Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='marysia55']dowiem sie gdzie trzeba wpłacić kasiorę :mad::mad:[/quote] Przepraszam najmocniej, że nie dopełniłam obowiązku poinformowania, że karma zamówiona. Dokonałam wpłaty przelewem elektronicznym więc w tych dniach karma powinna znaleźć się u Pani Lucynki - opiekunka Rendusi. Pani Lucyna prosiła aby nie zamawiać od razu 30 kg, bo nie wie czy suczki będa chciały jeść tą karmę. Są przyzwyczajone do Pedigry - nie jestem pewna czy tak się to pisze :oops: Jeśli będzie im smakować Purina, to zamówię następne 15 kg, jesli nie, to dostana to co lubią ;) Tak czy siak, kupię karmy za ok. 170 zł. [SIZE=3]Bardzo dziekuję za wsparcie finansowe :loveu: Kasę proszę przekazać Karolince albo Jagódce, jak komu bliżej ;) będzie jak znalazł dla staruszka z chorym serduszkiem.[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=purple]Dodam jeszcze tylko, że Pani Lucynka bardzo prosiła o szukanie domku dla Rendusi[/COLOR][/SIZE] :-(
  2. [quote name='ARKA']...jest 7 psow tam koczujących!!!! zadnych ludzi tam nie ma, on nie spotkal.. A jakie są plany w stosunku do tych biedaków, a może nie ma żadnych ? Czy one nie mają szans na ratunek ?
  3. [quote name='marysia55'][B][I]Jeżeli cena jest tylko 10,- niższa a firma kurierska ma nie najlepszą opinie to uważam że należy kupić w krak-vecie. I dokładam te 10,-:evil_lol::evil_lol:. Czyli mój wkład wynosi 60,-:grins::grins::grins:[/I][/B][/quote] Zdrowiej Marysieńko. Jeśli pozostałe cioteczki tez maja takie zdanie, zamówię 2x15 kg puriny w Krak-Vecie [B]Karma dla dorosłych psów z kurczakiem i ryżem 2x15 kg [/B]- [B][FONT=Tahoma][COLOR=#c45f2b]169,00zł[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://www.krakvet.pl/purina-chow-adult-chicken-2x15kg-p-10931.html"]PURINA DOG CHOW Adult Chicken 2x15kg[/URL]
  4. [quote name='ARKA']...To nie jest tak, ze p.P jest wlascielem tych psow [B][COLOR=purple]on za okreslone pieniadze ZOBOWIAZAL sie opieki nad tymi psami, do momentu adopcji psa...[/COLOR][/B] ...To nie jest prywatny folwark pana Pełki, [B][COLOR=purple]to sa bezdomne zwierzeta, wlasnosc gmin, ktorymi p/Pelka, DOBROWOLNIE, zgodzil sie opiekowac, za OKRESLONE pieniadze. A jak sie zobowiazal to ma USTAWOWE obowiazki, wobec tych zwierząt[/COLOR][/B]![/quote] Myślę, że to może być droga do zmuszenia wadz miasta, aby rozliczyły tego dupka z przyjętych zobowiązań. My podatnicy, których pieniądze tak beztrosko ROZDAJE miasto, mamy prawo domagać się, aby nasze pieniądze były wydatkowane w sposób zgodny z ich przeznaczeniem i miasto musi sprawdzać sposób zagospodarowania wydatkowanych środków. To nie są prywatne pieniądze pana wojewody, czy burmistrza. Myślę, że są przepisy regulujące wydatkowanie społecznych pieniędzy. Czy jeśli miasto zleci wykonanie np drogi, to nie sprawdza jak została wykonana i jeśli nie spełnia wymogów, to nie egzekwuje jej poprawy ??? Może tą drogą zmusić władze miasta do egzekwowania należytego wykonania przyjętych zobowiązań przez tego drania.
