-
Posts
1921 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola&Kora
-
[quote=haska_12;]Nie..ale twoja kuzynka to agentka normalnie ;) Ja w to co mi się śni to nie wierzę, a ona widać, że wierzyła, ze takie cos się wydarzy :) Mi zdarza się to ok. raz-dwa-trzy ... :p razy w miesiącu.Różnie to bywa ;D[/quote] To i tak dosyć często :-o Nie no Haska, jestem pod wrażeniem :multi: :multi: Ja ze snami kiedyś kombinowałam żeby mieć LD (skomplikowana dosyć sprawa, ale nie chce mi się jej opisywać - w najprostszym skrócie jest to tzw. świadomy sen) ale po penym czasie i braku efektów zarzuciłam to :eviltong:
-
[quote=haska_12;]Ola, a ty tak czasem nie masz, że jest sen i na drugi dzien ( choc nie koniecznie :p ) to się serio wydarza? :cool3:[/quote] Miałam tak może dwa razy... Ale moja kuzynka często ma takie prorocze sny... Czasem jak do niej przyjade to ona już na mnie czeka, mimo że nie uprzedziłam o wizycie :-o Ale niestety zdarza się jej to coraz rzadziej... a szkoda... A ty często miewasz takie?
-
Cześć Dobermaniu i Lachsiu!!!! Cieszę się, że jest już całkiem dobrze i Lachs już nie krwawi :multi: :multi: :multi: I na pewno ucieszył się psiak z tego spacerku :p Tylko żeby bidoczka nie przeforsować... ;) Bo dobcie umiaru nie znają :eviltong:
- 398 replies
-
[quote=haska_12;]Możesz się ze mnie śmiać, ale śniło mi się, ze to napisałaś :oops: :lol: :oops:... :p[/quote] Hahahahaha!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: Nie no, Haska a może ty jakimś jasnowidzem zostaniesz :cool3: :cool3: :cool3:
-
Czekajcie dziewczynki czekajcie... bo kolejna część zbliża się wielkimi krokami... (choć jeszcze wcale nie zaczęta :eviltong: ) Asiu, cieszę się że historyjka się podoba :p A co do fotki na konkurs to już mam taką jedną.... :diabloti: Ale pokaże ją później :eviltong:
-
Hehe, najpierw tarzanko, potem konsumpcja a na końcu mizianko :eviltong:
-
Ufff, właśnie przejrzałam całą galerię Frodosława :multi: I muszę powiedzieć że jestem zauroczona :loveu: :loveu: :loveu: Frodzio jest piękny :loveu: A taki był z niego bidulek, jak był malutki... Masz bardzo dobre serducho, że g przygarnęłaś :p Teraz jest wspaniały :loveu: No i te wszystkie widoczki, kurki, listki, grzybki, pajączki i wiele wiele innych - to jest wspaniałe!!! No i jeszcze te podpisy do zdjęć... :p Ale współczuję ci tego wypadku (przeczytałam o nim w wątku"jak mnie mój pies urządził"), to musiało być bardzo nieprzyjemne... Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;) P.S. Bede tu często zaglądać :p
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Biedny Aresik... Całe szczęście,że już jest wszystko w porządku :p Wiesz, ja pamiętam że Kora podczas wybudzania cały czas waliła łebkiem w poduszkę... bach, bach, bach... to też wyglądało strasznie... a jak próbowała wstać to się o meble obijała... Ale zastanawia mnie czemu skomlał... być może nie wiedział co się z nim dzieje... -
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Ola&Kora replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Cześć bellatriks!!! :multi: :multi: :multi: Dawno cię nie było :cool3: Gdzieś ty się podziewała? :eviltong: -
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Ola&Kora replied to Usia's topic in Foto Blogi
Ojej, szkoda że cię nie będzie... Wracaj jak najszybciej ;) -
No no, to widzę że z Króla niezłe ziółko jest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote=madzia i medor;]Poczekamy razem ;) :) :) :)[/quote] No jest nas już trzech :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
No to ja poczekam na filmik :p :p :p
-
Eh, cioteczki, przepraszam was, ale jeszcze pewnie trochę poczekacie... :-( Mam jutro wielką klasówe z chemii, której nie mogę zawalić więc siedze i się uczę :shake: Obiecuję, że jeszcze dzisiaj historyja będzie ale nie mam pojęcia o której ;)
-
[quote=Daisunia;]ps. jutro albo w środe będą jakieś fotki ;)[/quote] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Ola&Kora replied to Usia's topic in Foto Blogi
[quote=Usia;]ja wam tyle zdjec dałam a wy tylko tyle komentarzy, strzelam focha i nie bedzie teraz zdjec przez jakis czas korzystajcie z tego co macie :cool1: zobaczymy co potraficie[/quote] Ja ci dam focha :mad: :mad: :mad: Może po prostu jeszcze do ciebie reszta widowni nie dotarła ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Ola&Kora replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No to Aza niezła spryciula jest :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ola&Kora replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote=Dobcia;]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Do głowy, tak?:evil_lol: Ja wiem Olusiu, wiem że to facet, ale porządny!:mad: Myśli główką, a nie... kulkami!:mad::diabloti: :cool3::cool3::cool3:[/quote] No ja to bym się spierała... :cool3: Jest taki czas że suczka gotowa jest mieć dzieci... to wtedy pies głową raczej się nie kieruje... :cool3: No chyba jakby się do niej dostać przez dwumetrowy płot :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Czeeeeść! Ucz się ucz, bo nauka to do potęgi klucz (czy jaoś tak :eviltong: :eviltong: :eviltong: )
-
Wow! :crazyeye: To chyba jesdyny pies na świecie, który umie zwijać język w rurkę :loveu: :loveu: :loveu:
-
Hehe, normalnie jak w tej reklamie, gdzie goldenek sam bierze prysznic i sobie turbanka na końcu robi na główce :p :p :p [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/mIMG_0773.jpg[/IMG]
-
Eh, Edytko doskonale cię rozumiem... Szkoła wykańcza... :angryy: :angryy: :angryy:
-
Dzieńdoberek :p Hehe, prędzej Carolcia padnie trupem niż zmęczy mamutka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A tak na poważnie to jak ty rozładowujesz ten wulkan energii? ;)