-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
[quote name='Asior']Będzie ktoś w schronie w niedziele??? Bo nue byłam już ze 4 tyg i bym się wreszcie wybrała...[/QUOTE] Ja się postaram być ;)
-
Bo balują;)
-
[quote name='agamika'] [SIZE=1]miałam nadzieję,że jednak wszystko będzie dobrze[/SIZE][/QUOTE] Ja też :-( Ten 15 to jakiś pechowy, mogliby go wogóle z kalendarza wyciąć... A mówią źle o 13 Trusia była 2 tygodnie leczona na niestrawność pokarmową. Nie mogła się załatwiać. Było już lepiej, ale rano znów się pogorszyło i mimo dożylnej kroplówki w domu zaczeła umierać. Więc szybko zadzwoniłem do wetki, ona przyjechała do gabinetu i ja też. Ale jużwtedy Trusiaczka nie żyła Już jak wychodziłem z domu... Wetka poprosiła aby ją zostawić na sekcję. Zgodziłem się i byłem przy tej sekcji. Jej wątroba wyglądała jak suche popękane przegotowane mięso... Już nie było dla niej ratunku Przez to wszystko zrobiły się jej małe wrzody na żołądku i lekkie wodobrzusze Ja ją kochałem :-(
-
Rodo uratowany!Znalazł dom dzięki fundacji EMIR!!!Do zamknięcia!
Anashar replied to basiagk's topic in Już w nowym domu
Rodo na adopcjach owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/rodo.html[/url] -
Tiro na owczarkowej adopcyjnej [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/tiro.html[/url]
-
Sonia-mix DONka-pojechała do najlepsiejszego domku w Kolbuszowej...
Anashar replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Wybaczcie, że dopiero teraz Wam linka wklejam ale jestem strasznie zagoniony [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/sonia2.html[/url] -
Zapomniałem Wam linka wkleić ;) [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/gwara.html[/url]
-
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
Anashar replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Ale wakacje niedługo się kończą, ludzie wrócą z urlopów to będzie więcej adopcji ;) Napewno Sabę ktoś wypatrzy -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Anashar replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Gdy wracamy nawet po 2 godzinnym spacerze /oczywiście z odpoczynkami/ Krystek "bawi" sie w osła-staje w odpowiedniej odległości od bramy ,łeb w dół,patrzy tak uparcie i za cholere nie chce jeszcze wracać![/QUOTE] Mogę ja odpowiedzieć? ;) To normalny tzw. "osioł" Pies się zapiera i stwierdza, że dalej nie idzie. chocby znany przeze mnie golden - terapeuta tak ma. Jeśli nie da się mu jakiegoś przysmakato nie sposób go ruszyć(chyba, że siłą). Wiele psów tak ma, trzeba się albo z tym pogodzić i czekać aż osioł minie(co odradzam) lub znaleźć indywidualny sposób na zajęcie psa czymś, wtedy się rozluźnia i zapomina o tej swojej upartości ;)