Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='marysia55']widzę elik , że zmieniłaś banerek a ja ciągle sie zastanawiam który wybrać :evil_lol:[/quote] Tak, zmieniłam, może to jej przyniesie domek ? Asior, bardzo dziękuję za banerki :kciuki::Rose:
  2. [quote name='AMIGA']... [COLOR=red]Czyli powinnismy jeszcze dozbierać conajmniej 80 zł[/COLOR][/quote] Dam 40. Przesłać na konto, które podałaś na wątku Rendusi, czy na jakieś inne ? Proszę o info na PW
  3. [quote name='agamika']...ucieczka Amika zrobiłami reset mózgu...[/quote] :-( Mam nadzieje, że sie odnalazł. [quote name='agamika']...usunę to konto jak tylko dacie znać ze je macie :oops: ...[/quote] Ja także już sobie odnotowałam. Za to co byłu ureguluje Marysia, a ja za następne jeśli zechcesz odnowić. Bardzo dziękuję za ogłoszenia Rendi :loveu:
  4. Szukałam rozliczenia wpłat na Korunię, ale nie udało mi się znaleźć. Fakt, z powodeu braku czasu szukałam nieco chaotycznie. Czy mogę prosić o link ?
  5. Nie pamiętam kto robił ten banerek i na dobrą sprawę nie wiem tez kogo mogłabym prosić o zrobienie nowego, mniejszego banerka. Może Tobie Marysiu przychodzi do gowy kogo możnaby poprosić ?
  6. [quote name='marysia55']elik może masz i rację :roll: ....... ale na wszelki wypadek podnose małą na pierwszą stronę :loveu: ale właściwie to czemu tak się dzieje to na prawdę piekna i psina :p:p:p[/quote] Dzięki Marysiu :Rose: dla Ciebie i innych zainteresowanych losem Rendusi. Może włożenie banerku Rendusi do podpisu i "roznoszenie" jej watku po innych wątkach zaowocowałoby zainteresowaniem innych dodomaniaków, a co za tym idzie zwiekszeniem szans na domek. Może ktoś mógłby zrobić nowy, nieco mniejszy banerek ? Ten w moim podpisie, choc bardzo ladny, przez dość spore wymiary może niezbyt zachęca do umieszczenia w podpisie :cool1:
  7. [quote name='Foksia i Dżekuś']Aniu bardzo dziekuje bo jutro do Martusi jedzie tez piesek ,ktory byl ze zbiegiem w jednym boksie , byl dowodem w sparwie straszna z niego bida.[/quote] Czy to ta malizna z postu nr 32 j3nny ?
  8. [quote name='Foksia i Dżekuś']...byl poinstruowany prze Martusie ,ze moze chpsnac ,bo nie lubi ...Mam nadzieje ,ze jednak pan Ryszard sobie poradzi i nie da wejsc na glowe :evil_lol:[/quote] To dobrze, że Pan dostał instrukcję obsługi Nikusia :evil_lol: miejmy nadzieję, że potrafi nad nim zapanować. [quote name='AgaG']... mam nadzieję, że pan się nie zniechęci..[/quote] To byłoby najgorsze, co mogłoby Nikusia sopotkać. Może dobrze byłoby jednak dzwonić od czasu do czasu, żeby Pan wiedział, że ktoś śledzi losy Nikusia i jego Pana :p Przynajmniej będziemy wiedziec na bieżąco, co w trawie piszczy :cool1:
  9. [quote name='dragonek100']Dziś rano dzwoniłam do nowego opiekuna Nikiego i niestety ale Niki na dzień dobry ugryzł go...[/quote] A to ci agresor :mad: Pewnie Pan nie ma doświadczenia w obcowaniu z psem po przejściach :roll: Może porzydałby się mały instruktarz. Szkoda byłoby, żeby psiak wrócił.
  10. Beatko, ogromnie się cieszę. To wspaniale, że tak szybko znalazłaś dom temu biedakowi. Kolejny psiak, któremu odmieniłaś podły los na godne życie :loveu: Podziwiam Twoją wytrwałość i determinację w dążeniu do celu i spokój z jakim znosisz krytykanctwo zawistnych, których niestety nigdzie nie brakuje. [quote name='dragonek100']...Co do rozliczeń pieniążków wpłaconych na Nikusia: Na jego "koncie'' było 395 zł - 210 zł ( by był 21 dni) = czyli 185 zł zostało jeśli nikt nie ma nic przeciwko to przekazujemy te pieniążki na Zbiega tak żeby też temu psiakowi pomóc.[/quote] [quote name='marysia55']na pewno nikt nie będzie miał nic przeciwko takiej decyzji chociaż właściwie mogę wypowiedzieć sie tylko za siebie...[/quote] Ja także nie mam nic przeciwko, a link do tego psiaka przydałby się rzeczywiście :lol:
