Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80993
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='zofia&sasza']Elik - to ja miałam z nim gadać, ale dopiero po 17.00 (jestem w pracy). Prosiły mnie o to osoby, których chwilowo nie ma na dgm ;)....[/quote] Nieobecność na dogo nie przeszkadza chyba w działaniach na rzecz psów. [quote name='zofia&sasza']...Czy myślisz, że przelanie kasy siostrze Pawła byłoby ok.? Wiem skąd innąd :evil_lol::evil_lol::evil_lol: że nie jesteś księgową, ale znasz się na tym chyba jednak lepiej niż ja...[/quote] Zośka, nie daruję Ci... tego "skąd innąd" :diabloti: A na poważnie, to trzebaby zapytać o to P. Pawła, czy taka forma "przelewu" odpowiada mu. Ale jeśli tak, to jak spiszemy "umowę" ? Trzeba byłoby choć pokwitowanie.
  2. [quote name='zofia&sasza']To ja zaraz tam dzwonię. To wspaniałe wieści, że on w ogóle oczekuje takiej rozmowy :multi:[/quote] Ja myślałam, że ktoś z organizatorów akcji rozmawiał z nim w tej sprawie. Myślałam tylko, że on odmówił. Było to dla mnie tak oczywiste, że zagaiłam z nim rozmowę na temat dalszej opieki z pewną nieśmiałością ;) Przecież są pieniądze, a przynajmniej tak mówi P. Grzegorz. Nie rozumie więc czemu nie padła taka propozycja.
  3. Oczywiście, że tak :lol: Za wczasu wymyślmy jak to technicznie rozegrać. Ja proponuję, żeby wpłacic forsę na konto kogoś, kto tam bywa. Mam na myśli Zosię - o ile oczywiście się na to zgodzi - i jak zbierze sie całość, Zosia zawiozłaby P.Pawłowi. Coś tam zmyślimy, jako umowę - musimy coś spisać.
  4. Dziwne, że do tej pory nikt nie pomyślał, żeby z nim o tym porozmawiać. Proponuje, aby już do niego nie dzwonić z zapytaniami czy będzie dalej pracował. Ustalmy, czy tego chcemy i jeśli tak, to jak zebrać obiecane fundusze, żeby mu je przekazać. Ja spadam, będe wieczorem.
  5. [quote name='zofia&sasza']To ja zaraz tam dzwonię. To wspaniałe wieści, że on w ogóle oczekuje takiej rozmowy :multi:[/quote] Zosiu, on już nie oczekuje TAKIEJ rozmowy, bo taką to ja już z nim przeprowadziłam. On teraz czeka na konkretną propozycję. Musimy ustalić, czy podtrzymujemy swoje deklaracje co do kasy i jak to fizycznie przeprowadzimy.
  6. Żale P. Pawła to: 1) wójt obiecał umowę do końca września, a dał tylko do 26.09. i nastepna dopiero od 1.10. 2) P. Grzegorz obiecał zapłacić za te brakujące dni i jeszcze za dodatkową opiekę nad psami przywiezionymi z Maciejowic, no i zapłacił za to, aż [SIZE=3]400 (słownie: czterysta) zł :crazyeye:[/SIZE] 3) P. Paweł jeździł własnym samochodem do Macie... dzwonił tu i tam i niestety za to nikt mu nie zwrócił kasy [SIZE=3]I wiecie co jeszcze powiedział, że nikt do tej pory z nim nie rozmawiał na temat jego ewentualnej dalszej opieki nad psami.[/SIZE]
  7. Kochani przed chwilą rozmawiałam z Panem Pawłem. Jest b. rozżalony, ale o tem po tem. Mam wiadomość od Pana Pawła. [B]Za 2000 zł opiekowałby się psami przez następny m-c - 1-30 listopada.[/B] Co o tym myślicie ? ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ [COLOR=red][B]Za 20 min. spadam z netu. Co w powyższej sprawie ?[/B][/COLOR]
  8. [quote name='zofia&sasza']Wielka jest ta stodoła :( No po prostu jak stodoła. Ale spróbować faktycznie można.[/quote] Myślę, że trzeba. One poza zimnem mają dość innych cierpień :-( A co z tym samotnikiem w Maciejowicach, czy nikt nie może go przewieź do Krężela ?? [SIZE=3]Przecież on tam sam od tygodnia.:lying:[/SIZE]
  9. [quote name='zofia&sasza']Kiedy one tak w zasadzie są zadaszone. Może i trochę kapie, ale nie ma dramatu. Nie zauważyłam błocka w środku, a na zewnątrz - i owszem.[/quote] Ale będzie przez to cieplej, wiatr nie bedzie tak hulał.. To może akcja nie na dziś, kiedy sytuacja jest ciężka (pracownik), ale na najbliższe dni, bo nie czarujmy się, że w ciagu tygodnia da się znaleźć miejsca dla ponad 40 psów :-( Potrwa to jakiś czas... a będzie coraz zimniej.
