Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. jakiej pomocy oczekujecie od KTOZ-u (pytam odnośnie tej mamci z maluchem )???
  2. w dzisiejszej kronice widać więcej... zdjęcia nie oddają tego jaki jest chudy...... http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/12-ii-2011-godz-1830/3949777, - w 3-ciej minucie o Luckim....
  3. [url]http://www.ktoz.krakow.pl/articles/article/91[/url] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7357/p2113858.jpg[/IMG]
  4. http://img35.imageshack.us/img35/9757/huskygb.jpg
  5. a ja takie :p [url]http://www.dogomania.pl/threads/201578-mały-lisek-u-mnie-na-BDT-[/url]) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TVHmYZN2usI/AAAAAAAAGkM/aZbK00db_Mg/DSCF2052.JPG[/IMG]
  6. prawdopodobnie kochał tego psa na swój chory sposób..... podobno miał łzy w oczach kiedy go zabierali...
  7. http://ktoz.blox.pl/2011/02/Kiedys-byl-syberianem-husky.html
  8. W dniu wczorajszym nasi inspektorzy pojechali sprawdzić zgłoszenie o zwierzęciu w potrzebie w jednej z miejscowości z gminy Krzeszowice, otrzymane od osoby, chcącej pozostać anonimową. Po przyjeździe na miejsce oczom ich ukazał się straszny widok. Pies wyglądał jak by zaraz miał skonać. Był tak chudy, że kość miednicy aż przebiła mu skórę. Pies o imieniu "LUCKY" (o ironio!), ma 8 lat, i kiedyś był pięknym syberianem huskim, ale niestety teraz nie przypomina żadnej rasy, trzymamy kciuki, żeby choć przeżył, bo stan wyniszczenia organizmu, jest tak ogromny, że nie wiemy czy to się uda. Uzyskaliśmy zrzeczenie od właściciela, i pies pojechał do Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie natychmiast zajęli się nim lekarze. ROZLICZENIE: 14.02.11 Roksana J. – Starachowice- 30,- Justyna W.- Krasocin – 50,- Maria S. – Warszawa – 50,- Klaudia L. – Kraków- 50,- 15.02.11 Ewelina T. –Małogoszcz – 50,- Michał S. – Kalwaria Zebrzyd. – 100,- Wioletta S. – warszawa – 200,- Anna P. – Kraków - 200,- 16.02.11 Agata K.- Poniatów -15,- Alicja K.- Kielce -20,- Magdalena S. – Warszawa- 20,- Dariusz W.- Łęczna – 20,- Justyna S. – Police – 30,- Agnieszka S. - Kraków – 50 Karolina R. - Bytom- 50,- Agnieszka W. – Wyszków – 60,- Ewa K. - Otwock – 75,- Grażyna K. – Kraków- 150,- 17.02.11 Joanna G. – Kraków – 10 Karolina G. – Skawina- 10,- Monika W. – Szczecin- 10,- Edyta F. Bielsko Biała-15,- Nina K. –Krotoszyn – 15,- Dana G. – Bydgoszcz – 15,- Barbara Ch. – Siemianowice Śl.- 20 Agata S. – Skierniewice- 20,- Martyna Cz. – Kraków- 20,- Iwona D.- Gliwice- 20,- Magdalena W. – Gdynia- 25,- Halina P.- Chorzów- 50,- Monika C.- Psary- 50,- Iga D. –Kraków- 50,- Dorota P. – Wierzchowo-50,- Marcin G.- Lębork- 56,93,- Sylwia S.- Gruczno- 80,- Agnieszka K.- Gdynia- 100,- Joanna S.- Wąsosz- 100,- Teresa R. – Secemin – 100,- Jacek S.- Kraków – 300,- 18.02.11 Judyta J. – Kraków- 10,- Aleksandra P.- Marki- 10,- Zbigniew B.- Wrocław- 10,- Adriana R. - Dzierżoniów – 10,- Michał S. – Katowice- 15,- Katarzyna G.- Zawiercie- 20,- Magdalena G.- Zawiercie-30,- Anna K.- Kraków- 30,- Elżbieta K.- Kraków – 30,- Rafał Z. – Legnica- 30,- Katarzyna B.- Bochnia-30,- Magdalena J.- Rzeszów – 50,- Małgorzata F.- Warszawa- 100,- Ewa X.- Lublin-200,- 21.02.11 Anna S.- Warszawa- 7,- Urszula W.- Jelenia Góra- 20,- Aleksandra K. - Warszawa- 40,- 23.02.11 (miasta jutro) Magdalena Z.- Łódź- 50,- 24.02.11 Joanna Z.- 20,- Agnieszka W. – 60,- Bożena M – 100,- 01.03.11 Barbara Ch. – 10,- 02.03.11 Mirosław U.- 10,- 16.03.11 Barbara G. – 50,- skan faktury P. Magdy, za zakup leków dla Luckiego.. http://img823.imageshack.us/img823/4711/fvimienna.jpg
