-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie nie, nad tym pracuje.. Paoli ma super aparat i ma jechać do hotelu i je obfocic... Jednak do Magdy to nie ma szans dojechać :roll: -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
z małą jest bardzo źle :( ponoć w tamtym roku na wiosnę właśnie, umarły dwa nasze staruszki hotelowe.. jakieś przesilenie wiosenne czy cuś :roll: -
posmarkałam sie jak zobaczyłam ten filmik :D SKRUCHA W CZYSTEJ POSTACI :D [video=youtube;B8ISzf2pryI]http://www.youtube.com/watch?v=B8ISzf2pryI&feature=player_embedded[/video]
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='panbazyl']o - juz Asior nie jesteś skażona???? [/QUOTE] phi.. ja wcale skażona nie byłam [img]http://manu.dogomania.pl/emot/naughty.gif[/img] [quote name='marysia55']jakos szybko minął ten miesiąc :diabloti: i nie wmawiaj mi , że Borys się mści za ciebie :diabloti:[/QUOTE] no jak nie, jak tak :D -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
ooo majeczka, mam zaszczyt w takim razie zaprosić Cię na wątek szkodników :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doceń-zwierza-swego-bo-mogłaś-mieć-gorszego?p=16535213[/url] teraz możesz zostać tam pełnoprawnym członkiem tej społeczności :) wprawdzie TAKICH zniszczeń JESZCZE nie masz, ale widzę, ze to tylko kwestia czasu :evil_lol: [IMG]http://a.imageshack.us/img256/6963/p8309529.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img291/2710/p9090173.jpg[/IMG] ale już hitem jest ten filmik.... skrucha w czystej postaci :diabloti: [video=youtube;B8ISzf2pryI]http://www.youtube.com/watch?v=B8ISzf2pryI&feature=player_embedded[/video] -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']przemówiła!!! 2 dzien goda juz...o 2 dni za duzo hahahahh[/QUOTE] orzeszty małpo jedna:mad::mad::mad: [quote name='magda222']Aaasiooor!!! :) Wróciłaś :multi:[/QUOTE] ano tak jakoś wyszło, ze banicja się skończyła :oops: -
ekhmmmm.. czy ktoś ma jakiś wpływ na kopciuszka.... szkoda dziewczyny, bo młoda, całe życie przed nią..... [quote name='Czarodziejka']Przykro mi, że mimo deklaracji Kopciuszek deklaracji nie oddała. Nie kontaktuje się też ze mną. Wzór o doniesieniu o wyłudzeniu pieniędzy mamy. Osoby pokrzywdzone mogą się pod nim podpisać i wysłać do prokuratury najbliżej miejsca zamieszkania Kopciuszka. Jej dane osobowe wraz z nr konta i adresem zostaną umieszczone na stroie czarnych kwiatków jako oszustki. Jak ktoś kliknie w Google jej nazwisko, to pojawi się taka paskudna informacja...Przykre, ale próbowałam na wiele sposobów. Kopciuszek łże i wykręca się w prymitywny sposób.[/QUOTE]
-
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Andziu, nie ma jak zrobić zdjęć bo ta dziewczyna która jest fotografem jest w ciąży i już nie przychodzi do hotelu :( Ja mam informacje z drugiej ręki, ale co pisać, skoro w hotelu nic się nie dzieje ciekawego.... -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']zaszedł mnie od tyłu .....[/QUOTE] boszzzzz... spodziewałam się najgorszego a on tylko Cię w dupsko uszczypnął ;) To pewnie za ten brak odzewu ;) -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ank@']Prawie 3 lata temu na Łużyckiej były jeszcze takie psy: Max i Klemens. Bardzo podobne, duże, czarne podpalane. Co z nimi?[/QUOTE] zapewne poszły do adopcji, ale dopytam Maćka ;) -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Asior replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
miło, ze ktoś się cieszy ;) -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Asior replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Asior ten psiak wygląda jak krótkowłosa Oliwka, zaraz wrzucam na FB- a kontakt na kogo?[/QUOTE] kontakt dawaj na kasie 660 716 564 mail: [email][email protected][/email] biedak siedzi u nas już ze dwa lata w hotelu :( -
oczywiście :) to czekam
-
czy jest zdrowy?? Bo tam są inne zwierzaki w domu
-
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nikt nie odwiedza Lolusia :( -
[quote name='giselle4']powiem jeszcze ze mamy z malutka kłopot bo to jest smietnikowiec ktory nie zalatwi swoich potrzeb w boksie:( i trzeba ja codziennie wystawiac na pole to nie sunka ,to cud ,miod, malinka[/QUOTE] spoko Klaudia ma dom z ogrodem ;) Miałaś mi podesłać jakieś bidy..... AA kroi się transport.. nasza niezawodna Ulv mi napisała na pw :loveu:
-
Zofijo, a wagowo ile on waży?? Bo ten damek tymczasowy może mieć tylko małe psiaki na tymczasie. I jak dogada się z kotami?? Bo jeśli dogada się to by pewnie wzięła tą bidę :( widziałam go już wczoraj i strasznie mi zapadł w serducho....
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Malagros, Temidko, Maju :loveu: ja również tęskniłam :) -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak tak była bym wdzięczna :) -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR="#0000ff"]Mamuśka za TM (*) [/COLOR]- młodziutka ok 1,5-2 letnia suczka, ważąca ok 10-12 kg, którą ktoś wyrzucił na mróz w zaawansowanej ciąży.... Sunia oszczeniła się w śniegu, w jakiejś jamie ze śniegu, jakimś cudem maluchom udało się przeżyć, dokarmiała ją jakaś pani z okolicy. Oczywiście sunia plus 6 szczeniorów musiała jechać do krakowa, bo do Dymin trafić nie mogła.[/B] jej wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/197950-Sunia-z-6-szczeniaczkami-zamarzają-na-śniegu-koło-Kielc!-Błagamy-o-pomoc!/page25[/url] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYInjiWWaI/AAAAAAAAGy0/MiZ-Gvj6tIw/s512/mimi.jpg[/IMG] [url]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYInvKOxAI/AAAAAAAAGy4/t5uzzfzKjK0/s512/mimi1.jpg[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYIocjyaOI/AAAAAAAAGy8/tRWoIEnObVk/s512/mimi3.jpg[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYYIoiQzxvI/AAAAAAAAGzA/lk6cwRas6y8/mimi2.jpg[/url] -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
.................................................................