  10. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale przypomina mi sie, że jakąś folią byly zadaszane boksy w Maciejowicach. [COLOR=red][SIZE=3]Może dałby się przenieść tę f[/SIZE][SIZE=3]olię do Krężela i zadzaszyć jakoś boksy w stodole.[/SIZE][/COLOR] Jeśli nie można tych wszystkich psiaków w tej chwili zabrać, to chociaż może da się nieco ulżyć ich cierpieniom :-(
  11. [quote name='emilia2280']...Z mojego ostatniego bazarku i kilku sprzedazy "spod lady" uzbieralam 1100zl, mozna je wykorzystac na co potrzeba teraz najbardziej, moze byc i pracownik, jesli sié znajdzie.[/quote] O qrna, zuełnie zapomniałam, że cuś tam wylicytowałam :oops: Lece zobaczyć co i do ebanku wpłacić. Sorki, to przeca na te krężelowe psiaki. Edit Załatwione - należność 10 zł, wpłaciłam 50 zł. Po potrąceniu opłaty pocztowej reszta dla psików.
  12. [quote name='zofia&sasza'][B]Tu był apel a teraz jest:[/B] [B][COLOR=red]DZIĘKI!!! :loveu: [/COLOR][/B] [SIZE=7][B][SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]No i dorzucam drugą stówę, coby jednej smutno nie było, takiej samotniutkej [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/quote] A ja bardzo proszę o zapukanie, zakołatanie nawet, gdy już będzie to na etapie realizacji. Ja dość często mam zapaści w przebywaniu na dogo więc mogę przegapić ten moment. Walić do skutku. Wszelkie metody, byle skuteczne, dopuszczam :evil_lol: [quote name='zofia&sasza']Oj, Elik, nie wiem, czy wiesz na co się decydujesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Masz do czynienia z wieloletnim pracownikiem prasy brukowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Możesz mi dać jakiś kontakt na pw?[/quote] Sie robi :lol: Ale numer, posty poprzeskakiwały - odpowiedż przed zapytaniem :cool3:
  13. [quote name='PiSdZ']Na razie nie jest. Miała być w na poczatku października ale lekarz, który przejał nad nią opiekę na razie podał jej zastrzyk a powiedziła, że bedzie ją ciąć na wiosnę, bo musi się tam najpierw zaklimatyzoawać. [B][COLOR=blue]Ale jesteśmy w stałym kontakcie z dyrekcja placówki i na wiosnę dopilnujemy aby była wystarylizowana[/COLOR][/B][/quote] Jest to bardzo wskazane, ponieważ placówka w jakiej przebywa teraz ta sunia nie jest w stanie upilnować jej w razie cieczki.
  14. [quote name='PiSdZ']...Wszelkie obietnice naszej organizacji i innych bioracych udział w akcji zostałwy wobec Pawła spełnione w 100 proc. Nawet te, które nie były w naszych obowiązkach: zapłata za tydzień pracy, za który miął mu zapłacić wójt a nie zapłacił, zapłata za prąd (miesiace maj-lipiec - kwota pow. 500 zł.) i inne. Wobec pracownika z Maciejowic tak samo...[/quote] Czyli Pan uważa, że wszystkie obietnice wobec pracowników zostały spełnione ? Jeśli to nie tajemnica, a myślę, że nie, prosze powiedzieć któremu pracownikowi i ile wypłaciło PiSdZ.
  15. [quote name='zofia&sasza']...[SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2]Poszukiwani również sponsorzy chętni zrzucić się na pensję [/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=red]dla takowej osoby. [/COLOR] [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2]Sprawa jest bardzo pilna!!![/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Ja deklaruję 100 zł na pensję dla osoby, która zdecyduje sie w razie potrzeby opiekować psami w Krężelu.
  16. Zapytam z ciekawości, bo widzę w sprawozdaniu Emir, że dwa psy pojechaly do Zakladu Poprawczego w Grodzisku Wielkopolskim 09.09. 2008r. Ponieważ jest to wielkopolska, to chyba Pan, Panie Grzegorzu te psy umieszczal, czy suka jest wysterylizowana??
