Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='karusiap']Pani Elu prosze podac namiary na siebie,zeby np Gaga mogla dawac w ogloszeniach.bo rozumiem,ze na Pania maja byc??[/QUOTE] Czy ja tak strasznie, okropnie stara jezdem, że nie mogę się doprosić, żeby tę panią wyrzucić ?? :mad: Chyba,że ja też mam przez per Pani Karolinko ?? :) A co do namiarów, oczywiście już podaję tel. 501 545 399 meil [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Myślę, że dobrze byłoby podać namiary alternatywne do BeataDZ, bo czasami ze względów służbowy chwyłączam telefon. Ale muszę Ją zapytać, czy sobie tego życzy. [quote name='Gaga_Krk']Dookładnie :P Hmmm jak mogę prosić to namiary do ogłoszenia oraz jakieś info ogólne na temat zachowania psiaka na PW to jak tylko wrócę do domku siądę nad twórczością z ogłoszeniem :) I kochana proszę Cię bez tekstów typu "koszty" :) Allegro dla psiaków chętnie powiększę :) a inne portale też chętnie przeczytają o kolejnym psiaku - już ja ich zachęcę :razz:[/QUOTE] Psia... ja nie nadaję się do tworzenia treści ogłoszeń, bo nie potrafię lapidarnie ani pisać, ani się wypowiadać :( Magia pisze piękne, wzruszające teksty. Zbiorę się na odwagą i poproszę Ją na PW. Jeśli kto ma "chody" u Majgi, proszę o wstawiennictwo plissss [quote name='Foksia i Dżekuś']Psiak zostal nazwany prze Ele Czarus ale mysle ,ze trzeba nadac mu inne imie moze Laki bo mamy juz dwa czarne Czarusie w Glogoczowie i juz od dluzszego czasu mimo ogloszen i kundla nie znalazaly domku wiec moze lepiej inne imie[/QUOTE] Beatko, niech będzie i Laki :) Nazwałam go Czaruś, ze względu na jego zachowanie, ale Laki też mi się podoba i niech tak będzie. Haaa, powiem Wam, że to będzie chudzina trojga imion. Jest już trzecia propozycja - Pani Bożenki, właścicielki hoteliku - BRUTUS i podobno już na nie reaguje. Dla mnie to żaden Brutus. Przymilak, czaruś i tyle. Ale skoro już reaguje nie mam nic przeciwko temu.
  2. Tu była taka sama treść jak w poprzednim poście, tylko bez cytatów. =============================================================== Kurcze, nie wiem co się dzieje. Chciałam wstawić cytat do poprzedniego postu, a zamiast dopisu , pojawił się drugi post :crazyeye: Cytat wstawiłam do poprzedniego, a treść tego skasowałam. Chyba już wiem w czym rzecz.
  3. Super, wielkie dzięki :Rose: Bardzo się cieszę, że tu jesteście. [quote name='emilia2280']W sprawie banerka mozna napisac do Asior np. ogloszenia robi tomcug, mgie, piromanka. Napisz pw Elik do tych osób.[/QUOTE] Emilko, banerek mogę powiedzieć, że"jest w drodze" ale o ogłoszenia będę prosić - dzięki za adresy. Mały musi się zaprezentować światu :p Bez tego marne szanse na domek. Im więcej ogłoszeń, tym większe szanse. [quote name='Gaga_Krk']Mogę pomóc w ogłaszaniu , jeśli tylko chcecie :) Narazie finansowo leże więc... z tym gorzej :([/QUOTE] Ja leżę i z jednym i z drugim :evil_lol: więc jeśli możesz zrobić przystojniaczkowi ogłoszenia, to nie tylko chcemy, ale bardzo chcemy, bardzo prosimy i bardzo, bardzo dziękujemy. Jeśli będzie to związane z jakimiś kosztami, to forsę zwraca kasa. Gdy jeszcze kiblował u mnie w piwnicy, na spacerkach zaczepiałam znajomych mi choćby tylko z widzenia mieszkańców osiedla i opowiadałam o tym jak go zgarnęłam z ulicy i mówiłam, że szukam dla niego domku ale bardzo dobrego domku, bo byle jaki to on już miał. Teraz opowiadam o nim wśród znajomych - czekam na odzew.
