Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204482-Macius-mikropiesek-walczy-o-życie-nie-pozwólmy-mu-odejść[/url] ten maluch trafił do Klaudii... docelowo miała wziąć oba, Maćka i kajtka, ale Maciuś miał być zdrowym psiakiem, a okazało się, że nie wiadomo czy przeżyje..
  2. oj pokazuje , pokazuje :) rządzi wszystkimi zwierzętami w domu!!!!!!
  3. czytałam właśnie na niebieskim :) super :) podaj mi email swój
  4. przepraszam,ale nie mialam nawet kiedy wejść na dogo. mam straszny młyn w życiu osobistym, Umknęło mi z głowy, ze mam zapytać :/ w poniedziałek rano zadzwonie i dam zaraz znać
  5. nic nie wiem, miałam taki młyn w pracy, ze nawet nie było kiedy zadzwonić do Maćka :( w poniedziałek tyrkne... Kasia mi tylko mówiła tak przelotem, ze ma bardzo fajny charakter :)
  6. [quote name='Paulina_mickey']Zrobiłam ogłoszenia dla Berniego z Krakowa [/QUOTE] jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='czikusiowa']rozdupcył się ? [/QUOTE] och och cóż za mocne słowa :D
  8. o psiakach od Ksery to sama też się nie wywiem :roll: musisz molestować ksere o jakieś info o nich
  9. [quote name='majqa'] Asior, fochaj się fochaj i tak Cię uwielbiam. Następny zjazd masz mnie, składam publiczną obietnicę.[/QUOTE] iitam, obiecanki macanki a głupiemu, wiesz co ;) też CieM koFam :loveu:
  10. ja myślałam żeby dodawać do jedzenia covalescence http://www.krakvet.pl/royal-canin-convalescence-support-p-2000.html on ma jakieś dodatki, które bardzo smakują zwierzakom... to jest proszek, mozna by dosypać do żarełka, ale kurcze wet mówił Klaudii, że nie wolno mu podawać żadnego białka, a tam chyba w tym covalescence jest większosć białka :roll: Nie wiem, zadzwonie jeszcze się skonsultować z naszym KTOZ-owskim wetem.
  11. nieee no nie możliwe :crazyeye: tego nie mogła zrobić żadna psia istota....
  12. paulinko zadzwoń rano jak będziesz wiedzieć, ze masz czas i Cię paulina podrzuci na łużycką
  13. [quote name='Jagienka']Ciągniczek jeden :) Asior ciuchy byłby do odebrania u Ciebie jakby co? Czy skąd?[/QUOTE] ze stoków :)
  14. no musi ją jeść... zamów,będzie musiał, może animonda lepsza od tej co teraz ma zdjecia niestety słabe, bo z komórki
  15. [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8164/zdjcie021x.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3272/zdjcie010hb.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4496/zdjcie002v.jpg[/IMG] zdjęcia z komórki tylko niestety ale dobrej jakości powiem szczerze, ze byłam w szoku jak ją zobaczyłam przy Gabrysi.. myślałam, że jest mniejsza ;) a ona wielkości westa dorosłego ;)
  16. [video=youtube;PFkXcQGAKs8]http://www.youtube.com/watch?v=PFkXcQGAKs8[/video] a jaka śpiewaczka z niej ;) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4791/zdjcie038k.jpg[/IMG] [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/374/zdjcie024k.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7867/zdjcie023u.jpg[/IMG]
  17. cukier u Maćka już w normie, a mocznik spadł do 200.. niestety nie chce jeść tej specjalistycznej karmy.. cholera mam nadzieje, ze zje tą karmę.
  18. jezu.. to tyle kasy kosztuje!!!!! chyba lepsze mokre bo on ma zęby w strasznym stanie, nie wiem czy pogryzie :roll:
  19. boże Majus... moje problemy są niczym w porównaniu z Twoimi .. przytulam mocno, nawet mimo tego, żem obrażona...
  20. Aagaga!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. savahna, ja wiem, ze nie z pretensjami, po prostu ostatnio mam bardzo trudny okres i nie jestem w stanie trzymać reki na pulsie.. zresztą hotel kawał drogi ode mnie, a w weekendy szans nie ma, zebym pojechała bo z dzieckiem siedzę...
  22. giselle, Klaudia zaprasza Cię do siebie :) Żebyś była spokojna. U Klaudii są dwa psy jej (jamnik i pekińczyk, małe, jamnik trochę gruby :)) Nic nie zagraża księżniczce, a wręcz ona tam rządzi :) Serio serio, sama się możesz przekonać na własne oczy ;)
  23. dziewczyny staram sie jak mogę, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę :( Nie mam nikogo kto zrobi zdjęcia psiakom :( Nie mam więcej info poza tym co mi mówi Kasia. Poproszę ją, zeby weszła na wątek i cokolwiek napisała więcej.
  24. duże są, więc wklejam linki: http://img52.imageshack.us/img52/1241/skanowanie0002tw.jpg http://img816.imageshack.us/img816/3406/skanowanie0003p.jpg http://img10.imageshack.us/img10/577/skanowanie0001lj.jpg Tak jak pisał adamo.. Maciek już u Klaudiii, wczoraj zjadł duużo, jednak dziś nie chce, ale pije. Jednak kiedy tylko kot podszedł do jego miski, od razu znalazł się przy niej i mało nie zjadł kota :) Tak jak Iris, która z nim przyjechała. Na razie koszt leczenia Maćka to ok 200 zł (Klaudia wzięła jeszcze puszkę jedną dla niego). Bardzo wskazane było by, żeby ktoś doradził właśnie co można mu dawać do jedzenia a co jest zakazane. Co innego suche wiadomości od weta a co innego rady kogoś z doświadczeniem z podobnym przypadkiem.
×
×
  • Create New...