  17. [quote name='PiSdZ']Psiak jest cały czas karmiony w Maciejowicach i z głodu nie umiera. Suczka, która biega po polach - też jest karmiona... Co do tego przy budzie - będzie przewieziony do DT lub Krężela w ciągu kilku dni.[/quote] Całe szczęście, biedak. Oby nastąpiło to jak najszybciej.
  18. [quote name='Belula']Jak rozmawiałyśmy z pracownikiem Krężla, to powiedzial,że pies nie zmieścił się do samochodu z innymi psami i został przy budzie SAM!!!! Potem już nikt po niego nie jechał...... Aż się boję....[/quote] [quote name='mimiś'][SIZE=4][COLOR=red]rany a jak dawno to było?!![/COLOR][/SIZE] [/quote] Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na to pytanie ?
  19. [quote name='AMIGA']...Acha i zapomniałam tez tu napisać, że po tamtym "rozpaczliwym" poście o brakującej stówce, kochana AniaG przesłała 20 zł. Chyba gdzieś Jej dziękowałam. Brakuje więc już tylko (hmmm) 80 zł a nie 100zł Tak, czytałam ten post, reszta też się przyda :lol:
  20. Jak mam przekazać pieniądze dla Bendżego ??
  21. No jasne, babsko (czytaj ja) pokręciło :evil_lol: Trochu czasu od mojej rozmowy o kubraczku upłynęło i wydawało mi sie, że to z Amigą o tym rozmawiałam, ale nie zmienia to faktu, że chcę, żeby po sznupku nie zostały długi. Proszę o namiary na konto - na gg moze być, bo skrzynkę na dogo mam zapchaną, a nie chcę niczego z niej kasować. Sprawę z kubraczkiem załatwimy w następnej kolejności - co się odwlecze, to nie uciecze ;) Kiwi wtedy gdzieś wyjeżdżała i nie zdążyłyśmy dokończyć transakcji - ona nie miała czasu wysłać pocztą, a ja nie miałam czasu, żeby po niego pojechać :cool1:
  22. [quote name='AMIGA']... Czyli potrzeba nam jeszcze 100 zł[SIZE=2]... To już nie potrzeba ;) Ja za ten kubraczek (czerwony) wpłacę, a kubraczek niech zostanie na kolejny bazarek, dla innej biedy się przyda. Nie pamiętam czy dostałam namiary do wpłaty. Jeślinie, to poproszę na PW lub gg. Też bardzo się cieszę i gratuluję wyboru - sznupki to wspaniałe i bardzo kochające psiaki.
  23. [quote name='qeram']Wiesz co? skończmy tę dyskusję. Nic nie zrozumiałaś. Popracuj trochę w schronisku i pogadamy[/quote] Zamiast odpowiedzi, tylko pozytywnych efektów pracy życzę.
  24. Żeby zakończyć tę dyskusję, która jak widzę zmierza - do nikąd - powiem, że tam wszystkie psy mają jednakowe warunki. Wg Twojej teorii wszystkie więc powinny wzajemnie się zagryzać, a jednak tak nie jest, co wskazuje na duży poziom agresji u tej suczki. Psy mają jedzenia pod dostatkiem, nie ma więc powodów do walk, a jednak...
  25. [quote name='elik']...mylisz fakty. Ta suka zagryzła już zanim przywieziono psy z Maciejowic. Nieznajomość tak istotnych faktów ma wpływ na realną ocenę sytuacji. [quote name='qeram']czepianie się słówek, oczywiscie powiesz ze była w świetnych warunkach, byłaś?, widziałaś?.[/quote] qeram, to nie czepianie sie słówek, ale suchy fakt. Dla poparcia swojej teorii przytaczasz nieprawdziwe dane. [[quote name='elik']I tak odpowie każdy obrońca tego psiaka. Nie obraź się, ale gadać każdy może..[/quote] [quote name='qeram']Zapraszam do siebie do domu, adres i termin ustalimy na PM Bardzo dziękuje za zaproszenie, ale nadal twierdzę, że mówić każdy może. Tu trzeba czynów. [quote name='elik']Ok, to znajdź takiego człowieka - może Tobie się uda, bo jak na razie to się nie udaje [quote name='qeram']Żeby to było takie proste... W tej chwili szukam pilnie chociaż Dt dla 4 dużych psów. A dla tej konkretnej suki to ktoś szukał jakiegoś domu? Może mi coś umknęło.[/quote] Jeśli szukasz dla 4 dużych i nie boisz sie polecić tej właśnie suczki, czemu zakładasz, że to nie będzie jedna z nich ?
×
×
  • Create New...