Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='ewatonieja']wydaje mi się, że już oddałam głos, bo wyświetlają mi się wyniki ankiety, a nie formularz[/QUOTE] nie do końca. czasem pod ankietą masz napis przejdź do głosowania...
  2. Adamo, co maluch je??? czy Klaudia na coś szczególnego ma zwrócić uwagę???
  3. [quote name='giselle4']Asior,prosze niech pani podpisze umowe adopcyjna i odeslij mi ją albo do schronu...[/QUOTE] ooki doki :) podaj mi adres do odsyłki ;) Mała będzie miała naprawdę fajny domek ;)
  4. [quote name='giselle4']ASior jeszcze sie nie odezwala....ale do wieczora daleko[/QUOTE] asior już napisała nr do kkanarek ;) Jest gorąca prośba do opiekunki Iris... żeby napisała na kartce wszystko co Klaudia musi wiedzieć o suni. Co je, co lubi, czego się boi. Klaudia nie chciała by jej drastycznie zmieniać jedzenia.
  5. Ewuniu, nie martw sie.. dokonaliście prawie niemożliwego, ... teraz musicie znaleźć sponsorów.. nagłośnijcie sprawę.... pokażcie, ze miasto nadal ma gdzieś schronisko.. zobaczycie, zaraz znajdą sie pieniądze na remont z prawdziwego zdarzenia ;)
  6. [quote name='Ewka :)']A może to kwestia zmiennego IP? Jeśli ktoś ma kilka adresów mailowych, kilka kont na krakvecie i zmienne IP może głosować kilka razy lub kilkaset... :evil_lol:[/QUOTE] wiesz co, ja nie zniżała bym sie do ich poziomu.. To nie uczciwe...... Temidko.. podeślij mi zdjęcia Simona i opis.. zakochałam sie w nim..wrzucę go na naszą stronę
  7. [quote name='paros'][b]szukamy kogoś :modla: do sprawdzenia domku w Krakowie (na Starym Mieście ul.Pijarska) [/B]dla Sary [URL="http://znajdki.pl/strona32/strona32.html"][B]O SARZE TUTAJ[/B][/URL] [/QUOTE] na Pijarskiej to ja mogę sprawdzić ;) to ulica przy mojej pracy
  8. noo to już nie wygramy :( Ilona agituje ponownie na Toruńskie schronisko :( [url]http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informacja/zblizenia/wideo/2603-g-1830/4208688[/url]
  9. no jak w kogo, w schronisko w Radomsku :)
  10. [quote name='erka']Asior, dostałaś z hotelu jakieś wyniki badań suni?[/QUOTE] nie prosiłam o nie, ale jak trzeba to wezmę w poniedziałek,
  11. wystarczy w google w wyszukiwarkę obrazów wpisać np świeczka.gif (gif jest po to, żeby było ruchome) http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&client=opera&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&sa=1&q=%C5%9Bwieczka.gif&aq=f&aqi=&aql=&oq=
  12. temat zamknięty na krakvecie po aferach sprzed 2 miesięcy, kiedy dochodziło do strasznych awantur. Teraz można tylko głosować, bez pisania ;)
  13. KKANAREK BĘDZIE JEDNAK [B]NIE WE WTOREK A W PONIEDZIAŁEK[/B] WE WROCKU Będzie tam na 10.. Trzeba będzie jej dowieźć psiaka na plac Grunwaldzki od tyłu jest wejście do kliniki weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego. ULV czy dasz radę?????
  14. ADAMO, KKANAREK BĘDZIE JEDNAK NIE WE WTOREK A W PONIEDZIAŁEK WE WROCKU Będzie tam na 10.. Trzeba będzie jej dowieźć psiaka na plac Grunwaldzki od tyłu jest wejście do kliniki weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego.
  15. [quote name='karusiap']Czy ktos sie orientuje na jaka Fundacje wspierajaca konie warto przekazac 1%. Oczywiscie o Przystani i Zwierze nie jest rzecza pamietam,ale pyta mnie wiele osob i daje na kazdego troche.[/QUOTE] zwierze nie jest rzeczą, nie moze w tym roku przyjmować 1%... Trzeba spytać Izy, czy porozumiała sie z jakąś inną fundacją w sprawie udostępnienia jej ich KRS-u
  16. tak właśnie Kasie zrobiła, choć nie mamy tak małej suni już w hotelu, ale zaproponowała ciut większą.. pani ma się zastanowić.
  17. dziewczyny, mam ogromną prośbę do osób które ogłaszały Mimi.... ściągnijcie jej ogłoszenia, bo jak na jakąś ironię zadzwoniła osoba chętna ją adoptować.... :roll:
  18. cud miód malina :loveu: działasz jak błyskawica ;) niestety to TYLKO DT, nadal potrzebuje domku stałego!!!
  19. Kanuś, na razie badań nie robiliśmy, bo mieliśmy sytuację "emergency" z jednym z kieleckich psiaków niestety mała musiała zostać poddana eutanazji :( rak... No a nasz rudy pituś (kurcze trzeba mu jakieś imię wymyślić), pięknie je, nie ma problemów z apetytem, kupska ma dobre, więc chyba na oko można wykluczyć trzustkę. W przyszłym tygodniu zaczynamy jego diagnostykę. Pytałam kachula, i mówiła, że wydaje jej się, ze wygląda lepiej, jednak ona widząc go na co dzień nie jest w stanie tak do końca powiedzieć czy to nie jest jej mylne wrażenie.
  20. jak sunia będzie już gotowa, to dajcie znać, to załatwię zniżkę na sterylkę
  21. Pani Beato, Iwonko, bardzo się cieszę, ze jesteście. Na razie mam tylko tyle psiaków wstawionych, bo zdjęć i opisów wszystkich nie ma, ale sukcesywnie będę dodawać.
  22. Adamo, czy udało Wam się go zaszczepić??? Koniecznie w dzień odjazdu go spryskajcie czymś na pchły, bo Klaudia mówi, ze jakaś plaga pcheł w okolicy "grasuje", ona ma kociaki wychodzące, wprawdzie zabezpieczone, ale czasem mogą coś przenieść, więc chciała by, żeby mały był na początek zabezpieczony.
×
×
  • Create New...