  11. Myślę, że Rendusia nie znajdzie amatora na dogo :shake: Jej tylko ogłoszenia mogłyby pomóc.
  12. [quote name='enia']elik!!! bardzo dziękujemy za sfinansowanie szczepionek!!!:loveu::multi::lol:[/quote] Cała przyjemność po mojej stronie :lol:
  13. [quote name='ARKA']W piątek Nadia znalazla domek a dzis Felcia poszla tez do nowego domku:loveu:[/quote] [SIZE=3][COLOR=red][B]To ważne.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Kto oddaje psiaka nowemu opiekunowi powinien uczulić go (opiekuna) na konieczność używania skutecznych szelek, obroży i [COLOR=red][B]obowiązkowe[/B][/COLOR] [COLOR=red]przypięcia psiakowi adresówki[/COLOR][/SIZE]. Kolejny psiak z Krężela, który znika w sinej dali :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/zaginal-w-lazach-kolo-magdalenki-czeka-zrozpaczona-rodzina-wysoka-nagroda-134198/#post12015996[/URL] [quote name='Zofia.Sasza']Noclegowanie malutkiej było samą przyjemnością. No i kocio miał się czym bawić :evil_lol:[/quote] No to wreszcie wiem, czemu tak ujada na koty :mad: Ale i tak Cię obie kofamy :loveu:
  14. [quote name='bea_m']Moim zdanie [B][COLOR=purple]my wogóle nie pomagamy Pipi[/COLOR][/B] finansowo. My [B][COLOR=purple]pomagamy psom które są w potrzebie[/COLOR][/B]. Od tej pomocy na pewno Pipi nie zacznie jeśdzić nowym mercem.[/quote] I tak jest w istocie. Należy tylko pamiętać, aby na przelewach, czy przekazach koniecznie zamieścić informację np: na kastrację psa Amora, na karmę dla psów, na sterylizację suczki Figi, czy suczek Figi, Luny, Mimi itp. [B][COLOR=purple]Ważne, aby było napisane, że to na konkretnego psa lub na konkretny psi cel: karma, posłania, obroże, szczepienia, sterylki, leczenie itp itd[/COLOR][/B] Przy takich zapisach Pipi może uświadomić wójta, że wypełnia za niego obowiązek opieki nad bezdomnymi zwierzętami, a urząd skarbowy nie będzie mógł potraktować wpłat jako darowizna dla Pipi. Jeszcze dzisiaj zrobię przelew na szczepionki przeciwwściekliźnie dla pozostałych psiaków. =============== Dopiero teraz przeczytałam ten drugi wątek (a raczej ten pierwszy :evil_lol:) i muszę stwierdzić, że te słowa o wyręczaniu gminy to żadna rewelacja, już była o tym mowa :lol:
  15. [quote name='Zofia.Sasza']No pewna tego byłam! Elik:loveu::loveu::loveu:[/quote] [SIZE=3][COLOR=red]Zosiu, bardzo gorące podziekowania za udzielenie mojej panience noclegu. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Dwum Kochanym Dziewczynom, które ją wiozły do mnie, także serdecznie dziekuję.[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Bez Waszej pomocy nie byłoby jej w naszym stadzie.[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: :loveu: :buzi: :buzi: :iloveyou::iloveyou: :klacz: :klacz: :Rose: :Rose::Rose: :Rose::Rose: :Rose::Rose:
  16. [quote name='salibinka']Ok., nie ma sprawy;)[/quote] To dzięki i czekam na słoneczną pogodę. Pokażę całe stadko - 2 panienki i kawalera :lol:
  17. [quote name='karusiap']Adze wylatuje ten watek z subskrypcji a jak jej mwoie,zeby zagladnela to z glowy jej wylatuje:evil_lol::evil_lol: Przypomne o koncie;)[/quote] Witaj Karolinko :lol: mam coś dla Waszych psiaczków, ale muszę się z Jagusią spiknąć. Ja posłałam Adze maila i też nie odpowiedziała :shake: może ma za dużo kasy :evil_lol:
  18. [quote name='salibinka']...Jeśli ze względu na brak możliwości izolacji w osobnym pomieszczeniu, są z tym problemy i nie ma innej opcji dt, to kojec domowy na czas nieobecności opiekuna jest jakimś rozwiązaniem. Myślę, ze w tej sytuacji - nie najgorszym... Proponowała go mar.gajko (?) Ja również mogłabym taki pożyczyć, jeśli, osoba, która go chciała...[/quote] Bardzo dobre rozwiązanie. Co prawda wiosna za pasem, ale zima jeszcze nie jeden raz da się we znaki. Szkoda byłoby, żeby staruszek marzł :-( Wskazane byłoby więc zaopatrzyć DT w taki kojec domowy zwłaszcza, że nie wiadomo jak długo jeszcze Nikuś będzie czekał na ten właściwy domek. Podrzucam nieco kasy.