  5. [quote name='marysia55']Witajcie kobiety :evil_lol::evil_lol: ( leże zdechła w łozku zachciało mi się chorować ). Te karmę którą ja sprawdzałam ( linki są w moich postach ) to [B]Purina[/B]. Mega paczka dla psów to np. [B]30 kg. za 159,- drób z ryżem[/B] inne zestawy maja inne ceny. Przy zakupach powyżej 99,- dostawa gratis . Było tam też jedzonko dla kotów w [B]puszkach 400g po 2,60 [/B]za puszkę tylko juz nie pamiętam dokładnie jakie.Z tym że to na pewno nie był sklep z terenu Krakowa.[/quote] Kurcze napisałam długi post i mnie wywaliło :angryy: Traz w skrócie. Cena na purinę w tamtym sklepie jest faktycznie o 10 zł niższa niż w Krak-Vecie, ale to sklep w Trójmieście i dostawa odbywa się poprzez firmę "Siódemka", która nie cieszy się dobrą opinią. Decyzja co do sklepu należy do Was, ja tu tylko sprzątam :evil_lol:
  6. [quote name='agamika']yy, o forme platności nie pytałam, ale mysle ze i tak i tak mozna będzie zapłacic , tymbardziej, ze juz była kupowana, przez Petera chyba , i kiedys dostaliśmy dla hotelowych psów karmę . a i dostawa gratis , tylko na godzine trzeba by sie umówić , i mysle ze jutro by była (no chyba ze zaczekac na tą karmę 20 kg ... tylko ze ja "d**a wołowa" jestm :oops: i niepamietam nazwy, ale karma pożądna [URL="http://zoologic.pl/sklepzoologicznykrakow.html"]Sklep Zoologiczny Kraków, Dostawa, karmy, karma dla zwierząt[/URL] Po prostu Pan tak wspomaga OwP :) ze możemy u niego nabyć po cenie hurtowej potrzebna karmę . No i zajmuje sie doradztwem zywieniowym .[/quote] Zaglądnęłam do tego sklepu i muszę powiedziec, że Eukanuba, ta która kupuję swoim psiakom jest w tym sklepie o 4 dychy droższa niż w Krak-Vecie. To dużo. Może wartałoby sprawdzić po ile jest w Krak-Vecie ta karma, którą Ty proponujesz. Powyżej kwoty99 zł dostawa z Krak-Vetu także jest bezpłatna. Nie upieram sie przy "moim" sklepie, szukam faktycznie najtańszej karmy. Zorientuj się jaka jest pełna nazwa tej karmy i zobaczymy po ile ona jest w Krak-Vecie. Nie zauważyłam w tamtym sklepie karmy firmy Logster ani karmy o podobnej nazwie. Albo dowiedz sie jak dokładnie nazywa się ta karma, która ma być w przyszłym roku i jesli będzie taniej niż Krak-Vecie to może kupimy tamtą karmę. Z rozmowy z Pania Rendi, że z karmą się jej tak bardzo nie spieszy.
  7. [quote name='agamika']a ja rozmwiałam z Panem z firmy zoologic ...decydujcie , jest to dodatkowa opcja[/quote] A jaką formę płatności proponują ?? W Krak-Vecie płacę przy odbiorze, albo kartą. Podaj link do tego sklepu ok ??
  8. [quote name='agamika']i nikt do Amiska nie zaglądnął nawet tu , to skąd brac nadzieje, ze trymbardziej ktis go do domu weźmie :shake::-([/quote] Jak widać jednak ktos zaglądnął :razz: Biedaczek. Kto zbiera kasę dla niego ? Prosze o info na gg - dołożę swoje 3 grosze ;)
  9. [quote name='marysia55']w tym samym sklepie widziałam na stronie dla kotów fajne jedzonko w puszkach, a mega paczka dla psów kosztuje 159,- ( kurczak z ryżem)[/quote] Mega paczka to ile kg i jakiej karmy i o którym sklepie Marysiu mówisz ? Z moich obserwacji wynika, że najtańsze są karmy w Krak-Vecie [URL="http://www.krakvet.pl/"]Karma dla psów i kotów: Royal Canin, Eukanuba[/URL] Rozmawiałam z Panią Rendusi, nie pamięta jaka karmę kupuje dla kota. Jutro ma kupic nową paczkę i poda mi nazwę.
  10. [quote name='salibinka']Cieszę się, że ok. Trzymam, co sie da, za sunię - Tulince się udało, to Lili też się uda - najwspanialszy DS :)[/quote] Gdyby to tylko ode mnie zależało, Lili zostałaby w stadzie. Niestety, ale jest jeszcze nieco czasu.....;)
  11. [quote name='salibinka']Jak się ma maleńka Lili?[/quote] Dzieki, ma sie świetnie. Dzisiaj była zaszczepiona p.wściekliźnie, a za tydzień ostatnia dawka przeciw chorobom zakaźnym i to bybyło na tyle. Księżniczka będzie gotowa do adopcji :-(
  12. [quote name='marysia55'][B][SIZE=4][COLOR=purple][SIZE=2]elik napisz mi na maila ile trzeba kasiory :evil_lol::evil_lol::evil_lol: żeby tą słodziuche ogłosić i ewentualnie podaj konto[/SIZE]:lol::lol::lol:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Ogromni się cieszę, że znowu ktoś chce pomóc Rendi :loveu: Ja próbowałam lecz niestety poza zaszczepieniem Rendusi nic więcej mi się nie udało. Na ogłoszenie, które zamieściłam na allegro nie było żadnego oddzewu. Teraz są jakieś inne reguły zamieszczania ogłoszeń i mimo kilku prób, nie udało mi się zamieścić ogłoszenia. Miałam też nieco różnorakich problemów i przyznaje nie zaglądałam do Rendusi. Marysiu, ja nie szukałam sponsora do ogłoszenia na allegro, ja chciałam porosić o zrobienie Rendusi ogłoszenia, ze które zapłaciłabym. Im bardziej wypasione ogłoszenie, tym większe szanse na adopcję. [SIZE=3][COLOR=purple][B]Jeśli ktoś zechciałby zrobić ogłoszenie Rendi, to zwrócę należność.[/B][/COLOR][/SIZE] [quote name='karusiap']Aniu w zaleznosci od tego ile osob pomoze i jaka kwota sie uzbiera bede wiedziala jaka karme kupic.[/quote] Karolinko, przecież wiesz, że to ja zainicjowałam akcje wyciągnięcia Rendi z baraku i że obowiązkowo i bardzo chętnie wezmę udział w jej wspomaganiu. Obojętnie ile uda Ci się zebrać pieniędzy, dołożę resztę i zamówię w Krakvecie Eukanubę z dostawą do domu (adres znam). To dobra karma - moje wybredne psiórki (teraz już 3 sztuki :evil_lol:) chcętnie ją jedzą. Jeśli są jakieś inne propozycje co do rodzaju karmy, to jestem otwarta.