  9. Niestety kolejny taki przypadek jak Moon, trafił do naszego schroniska..... tym razem to kiedyś był syberian husky.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/202216-Kiedyś-był-syberianem-husky...-Pies-z-interwencji-KTOZ?p=16302715[/url] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7357/p2113858.jpg[/IMG]
  10. Moon ma chorą wątrobę i dorwał jakieś "cholerstwo" skórne, w tej chwili jest leczony. Niestety kolejny taki przypadek jak Moon, trafił do naszego schroniska..... tym razem to kiedyś był syberian husky.... http://www.dogomania.pl/threads/202216-Kiedyś-był-syberianem-husky...-Pies-z-interwencji-KTOZ?p=16302715
  11. przywieziemy ją do Ciebie i sama sie przekonasz.. My też niewiele o niej wiemy, jednak to szczeniak, , a takie naprawde bardzo rzadko są agresywne.... Jak przyjedzie i sama stwierdzisz, że mała jest OK, to wtedy zostanie u Ciebie na DT a my będziemy jej szukać domku ;)
  12. [url]http://interia360.pl/artykul/spoleczne-przyzwolenie-na-okrucienstwo,43150[/url]
  13. polecam: [url]http://interia360.pl/artykul/spoleczne-przyzwolenie-na-okrucienstwo,43150[/url]
  14. No to zuza w nowym domku !!!!!! [quote]witam, telegraficzny skrót :) zuzankę prawdopodobnie przerobimy na pepę, ponieważ sporo mamy zuzanek w okolicy pod postacią "człowieków" i troszkę nam niezręcznie ;) - mam nadzieję, że nowe imię się spodoba. Droga przebiegła bez zakłóceń, z tym, że pepa skakała po szybach, gdy tylko zabaczyła jakąś ciężarówę. Po drodze zaliczyliśmy klinikę weta, tam nabyliśmy ubranko zabezpieczające brzuszek po zabiegu, oraz rivanol. W domku troszkę pochrupała purinki i dużo piła wody- myślę, że u nas w domku jest troszkę cieplej niż w hoteliku i stąd takie pragnienie, byc może po zabiegu dostała też jakiś zastrzyk sterydowy p/zapalny i ten też może powodowac takie pragnienie...(nasz ostani bokserek miał chorobę cushinga i jak penio dużo pije, to włącza mi się w głowie alarm!!!) poza tym pepa jest bardzo grzeczna, załatwia sie na dworku, jest bardzo delikatna, chodzi za domownikami krok w krok, zaliczyła już wszystkie trzy łóżka- wyraźnie preferuje nasze- małżeńskie :d , poleżała też chwilkę we własnym pontoniku. Zeżarła zabawkę- chrumkającą świnkę, ale pilnowałam, żeby niczego nie połknęła, piłeczka jest nie ruszana, ale wyraźnie lubi bawic sie pluszowym wężem. Zakochała się w moim mężu!!!a my wszyscy w niej :) pozdrawiam- agnieszka[/quote]
