-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
podziwiajcie :) moje piesy na imprezie na Błoniach ;) od 5:30 min Hiltonka z Nikusiem wypatrujcie ;) [url]http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/3-ix-2011-godz-2145/5203583[/url]
-
[quote name='Agnieszka Co.']czy juz można gdzieś zobaczyć zdjęcia z Krakowskiej imprezy?[/QUOTE] Paulinka powinna wrzucić dziś wieczorem, lub jutro.... ;)
-
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jestem jestem, nie olałam Cie Amiguś, po prostu wiesz, ze przygotowania do imprezy na błoniach pochłaniały cały mój czas... wpadałam na dogo nocami... Ale teraz jestem już zwarta i gotowa... Wkurza mnie, że nikt nie dzwonił :( -
koty szły do adopcji dość dobrze, psiak jeden tylko.
-
[quote name='missieek']czy ktokolwiek z wolontariuszy wybiera sie jutro na akcje KTOZu na bloniach i bylby w stanie pomoc przy moim psiaku? milo jakbym znalazla dwie osoby do pomocy, wtedy wzielabym 3, a tak to nie wiem czy sie wybrac, planowalam wziasc kocieta ale nie mam nikogo do pomocy :( czy w Niedziele ktos wybiera sie na marsz jamnika?? i moglby podrukowac i porozdawac na marszu plakaty ktore podeslalabym na maila? pilnie szukaja domu dwa jamniki, suczka wiekowa, i mlodziutki samiec [/QUOTE] Misieek, przecież wiesz, ze po wszelkie informacje mogłaś się zwrócić do mnie.... tak samo jak po wolontariuszy do pomocy przy Twoich psach.....:roll: [B]akcja adopcyjna jest OD 15 do 17.....[/B] co do jamników to PILNIE skontaktuj się z Andrzejem z chwili dla pupila, szukał jamnika bezdomniaka na niedzielny marsz!!!!!!!
-
co to jest CHA???
-
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
Asior replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
miejcie litość :( jednego dzikusa Dropsika już miałam od Was :( Tego niestety nie wezmę, ale zrobię wszystko, zeby znaleźć mu DT!!!!!!! Powiedz, czy była by szansa, zeby ktoś od Was zawiózł go w okolice Jędrzejowa??? Będzie dobrze, pierwszy Drops był to dopiero dzikus....: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TN272_6xPGI/AAAAAAAAFx8/5J_UrNJkQAM/DSCF1577.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TN5uErzC73I/AAAAAAAAFyg/Bycho10aYV4/DSCF1584.JPG[/IMG] a potem już tak ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSiu4xF8fVI/AAAAAAAAGVU/2mrpYruzBPQ/100_2734.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSiu4crDmXI/AAAAAAAAGVI/OcNlgBi0Q-o/100_2725.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/TSivVMLhM5I/AAAAAAAAGVo/f5qOpZXIzAA/100_2773.jpg[/IMG] -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
Asior replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
miej litość :( jednego dzikusa Dropsika już miałam od Was :( Tego niestety nie wezmę, ale zrobię wszystko, zeby znaleźć mu DT!!!!!!! Powiedz, czy była by szansa, zeby ktoś od Was zawiózł go w okolice Jędrzejowa??? -
aa dobrze :) kupiłam mu adresówkę szpanerską :D powiedzcie mi gdzie się zakłada galerię??? jest jakaś ogólna nie "rasowa"??
-
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
sssspoko, polecam się "na zaś" ;) -
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
załatwiłam mega zniżkę :) kochacie mnie?? :) -
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Zuzka, czy opiekunka psa mogła by do mnie zadzwonić?? Bo ja mam już wydzwonione ponad 400 zł :( -
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4607/zdjcia053.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1628/zdjcia060.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4595/zdjcia078.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1267/zdjcia086.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2702/zdjcia087.jpg[/IMG]
-
a ktoś pamięta Zuzkę???? [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4869/zdjcia011.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/8348/zdjcia012v.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4360/zdjcia017.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7001/zdjcia021y.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5931/zdjcia043.jpg[/IMG]
-
[quote name='jotpeg']moze Serdel z tego watku: http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko!-POTRZEBNE-hotel-DT... podsyłam pani :)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee']Molestować to ja dopiero zacznę:evil_lol: ja najpierw po dobroci, a później to co tygryski lubią najbardziej...:grins::grins::grins: [/QUOTE] [quote name='Jaga.'] już jestem! zdrajczyni! :diabloti: [/QUOTE] [IMG]http://files.myopera.com/dzika85/albums/5529702/olaboga.gif[/IMG] boszzzzz. co się tutaj dzieje.... sodomia i gomoria jak to mawiał kiepski ..... -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Andziołku, Pani Madzia miała jeden tel o czarnego niby fajny ale Czarny się nie nadaje.. Pies do pilnowania firmy do 16 jest w kojcu a potem razem z dozorcą lata luzem i robi co chce ;) Facet bardzo sensownie ponoć brzmiał, Macie coś w Krakowie, co się nadawało by do pilnowania/?? benia jest CUDNA, może by ją na błonia??? -
[quote name='Zofia.Sasza']Błagam, choć Ty nie przyłączaj się do tego debilnego OT. Byłaś na marszu, wiesz że to ważne. Proszę![/QUOTE] oczywiście, to był tylko wyraz mojego zdziwienia, ze kogoś takiego próbują z błotem zmieszać, już nie offuję ;)
-
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwonił do mnie :( jeden tel był, o którym Ci mówiłam, potem nic :( -
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jezuuuu ALE CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
tak jak pisałam miała bym dla niej domek :)
-
jak chcesz to wyślij do mnie ja wstawię
-
[quote name='waldi481'] W innym wątku jest awantura o miejsce w,którym Czarodziejka ma psy.Czy teraz przyszła pora na ocenę Psa Wolnego? Elżbieta[/QUOTE] co?? Teraz nawet Czarodziejki się czepiają??????
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='arielka186'] [B]Asiorku[/B]- a Twoje psiaki mają galerię? Bo znaleźć nie mogę:hmmmm::user: [/QUOTE] no właśnie nie maja :) ale taka jedna dziołcha mnie molestuje o założenie jej