  13. [quote name='Inez de Villaro']WSZYSTKIM KRĘŻLOWSKIM PSIAKOM I ICH OPIEKUNOM ŻYCZYMY LEPSZEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!![/quote] Dziękuję i nawzajem, wszystkiego najlepsiejszego w Nowym 2009 Roku dla Wszystkich prawdziwie i bezinteresownie miłujących zwierzątka [CENTER][IMG]http://www.zosia.piasta.pl/swieta/wigilia-w-lesie_pliki/top.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [quote name='zofia&sasza']A jak Biedrzycka wygra? :shake: Ja uprzedzam - nie oddam Pepe.[/quote] No to ja papiery poproszę , ale ja tak naprawdę to do mnie żaden psiak nie dotarł :shake: Te papiery to tak na wszelki wypadek, gdyby jenak dotarł. A po przeczytaniu pozostałych postów dodam jeszcze, że Lilunia - Mała te niezłe mruczanko odstawia podczas miziania. Niejeden kot mógłby pozazdrości ;)
  15. O jakie papiery chodzi, jeśli można zapytać ? Czy ja także powinnam jakoweś otrzymać ? Ależ tu cisza :-?
  16. [quote name='ARKA']No nasza rodzina jest wieeeelka:evil_lol: Lili tez, kazdy krezlaczek:loveu:[/quote] No, chyba że tak :mad:
  17. [quote name='ARKA']Wspaniale!:multi: A Karmelka, moja ulubiona i Filipek tez?;):loveu:[/quote] Arko, TY NIEWIERNA KOBIETO Karmelka Twoja ulubiona ? a Lili to co ? ;) Lili dzisiaj dostała pierwsza dawkę szczepionki p.choroboim zakaźnym. Za 2 tygodnie nastepna porcja a tydzień po, szczepienie przeciwwściekliźnie i to będzie wszystko, co kochane psy mieć powinny :loveu:
  18. [quote name='osho'][COLOR=darkslategray]i jak przeżyła szorowanko?[/COLOR][/quote] Sunia jest nieprawadopodobnie grzeczna więc i podczas kapieli nie było z nią żdnych problemów. Widać było, że się boi, i że nie jest to jej ulubiona czynność, ale nie protestowała. Stała tylko nienaturalnie sztywna, nic poza tym. Nawet nie usiłowała się wymknąć, co robią moje psiaki natychmiast, jak tylko zrobi się szparka w drzwiach kabiny. Teraz smacznie śpi zawinięta we frotowe prześcieradło. Jest urocza :loveu:
  19. A moja krężlanka miała dzisiaj pierwszą kąpiel, acha :multi: A jaką ma śliczną siorstkę....... pięknizna :p Jutro idziemy na szczepienie no i....... chyba możemy zacząć ją ogłaszać :placz:
  20. [quote name='Weronia']...Eliku, dzięki- Ty zawsze się z niespodzianką miłą pojawiasz...[/quote] Tylko bardzo proszę o info na gg, gdy już będzie allegro :lol:
  21. [quote name='magda222']Wrzuciłam ją na: mój pupil.pl alegratka.pl. pajęczyna.pl(Poznań) adopcje.org.[/quote] Weroniu, jeśli ktoś zrobi allegro, pokryję koszt.
