Jump to content
Dogomania

Ola&Kora

Members
  • Posts

    1921
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola&Kora

  1. [quote=haska_12;]Nie..ale twoja kuzynka to agentka normalnie ;) Ja w to co mi się śni to nie wierzę, a ona widać, że wierzyła, ze takie cos się wydarzy :) Mi zdarza się to ok. raz-dwa-trzy ... :p razy w miesiącu.Różnie to bywa ;D[/quote] To i tak dosyć często :-o Nie no Haska, jestem pod wrażeniem :multi: :multi: Ja ze snami kiedyś kombinowałam żeby mieć LD (skomplikowana dosyć sprawa, ale nie chce mi się jej opisywać - w najprostszym skrócie jest to tzw. świadomy sen) ale po penym czasie i braku efektów zarzuciłam to :eviltong:
  2. [quote=haska_12;]Ola, a ty tak czasem nie masz, że jest sen i na drugi dzien ( choc nie koniecznie :p ) to się serio wydarza? :cool3:[/quote] Miałam tak może dwa razy... Ale moja kuzynka często ma takie prorocze sny... Czasem jak do niej przyjade to ona już na mnie czeka, mimo że nie uprzedziłam o wizycie :-o Ale niestety zdarza się jej to coraz rzadziej... a szkoda... A ty często miewasz takie?
  3. Cześć Dobermaniu i Lachsiu!!!! Cieszę się, że jest już całkiem dobrze i Lachs już nie krwawi :multi: :multi: :multi: I na pewno ucieszył się psiak z tego spacerku :p Tylko żeby bidoczka nie przeforsować... ;) Bo dobcie umiaru nie znają :eviltong:
  4. [quote=haska_12;]Możesz się ze mnie śmiać, ale śniło mi się, ze to napisałaś :oops: :lol: :oops:... :p[/quote] Hahahahaha!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: Nie no, Haska a może ty jakimś jasnowidzem zostaniesz :cool3: :cool3: :cool3:
  5. Czekajcie dziewczynki czekajcie... bo kolejna część zbliża się wielkimi krokami... (choć jeszcze wcale nie zaczęta :eviltong: ) Asiu, cieszę się że historyjka się podoba :p A co do fotki na konkurs to już mam taką jedną.... :diabloti: Ale pokaże ją później :eviltong:
  6. Hehe, najpierw tarzanko, potem konsumpcja a na końcu mizianko :eviltong:
  7. Ufff, właśnie przejrzałam całą galerię Frodosława :multi: I muszę powiedzieć że jestem zauroczona :loveu: :loveu: :loveu: Frodzio jest piękny :loveu: A taki był z niego bidulek, jak był malutki... Masz bardzo dobre serducho, że g przygarnęłaś :p Teraz jest wspaniały :loveu: No i te wszystkie widoczki, kurki, listki, grzybki, pajączki i wiele wiele innych - to jest wspaniałe!!! No i jeszcze te podpisy do zdjęć... :p Ale współczuję ci tego wypadku (przeczytałam o nim w wątku"jak mnie mój pies urządził"), to musiało być bardzo nieprzyjemne... Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;) P.S. Bede tu często zaglądać :p
  8. Ale boskie foteczki :loveu: :loveu: :loveu: Prezes zrobił świetne skośne oczęta :loveu:
  9. Cześć Asiu!! :multi: :multi: :multi: No to bardzo się ciesze że Dudulek już do zdrówka prawie wrócił :multi: :multi: :multi: Pozostaje tylko znaleźć mu nowy domek (albo kupić dużą torbę... :cool3: )
  10. Biedny Aresik... Całe szczęście,że już jest wszystko w porządku :p Wiesz, ja pamiętam że Kora podczas wybudzania cały czas waliła łebkiem w poduszkę... bach, bach, bach... to też wyglądało strasznie... a jak próbowała wstać to się o meble obijała... Ale zastanawia mnie czemu skomlał... być może nie wiedział co się z nim dzieje...
  11. Cześć bellatriks!!! :multi: :multi: :multi: Dawno cię nie było :cool3: Gdzieś ty się podziewała? :eviltong:
  12. Ojej, szkoda że cię nie będzie... Wracaj jak najszybciej ;)
  13. Ola&Kora

    Nora

    No no, to widzę że z Króla niezłe ziółko jest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote=madzia i medor;]Poczekamy razem ;) :) :) :)[/quote] No jest nas już trzech :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  15. No to ja poczekam na filmik :p :p :p
  16. Eh, cioteczki, przepraszam was, ale jeszcze pewnie trochę poczekacie... :-( Mam jutro wielką klasówe z chemii, której nie mogę zawalić więc siedze i się uczę :shake: Obiecuję, że jeszcze dzisiaj historyja będzie ale nie mam pojęcia o której ;)
  17. [quote=Daisunia;]ps. jutro albo w środe będą jakieś fotki ;)[/quote] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  18. [quote=Usia;]ja wam tyle zdjec dałam a wy tylko tyle komentarzy, strzelam focha i nie bedzie teraz zdjec przez jakis czas korzystajcie z tego co macie :cool1: zobaczymy co potraficie[/quote] Ja ci dam focha :mad: :mad: :mad: Może po prostu jeszcze do ciebie reszta widowni nie dotarła ;)
  19. No to Aza niezła spryciula jest :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  20. [quote=Dobcia;]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Do głowy, tak?:evil_lol: Ja wiem Olusiu, wiem że to facet, ale porządny!:mad: Myśli główką, a nie... kulkami!:mad::diabloti: :cool3::cool3::cool3:[/quote] No ja to bym się spierała... :cool3: Jest taki czas że suczka gotowa jest mieć dzieci... to wtedy pies głową raczej się nie kieruje... :cool3: No chyba jakby się do niej dostać przez dwumetrowy płot :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. Czeeeeść! Ucz się ucz, bo nauka to do potęgi klucz (czy jaoś tak :eviltong: :eviltong: :eviltong: )
  22. Wow! :crazyeye: To chyba jesdyny pies na świecie, który umie zwijać język w rurkę :loveu: :loveu: :loveu:
  23. Hehe, normalnie jak w tej reklamie, gdzie goldenek sam bierze prysznic i sobie turbanka na końcu robi na główce :p :p :p [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/mIMG_0773.jpg[/IMG]
  24. Eh, Edytko doskonale cię rozumiem... Szkoła wykańcza... :angryy: :angryy: :angryy:
  25. Dzieńdoberek :p Hehe, prędzej Carolcia padnie trupem niż zmęczy mamutka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A tak na poważnie to jak ty rozładowujesz ten wulkan energii? ;)
×
×
  • Create New...