-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Elza sliczna sunia ONka szuka domku . ma dom!
Anashar replied to Martinee's topic in Już w nowym domu
Miałem nadzieję, że już go znalazła :( -
[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!
Anashar replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
Biedna Luka :( Piękna jesti widać, że kochana. Dlaczego nikt jej jeszcze nie wziął? :placz: -
Oskarku hopaj w górę;)
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Anashar replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Aresiku napewno w końcu znajdziesz swój domek... A raczej on znajdzie Ciebie! -
Już jutro wrzucę małą. Nie odpisuj na maila. Myślałem, że nie miałem na wątek subskrybcji ale mam;)
-
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Anashar replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Bubusia, nie gniewaj się ale wujek już spać idzie :oops: Bannerek będziesz jutro miała piękny! Dobranoc :) -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Anashar replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Bannerki w małych rozmiarach, bo na duże i tak miejsca nie ma ;) [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7393/nuka1xu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7655/nuka2ap4.jpg[/IMG][/URL] -
Oktawio popatrz na mój i Agamiki wcześniejszy post, bardzo proszę;)
-
Po 6 latach, adoptowany jako szczeniak, WRACA Z ADOPCJI!!!
Anashar replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Bariś taki Miś :loveu: moje zdjęcia będą, jak tylko zgram je na pc ;) -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Anashar replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Będzie bannerek wieczorkiem ;) Nuka na adopcyjnej owczarków: [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/nuka.html[/url] -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
Anashar replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dingo tutaj http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/dingo.html I na głównej http://owczarekwpotrzebie.com/ -
A ja znów wtrące swoje 3 grosze ;) Czym w końcu okazał się ten guz bo nie mogę tego znaleźć? No a co do serca, nie idźcie nigdzie poza SPECJALISTĄ! Nam 1,5 roku wet wciskał, że Rock ma chore serducho. Zaczeło się właśnie w wieku 5miesięcy, tak jak ma Lulu. Szybko sie męczył, cieżko oddychał. No i drogie leczenie, faszerowanie wieloma lekami. Co się okazalo? Że pies nigdy nie miał niczego z sercem :angryy: A przez leczenie tymi silnymi nasercowymi lekami teraz leczymy go na nerki, wątrobe, zaawansowaą anemię i będzie miał najprawdopodobniej wycinaną wątrobę :shake: Niestety, ale tacy weci są spotykani coraz częściej :angryy:
-
[B][COLOR="Red"]Oktawio, popatrz na mój wcześniejszy post ;)[/COLOR][/B]
-
[quote name='Puliszonka']Pies ma [B]16 [/B]miesiecy a [B]nie 6. [/B] Anashar, prosze popraw to![/QUOTE] Już wiem, dopiero w 4 mailu Pani się poprawiła ;)
-
Po 6 latach, adoptowany jako szczeniak, WRACA Z ADOPCJI!!!
Anashar replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Z tym tv był poprostu boski! :loveu: A nowi państwo Barusia wydają się naprawdę mili :) No i już zakochani w nim :) Zdjęcia będą jutro, bo choć raz chce pójść normalnie spać ;) Aniu, Karolino dziękuje za miłą wyprawę :) -
[B][COLOR="Red"]PILNIE POTRZEBNA POMOC!!![/COLOR][/B] Od: ANIA <[email protected]> Temat: PROBLEM Z PSEM Treść: Witam serdecznie, jestem właścicielką 16miesięcznego pinczera średniego, rodowodowego, z poznańskiej hodowli. Niestety, przeliczyliśmy się z siłami i pies wchodzi mnie i mojej rodzinie na głowę. Od 4 miesięcy szukamy dla niego nowego domu, ale pies jest agresywny i niekt go nie chce. Jesteśmy na skraju wytrzymałości nerwowej, nie chcemy go oddawać do schroniska, ale nie mamy już siły. Może Wy potraficie znaleźć mu nowy dom? Jestem pewna, że ze stanowczym, doświadczonym wlaścicielem Bazyl byłby calkiem innym psem. My jesteśmy zbyt mało stanowczy i pies to wykorzystuje. bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. Ania