  15. nowe wieści z domu Zuzy :) [QUOTE]Witam, Telegraficzny skrót :) Zuzankę prawdopodobnie przerobimy na Pepę, ponieważ sporo mamy Zuzanek w okolicy pod postacią "człowieków" i troszkę nam niezręcznie ;) - mam nadzieję, że nowe imię się spodoba. Droga przebiegła bez zakłóceń, z tym, że Pepa skakała po szybach, gdy tylko zabaczyła jakąś ciężarówę. Po drodze zaliczyliśmy klinikę weta, tam nabyliśmy ubranko zabezpieczające brzuszek po zabiegu, oraz rivanol. W domku troszkę pochrupała Purinki i dużo piła wody- myślę, że u nas w domku jest troszkę cieplej niż w hoteliku i stąd takie pragnienie, byc może po zabiegu dostała też jakiś zastrzyk sterydowy p/zapalny i ten też może powodowac takie pragnienie...(Nasz ostani bokserek miał chorobę cushinga i jak penio dużo pije, to włącza mi się w głowie ALARM!!!) Poza tym Pepa jest bardzo grzeczna, załatwia sie na dworku, jest bardzo delikatna, chodzi za domownikami krok w krok, zaliczyła już wszystkie trzy łóżka- wyraźnie preferuje nasze- małżeńskie :D , poleżała też chwilkę we własnym pontoniku. Zeżarła zabawkę- chrumkającą świnkę, ale pilnowałam, żeby niczego nie połknęła, piłeczka jest nie ruszana, ale wyraźnie lubi bawic sie pluszowym wężem. Zakochała się w moim mężu!!!A my wszyscy w niej :) Pozdrawiam- Agnieszka[/QUOTE]
  16. Asior

    Metamorfozy

    zagraniczne metamorfozy :) [url]http://www.joemonster.org/art/16294/Psie_historie_z_happy_endem[/url] i kocie [url]http://www.joemonster.org/art/16190/Kocie_historie_z_happy_endem[/url]
  17. [IMG]http://images45.fotosik.pl/610/78f1c12c9a557745gen.jpg[/IMG] ale cudna fotka!!!! Widzę, że Arabelka ma się dobrze :loveu:
  18. [quote name='tomekihobbit']Jest tylu prawdziwych Ludzi, przyjaciół, którzy są z Nami i schroniskiem...[B]Kraków[/B]… Jędrzejów…wolontariuszki kochane, cała masa ludzi którzy Nas wspierają , robimy co trzeba. [/QUOTE] dzięki za pamięć :) Kraków też się cieszy, że może pomóc :loveu:
  19. O NIE NIE NIE!!!! JA się nie zgadzam :nono:... nie zgadzam się i już.. mam być JEDYNA córką Marysi i KONIEC!!!!!!! NIE WYRAŻAM ZGODY NA KOLEJNĄ ADOPCJĘ!!!
  20. boś dawno asiora nie zapraszała :p jakoś mnie za każdym razem udało się Cię opić :p
  21. szkoda tylko, że maluszek nie został uśpiony jak miał te 4 dni .... Uważam, ze pozwolenie na to, żeby dorastał w hotelu jest bezsensu... Tyle dorosłych bezdomniaków czeka na domek...pójdzie do domu jako szczeniak a potem wyleci jako dorosły psiak.. No ale ja się nie znam....
  22. oj długą, długą i jest najpiękniejsza na świecie!!! Naprawde tak pięknie zarosła, że wygląda jak zjawisko !!!!!!
  23. dostałam dzis maila: miejcie na uwadze, może rzeczywiście komuś uciekł????
  24. [quote name='anita_happy']Marysia - wiesz, ze ja Cie kocham jak mame..hihihihihihihi [/QUOTE] O NIE NIE NIE... [SIZE="5"][B]MARYSIA JEST MOJA!!!!!!!!!!!!!!!! I DO TEGO PRZYSZYWANĄ MAMĄ MOJĄ JEST!!!![/B][/SIZE] [quote name='marysia55']Wczoraj wieczorem oczywiście aby tradycji stało się zadość zastałam w swoim łóżku kolejny nieokreślony tym razem akwen wodny w wykonaniu Borysa. Nie wiem kiedy. Nie wiem jak:cool3:. Stwierdziłam jednak, że dosyć uprawiania „Miłości nad rozlewiskiem” w moim łóżku w nocnych porach.[/QUOTE] ja nie wiem co to jest :roll: Drops też lał na łóżko.... Większość dzikich psów leje do wyra... nie wiem co to może być :roll:
  25. no, Kachul potwierdziła moje przypuszczenia, że dom jest zajebisty :loveu: Zuza będzie prawdziwym członkiem rodziny a nie tylko psem...
×
×
  • Create New...