  22. Stanowczo stwierdzam, że to nie je spisek. Ja widze :eviltong: ====================== Widzę też przelew na moim koncie 220,- zł od PiSdZ Dziękuję :lol:
  23. [quote name='PiSdZ']Tak jak mówiłem, 2.12 zlecilismy przelew do wykonania do naszej księgowosci (wcześniej nie było mnie i nie miałem takiej mozliwosci), sprawdziłem przed chwilką czy wyszedł. Pieniążki wysłane zostały w dniu wczorajszym. Na pewno powinny być dziś na Pani koncie.[/quote] Dziękuję, forsa sie przyda. Nie omieszkam powiadomić, jak wpłynie na konto. Jeśli PiSdZ zajmuje się szukaniem domków dla psiaków, proszę pamiętać o Liluni. Jest super psiakiem. Jedno tylko, nie wyobrażam sobie, żebym nie mogła mieć kontaktu z przyszłym domkiem Liluni.
  24. [quote name='olgaj']Moja niunia dzis pojechala po lepsze jutro do domu stalego. Udało nam sie, mam nadzieje ze innym tez sie uda, zycze Wam tego z calego serca. Chociaz pustka boli jak diabli. [quote name='magda222']A ja chciałam się pochwalić,że mam codziennie kontakt z ludźmi do których pojechała Aura.Pokochali sunię od pierwszego wejrzenia... Fantastyczne wieści. Niesamowita przemiana Szansy i wielka szansa Aury. Serdeczne gratulacje :loveu: Ja na razie tylko marzę o wspaniałym domku dla Liluni. U nas nie będzie takiej niesamowitej metamorfozy, bo Lilunia tak fizycznie, tak i psychicznie była w bardzo dobrym stanie (no i bardzo dobrze). Aż dziw, że warunki w jakich przyszło jej żyć, nie miały na nią wpływu. Lilunia jakby już zapomniała co przeszła. Pięknie pokazuje zadowolenie, umie ślicznie witać człowieka, jest niesamowicie grzeczna. W mig pojmuje czego się od niej chce. Jest fantastycznym pieskiem zarówno dla ludzi młodych z dzieckiem jak i dla ludzi starszych. Pięknie dogaduje sie z moimi psiakami, chociaż nie daje sobie w kaszą dmuchać :evil_lol: Już kilka razy wkroczyłam, bo bałam sie, że małej dostanie sie tęgie lanie - pozwooliła sobie podkradać jedzonko z miski wodza i postawiła się, gdy warknął :crazyeye: Już się boję co to będzie, gdy przyjdzie oddać ją do nowego domku. Obie wykazujemy przywiązanie ponad miarę :cool1: Nie wiem, nie wiem. To mój pierwszy tymczas. Co prawda, gdy przyjmowałam ze schronu Bellunię, mówiłam mężowi, że to na tymczas, ale swoje wiedziałam - DT ze wskazaniem na DS :evil_lol: Teraz to faktycznie ma być DT :-( Muszę jej założyć wątek, a zupełnie nic nie przychodzi mi do głowy. Żaden tekst :-( Niestety muszę poruszyć przykry temat. Jak przykry, to wiadomo, finanse. Panie Grzegorzu, 27.11. załozyłam 220 zł za transport Liluni do Krakowa. Obiecał Pan zwrot tej kwoty. 2.12. przepraszał Pan, że nie wysłał pieniędzy, ponieważ był Pan w terenie i równocześnie4 obiecał Pan, że dzisiaj tj. 2.12. na pewno pieniądze będą wysłane. Jest 5.12. a pieniędzy nadal nie mam na koncie. Już miałam wydatki związane z Lilunią (jest po steryliozacji), a czekają nas dalsze - komplet szczepień, potem ogłoszenia.
  25. [quote name='zofia&sasza']No nic się nie stało ;) SBD wyczaiła, że na którymś krężlowskim allegro (paros chyba) kilka osób zalicytowało, a autor aukcji zignorował te oferty, podając za powód "brak kontaktu". Po czym okazało się, że to standardowa procedura, bo aukcje krężlowskie nie mogą być licytowane. Nie wiem, czy to jest zrozumiałe? A jak tam Lili? Nie tylko zrozumałe, ale i wiadome. W takich akcjach konieczny jest kontakt z wystawcą "towaru" ;) Jest to zaznaczone w treści. Tego typu akcje mają na celu albo wsparcie finansowe, albo zgłoszenie chęci przygarnięcia psiaka. Lilunia to kochana psinka. Jest tak grzeczna, że chwilami zapominam, że mam 3 psy :). Wzięłam urlop, żeby mieć ją całyt czas na oku, coby nie wylizała sobie szwów - w poniedziałek wyciąganie i ewentualne szczepienia na wszystko przeciwko czemu powinna być zaszczepiona. Terminy i kolejność ustali wetka. Myślę, że możemy sie przygotować do ogłoszeń :help1:
×
×
  • Create New...