-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Przerażona mikro sunia,mniejsza od jamnika ma dom!!!
Asior replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
cholerka, tymczas by się przydał, nie????? muszę zapuścić wici!!! Maleńka PRZEPIĘKNA!!!!!!!!!!!!! -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Asior replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
karusiap, mam trochę ciuchów na bazarek, ale czasu na zrobienie bazaru niestety nie.. może by to ktoś ode mnie odebrał i zrobił na sunię bazar???? -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
no nie, jeszcze była trzy dni, teraz to już w ogóle się nie odzywam.... <foch z przytupem> nawet nie próbuj sie więcej tłumaczyć bo się coraz bardziej wkopujesz..... o!!!! mogłaś padać , mnie tam trzeźwa umysłowo nie byłaś potrzebna.. chciałam Cię tylko poznać.... -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
no no, ja w KTOZ-ie też mam kilka do zamordowania :D -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
majus, ale ja bym dojechała, mieszkam od Ireny jakieś 15 minut autobusem :placz: tak bardzo chciałam Cię osobiście spotkać :placz: -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Asior replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
cholera, nie wiedziałam,że sunia wróciła :( -
MORGAN-owczarek szkocki collie 4 miesięczny, Kraków. Ma dom
Asior replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
nie no to nie pojęte jest.. jutro dzwonię do dr Lucy, tak nie może być!!! -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7']Asiorku focham sie razem z Tobą :)[/QUOTE] buuu, no sama powiedz... jak mogła.. drugi raz mi taki numer wywinęła... teraz się nie zasłoni brakiem czasu... obrażam się na maxa... dogłębnie mnie zraniła :placz: -
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dostałam info od Kasi z hotelu: [QUOTE]jak na moje oko Myszon (hehe) czyli Madox przytył. może się mylę... zjada całą miskę i dzisiaj po raz 1 miał czyściutko w boksie jak rano przyszłam jest bardzo bardzo grzeczny - na razie nie zwraca uwagi na inne psy ale podejrzewam że to minie nie wykazuje żadnej agresji, jest przyjacielski ale bardzo delikatny potrzebuje pewnie jeszcze czasu żeby przyzwyczaić się trochę do nowej sytuacji i stać się bardziej astowo - pitbullowy czyli okazywać miłość całym sobą do obcych jest nastawiony pozytywnie, daje się głaskać bez problemu płacze w boksie, bardzo mu brakuje towarzystwa człowieka[/QUOTE] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
NO I SUPER!!!!! [B]NIE ODZYWAM SIĘ DO WAS, ani do CIEBIE, ANI DO IRENKI[/B] <FOCH> już raz taki nr wywinęłaś, że nawet nie dałaś znać, ze jesteś w Krakowie, teraz znów to samo :( ehhh, a tak czekałam :placz: straszna mi przykrość zrobiłaś muszę Ci powiedzieć :placz: -
[quote name='backbone']Dziś pukowcy zaczęli demontaż szajsu z polany (altanka, huśtawki etc)[/QUOTE] ojoj, nie mów... to jednak zabrali :roll: myślałam, że se jaja robili odgrażając się, że to zabiorą.. Dobrze kurna, że nie zwinęli asfaltu doprowadzającego do schroniska z głównej drogi oraz murawy na terenie schroniska.. w końcu to TEŻ ICH :roll:
-
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a co co??? domek się kroi??? -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
kurcze, Toruń ruszył z kopyta.... -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blacky87'] Niezależnie od wyniku tego głosowania, bardzo chętnie podejmiemy z Wami współpracę i w kolejnym głosowaniu możemy działać razem. [/QUOTE] tylko, że te zwierzaki raczej do maja nie wytrzymają......:shake: -
księżniczka już u Klaudii :) Niby taka grzeczniutka, a obwarczała pekinkę Klaudii :D Dostała od cioci asiorkowej czerwoną obróżkę z diamencikami, jak prawdziwa królowa teraz będzie wyglądać ;) Maciuś (ten psiak z Krotoszyna) siedzi grzeczniutko i stresa ma, ale myślę, że szybko się przekona, ze tam mu się krzywda nie stanie ;)
-
MORGAN-owczarek szkocki collie 4 miesięczny, Kraków. Ma dom
Asior replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
Kasia, żadnego telefonu nadal???????????? -
[B]MAM OGROMNĄ PROŚBĘ...[/B] DZIŚ ok godz 16-18 potrzeba zawieźć dwa psiaki do Bochni. Czy ktoś mógłby to zrobić???? Pilnie, bo kkanarek je dziś przywiezie do Krakowa z Wrocławia, a dziewczyna która je bierze nie ma samochodu. Na razie kkanarek je zostawi u jej matki (tej babki), na os. Podwawelskim. Ale może ktoś się zlituje i je przewiezie do Bochni
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
nie ważne IP, na krakvecie głosowałam ja i mój TŻ z tego samego komputera. -
ja bym to wkleiła na czarne kwiatki...