem ;)
  12. NO I SUPER!!!!! [B]NIE ODZYWAM SIĘ DO WAS, ani do CIEBIE, ANI DO IRENKI[/B] <FOCH> już raz taki nr wywinęłaś, że nawet nie dałaś znać, ze jesteś w Krakowie, teraz znów to samo :( ehhh, a tak czekałam :placz: straszna mi przykrość zrobiłaś muszę Ci powiedzieć :placz:
  13. [quote name='backbone']Dziś pukowcy zaczęli demontaż szajsu z polany (altanka, huśtawki etc)[/QUOTE] ojoj, nie mów... to jednak zabrali :roll: myślałam, że se jaja robili odgrażając się, że to zabiorą.. Dobrze kurna, że nie zwinęli asfaltu doprowadzającego do schroniska z głównej drogi oraz murawy na terenie schroniska.. w końcu to TEŻ ICH :roll:
  14. kurcze, Toruń ruszył z kopyta....
  15. [quote name='Blacky87'] Niezależnie od wyniku tego głosowania, bardzo chętnie podejmiemy z Wami współpracę i w kolejnym głosowaniu możemy działać razem. [/QUOTE] tylko, że te zwierzaki raczej do maja nie wytrzymają......:shake:
  16. księżniczka już u Klaudii :) Niby taka grzeczniutka, a obwarczała pekinkę Klaudii :D Dostała od cioci asiorkowej czerwoną obróżkę z diamencikami, jak prawdziwa królowa teraz będzie wyglądać ;) Maciuś (ten psiak z Krotoszyna) siedzi grzeczniutko i stresa ma, ale myślę, że szybko się przekona, ze tam mu się krzywda nie stanie ;)
  17. Kasia, żadnego telefonu nadal????????????
  18. maluszek już u Klaudii :) Rozkochał w sobie już kilka osób, niestety każda z psem nie tolerującym innych psiaków :(
  19. [B]MAM OGROMNĄ PROŚBĘ...[/B] DZIŚ ok godz 16-18 potrzeba zawieźć dwa psiaki do Bochni. Czy ktoś mógłby to zrobić???? Pilnie, bo kkanarek je dziś przywiezie do Krakowa z Wrocławia, a dziewczyna która je bierze nie ma samochodu. Na razie kkanarek je zostawi u jej matki (tej babki), na os. Podwawelskim. Ale może ktoś się zlituje i je przewiezie do Bochni
  20. nie ważne IP, na krakvecie głosowałam ja i mój TŻ z tego samego komputera.
  21. ja bym to wkleiła na czarne kwiatki...
  22. no nieee no boska jest :) śmiać mi się chce, bo Klaudia naciskała, że ona ją chce z kokardką :D no to ma z kokardką :)
  23. [quote name='gojda1971']wiem mi chodziło tylko o to ze razem pojada[/QUOTE] ja wiem, ze Ty wiesz ;) odpowiadałam na post fiorsteinbock :D
  24. [quote name='fiorsteinbock']Trzymamy zatem kciuki za futrzastych :) Macius tez na DS?[/QUOTE] Nie Maciuś na DT.. Ten domek ma szczęście do znajdywania domków.. ostatnia malizna z Jamrozowizny była tam niecałe dwa dni :D
×
×
  • Create New...