-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204482-Macius-mikropiesek-walczy-o-życie-nie-pozwólmy-mu-odejść[/url] ten maluch trafił do Klaudii... docelowo miała wziąć oba, Maćka i kajtka, ale Maciuś miał być zdrowym psiakiem, a okazało się, że nie wiadomo czy przeżyje..
-
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czytałam właśnie na niebieskim :) super :) podaj mi email swój -
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nic nie wiem, miałam taki młyn w pracy, ze nawet nie było kiedy zadzwonić do Maćka :( w poniedziałek tyrkne... Kasia mi tylko mówiła tak przelotem, ze ma bardzo fajny charakter :) -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Asior replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Zrobiłam ogłoszenia dla Berniego z Krakowa [/QUOTE] jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Asior replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='czikusiowa']rozdupcył się ? [/QUOTE] och och cóż za mocne słowa :D -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Asior replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
boże, podmienili psa :crazyeye: -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
o psiakach od Ksery to sama też się nie wywiem :roll: musisz molestować ksere o jakieś info o nich -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa'] Asior, fochaj się fochaj i tak Cię uwielbiam. Następny zjazd masz mnie, składam publiczną obietnicę.[/QUOTE] iitam, obiecanki macanki a głupiemu, wiesz co ;) też CieM koFam :loveu: -
ja myślałam żeby dodawać do jedzenia covalescence http://www.krakvet.pl/royal-canin-convalescence-support-p-2000.html on ma jakieś dodatki, które bardzo smakują zwierzakom... to jest proszek, mozna by dosypać do żarełka, ale kurcze wet mówił Klaudii, że nie wolno mu podawać żadnego białka, a tam chyba w tym covalescence jest większosć białka :roll: Nie wiem, zadzwonie jeszcze się skonsultować z naszym KTOZ-owskim wetem.
-
nieee no nie możliwe :crazyeye: tego nie mogła zrobić żadna psia istota....
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
paulinko zadzwoń rano jak będziesz wiedzieć, ze masz czas i Cię paulina podrzuci na łużycką -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Asior replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Ciągniczek jeden :) Asior ciuchy byłby do odebrania u Ciebie jakby co? Czy skąd?[/QUOTE] ze stoków :) -
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8164/zdjcie021x.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3272/zdjcie010hb.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4496/zdjcie002v.jpg[/IMG] zdjęcia z komórki tylko niestety ale dobrej jakości powiem szczerze, ze byłam w szoku jak ją zobaczyłam przy Gabrysi.. myślałam, że jest mniejsza ;) a ona wielkości westa dorosłego ;)
-
[video=youtube;PFkXcQGAKs8]http://www.youtube.com/watch?v=PFkXcQGAKs8[/video] a jaka śpiewaczka z niej ;) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4791/zdjcie038k.jpg[/IMG] [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/374/zdjcie024k.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7867/zdjcie023u.jpg[/IMG]
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
boże Majus... moje problemy są niczym w porównaniu z Twoimi .. przytulam mocno, nawet mimo tego, żem obrażona... -
Aagaga!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
savahna, ja wiem, ze nie z pretensjami, po prostu ostatnio mam bardzo trudny okres i nie jestem w stanie trzymać reki na pulsie.. zresztą hotel kawał drogi ode mnie, a w weekendy szans nie ma, zebym pojechała bo z dzieckiem siedzę... -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dziewczyny staram sie jak mogę, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę :( Nie mam nikogo kto zrobi zdjęcia psiakom :( Nie mam więcej info poza tym co mi mówi Kasia. Poproszę ją, zeby weszła na wątek i cokolwiek napisała więcej. -
duże są, więc wklejam linki: http://img52.imageshack.us/img52/1241/skanowanie0002tw.jpg http://img816.imageshack.us/img816/3406/skanowanie0003p.jpg http://img10.imageshack.us/img10/577/skanowanie0001lj.jpg Tak jak pisał adamo.. Maciek już u Klaudiii, wczoraj zjadł duużo, jednak dziś nie chce, ale pije. Jednak kiedy tylko kot podszedł do jego miski, od razu znalazł się przy niej i mało nie zjadł kota :) Tak jak Iris, która z nim przyjechała. Na razie koszt leczenia Maćka to ok 200 zł (Klaudia wzięła jeszcze puszkę jedną dla niego). Bardzo wskazane było by, żeby ktoś doradził właśnie co można mu dawać do jedzenia a co jest zakazane. Co innego suche wiadomości od weta a co innego rady kogoś z doświadczeniem z podobnym przypadkiem.