  19. [quote name='marysia55']kurczę znowu chcesz sie licytować na lata :evil_lol::evil_lol: to bierzemy ten wór na pół :diabloti: ale ty załatwiasz resztę :eviltong::eviltong:[/quote] Już załatwione, dostawa była w sobotę wieczór :lol: Marysieńko, jakoś nie moge się doprosić Agamiki o nr konta do wpłaty za ogłoszenie Rendusi na Allegro. Może Tobie się uda to, zamiast dzielić się wpłatą za wór, zapłać za ogłoszenie ? Co Ty na to ? Może tak być ?
  20. [quote name='Weronia'][B]Przyłączam się do apelu !!![/B] [B]Pomoc rzeczowa, również w postaci karmy, puszek jest wyjątkowo potrzebna..[/B][/quote] Wpłacę w Krakvecie na puszki, ale potrzebny jest adres, gdzie mają je dostarczyć. Podaj mi Weroniu na gg. Biedactwa :-(
  21. [quote name='salibinka']Eliku, bardzo się cieszę:multi::multi:. Podeślij fotki, to wstawię tutaj :lol: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] [quote name='elik']Salibinko Kochana, bardzo Ci dziekuję z góry. Z boku i z dołu także :lol: i ze wszystkich możliwych stron. Prześle je natychmiast jak tylko uporam się z przerzuceniem zdjęć z aparatu do kompa...[/quote] Salibinko muszę Cię prosić o cierpliwość. Wstyd się przyznać, ale wychodzi na to, że miałam zbyt dobre mniemanie o swoich umiejętnościach fotografowania. Jak już odnalazłam kabelek, który wiecznie się gubi :mad: i znajduje nie tam, gdzie być powinien, to okazało się, że większość zdjęć nie jest należytej jakości :oops: Albo ostrość nie ta, albo źle wykadrowane, albo Mała całkiem poza kadrem - latawica jedna :diabloti: W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na ładną pogodę, porobić nowe zdjęcia - mam nadzieję, że lepszej jakości i wtedy prosić Cię o wstawienie na forum. Może tak być ??
  22. [quote name='marysia55']a ile kosztuje wór ... bo juz zdążyłam zapomnieć :diabloti: przypadłość tego wieku :eviltong::eviltong:[/quote] To co ja mam powiedzieć :evil_lol: Podobno dziewczynkom bardzo smakuje żarełko, aż im się uszy trzęsą podczas jedzenia :lol: [SIZE=2]PURINA DOG CHOW Adult Mix Meat 15kg - [/SIZE][SIZE=2]99,00zł[/SIZE]
  23. [quote name='fizia'][SIZE=1]Co zobacz czy ja to dobrze liczę...[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]Deklaracje stałe -[/B] [/COLOR][COLOR=seagreen][B]320[/B][/COLOR][COLOR=seagreen][U][B] zł[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=1][COLOR=#000000]Deklaracje jednorazowe - [/COLOR][COLOR=magenta]280 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Bazarek - [COLOR=blue]92,60 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [U][SIZE=1][COLOR=darkorange][B]w sumie - 692,60 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/U] [SIZE=1][COLOR=blue]minus[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue]150 zł - wizyta u weterynarza[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#0000ff]300 zł - zapłacone z góry przez Clo[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#0000ff]-----------------------------------[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#0000ff][B][U]450 zł[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=1][U]629 zł - 450 zł = [/U][COLOR=magenta][U]179zł[/U] [COLOR=blue]- [COLOR=black]tyle nam zostaje na dzień dzisiejszy?[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B] [SIZE=3]Nie wiem czy wszystkie wpłaty juz doszły[/SIZE][/quote] Myślę, że osoba, na której konto wpłacaliśmy powinna napisać jakie wpłaty dotychczas wpłynęly.
  24. [quote name='marysia55']gdzie sie wpychasz elik :diabloti: przecież napisałam [B]że za nie (czyli ogłoszenie) zapłacę[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a do wora ci się dorzucić :cool3::cool3:[/quote] No, no tylko nie po oczach :-( Napisałam meila do Agi, mam nadzieję, że da głos w sprawie ogłoszenia. A co do wora, to ile chciałabyś wrzucić ? ;)
  25. [quote name='salibinka']Eliku, bardzo się cieszę:multi::multi:. Podeślij fotki, to wstawię tutaj :lol: [email protected] Salibinko Kochana, bardzo Ci dziekuję z góry. Z boku i z dołu także :lol: i ze wszystkich możliwych stron. Prześle je natychmiast jak tylko uporam się z przerzuceniem zdjęć z aparatu do kompa. Mała jest urocza. Ma wszystkie dobre psie cechy - kilka złych także :mad: ale co tam. Poradzimy sobie. [quote name='ARKA']Hahahaha, wiedzialam, ze tak sie skonczy!!!!:multi: Ja też ;) Mała pewnie także, bo od samego początku uwodziła nas no i udało się jej to znakomicie :loveu:
×
×
  • Create New...