-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']wydaje mi się, że już oddałam głos, bo wyświetlają mi się wyniki ankiety, a nie formularz[/QUOTE] nie do końca. czasem pod ankietą masz napis przejdź do głosowania... -
[quote name='giselle4']ASior jeszcze sie nie odezwala....ale do wieczora daleko[/QUOTE] asior już napisała nr do kkanarek ;) Jest gorąca prośba do opiekunki Iris... żeby napisała na kartce wszystko co Klaudia musi wiedzieć o suni. Co je, co lubi, czego się boi. Klaudia nie chciała by jej drastycznie zmieniać jedzenia.
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewka :)']A może to kwestia zmiennego IP? Jeśli ktoś ma kilka adresów mailowych, kilka kont na krakvecie i zmienne IP może głosować kilka razy lub kilkaset... :evil_lol:[/QUOTE] wiesz co, ja nie zniżała bym sie do ich poziomu.. To nie uczciwe...... Temidko.. podeślij mi zdjęcia Simona i opis.. zakochałam sie w nim..wrzucę go na naszą stronę -
[quote name='paros'][b]szukamy kogoś :modla: do sprawdzenia domku w Krakowie (na Starym Mieście ul.Pijarska) [/B]dla Sary [URL="http://znajdki.pl/strona32/strona32.html"][B]O SARZE TUTAJ[/B][/URL] [/QUOTE] na Pijarskiej to ja mogę sprawdzić ;) to ulica przy mojej pracy
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
noo to już nie wygramy :( Ilona agituje ponownie na Toruńskie schronisko :( [url]http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informacja/zblizenia/wideo/2603-g-1830/4208688[/url] -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
no jak w kogo, w schronisko w Radomsku :) -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Asior, dostałaś z hotelu jakieś wyniki badań suni?[/QUOTE] nie prosiłam o nie, ale jak trzeba to wezmę w poniedziałek, -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Asior replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wystarczy w google w wyszukiwarkę obrazów wpisać np świeczka.gif (gif jest po to, żeby było ruchome) http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&client=opera&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&sa=1&q=%C5%9Bwieczka.gif&aq=f&aqi=&aql=&oq= -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
temat zamknięty na krakvecie po aferach sprzed 2 miesięcy, kiedy dochodziło do strasznych awantur. Teraz można tylko głosować, bez pisania ;) -
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ooo Madox jest fajnie :) -
[quote name='karusiap']Czy ktos sie orientuje na jaka Fundacje wspierajaca konie warto przekazac 1%. Oczywiscie o Przystani i Zwierze nie jest rzecza pamietam,ale pyta mnie wiele osob i daje na kazdego troche.[/QUOTE] zwierze nie jest rzeczą, nie moze w tym roku przyjmować 1%... Trzeba spytać Izy, czy porozumiała sie z jakąś inną fundacją w sprawie udostępnienia jej ich KRS-u
-
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
tak właśnie Kasie zrobiła, choć nie mamy tak małej suni już w hotelu, ale zaproponowała ciut większą.. pani ma się zastanowić. -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, mam ogromną prośbę do osób które ogłaszały Mimi.... ściągnijcie jej ogłoszenia, bo jak na jakąś ironię zadzwoniła osoba chętna ją adoptować.... :roll: -
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kanuś, na razie badań nie robiliśmy, bo mieliśmy sytuację "emergency" z jednym z kieleckich psiaków niestety mała musiała zostać poddana eutanazji :( rak... No a nasz rudy pituś (kurcze trzeba mu jakieś imię wymyślić), pięknie je, nie ma problemów z apetytem, kupska ma dobre, więc chyba na oko można wykluczyć trzustkę. W przyszłym tygodniu zaczynamy jego diagnostykę. Pytałam kachula, i mówiła, że wydaje jej się, ze wygląda lepiej, jednak ona widząc go na co dzień nie jest w stanie tak do końca powiedzieć czy to nie jest jej mylne wrażenie. -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Pani Beato, Iwonko, bardzo się cieszę, ze jesteście. Na razie mam tylko tyle psiaków wstawionych, bo zdjęć i opisów wszystkich nie ma, ale sukcesywnie będę dodawać.