  4. Czy nikogo nie interesuje los tego chudzielaka :-(
  5. Chciałabym żeby psiak szybko znalazł domek, dlatego założyłam mu jego osobisty wątek. A co, niech ma coś swojego, na początek choćby tylko wątek :lol: Zapraszam http://www.dogomania.pl/threads/174822-KrakA-w-kupka-koA-ci-spod-krzaczka-pilnie-szuka-domku-lub-choAE-by-DS-moA-e-byAE-pA-atny?p=13619787#post13619787 Moja prośba o wszelakie podpowiedzi i pomoc są jak najbardziej aktualne.
  6. [COLOR=black][FONT=Tahoma]Ledwo wróciłam do Krakowa i już zdążyłam natknąć się na psie nieszczęście. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]W poniedziałek na porannym spacerze z moimi psiakami zobaczyłam biedaka zwiniętego w kłębuszek pod krzakiem - mała kupka wielkiego nieszczęścia. Chciał podbiec, ale moje diabełki oczywiście go odgoniły. Chudy, brudny, sierść posklejana błotem, bez wątpienia głodny i bezdomny psiak :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Nie potrafiłam go tak zostawić. Odprowadziliśmy psiaki do domu, uzbroiłam się w parówe, smycz, najmniejsze, jakie miałam szelki i pobiegłam w to miejsce. Nadal leżał pod krzakiem, jakby czuł, że po niego wrócę.[/FONT][/COLOR] Parówa zniknęła w jego mordce, zanim zdążyłam zdjąć z niej folię. Nie było szans odebrać mu ją. W kilka sekund zniknęła cała w jego pustym żołądku. [COLOR=black][FONT=Tahoma]Co prawda ja nie mogę go przygarnąć – mam już czipsy :p ale nie mogłam go tam zostawić. Idzie przecież zima, a z nią mrozy, zamarznie biedaczek bez pomocy. Z braku innych możliwości zamknęłam go w piwnicy - dałam jedzonko i wodę, zostawiłam zapalone światło zamknęłam drzwi i… poszłam sobie wstrętne babsko, nieczułe na psie lamenty.[/FONT][/COLOR] [FONT=Tahoma][COLOR=black]Płakał biedaczek, potem szczekał, skrobał łapkami w drzwi, a ja nie mogłam nic zrobić, żeby mu nie było tak źle :cool1: Słyszałam go jeszcze na 3-cim piętrze, to co dopiero mieszkańcy parteru ?[/COLOR][/FONT] Zaniosłam mu co nieco do zjedzenia - aż przykro patrzeć jak on łapczywie jadł. On właściwie nie je, on pochłania jedzenie. [COLOR=black][FONT=Tahoma]Wiedziałam, że on w tej piwnicy nie może długo przebywać zarówno z uwagi na dobro sąsiadów, a w konsekwencji moje, ale przede wszystkim z uwagi na jego dobro.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Na szczęście na dogomaniaków zawsze można liczyć. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Dzięki zaangażowaniu dwóch Beatek – Foksia i Dżekuś i BeataDz, psiak jest już w hoteliku. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Przedtem jednak zdążył odwiedzić gabinet miłej pani wetki. Został odrobaczony i odpchlony. Ten psiak na pewno nikogo nie ugryzie, a robalom i pchłom należy się natychmiastowe wypowiedzenie. Przeciwko wściekliźnie będzie mógł być i będzie zaszczepiony za tydzień.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Aby ładnie się prezentował otrzymał czerwone szeleczki i równie czerwoną smycz. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Proszę pomóżcie znaleźć mu domek, na początek może DT ?[/FONT][/COLOR] Okazało się, że na jedną małą chudzinkę polowały dwie dogomanki. Rano BeataDz i ja około 13-tej :evil_lol: Beatce się nie poszczęściło - bał się wejść do samochodu. Ja miałam więcej szczęścia. Dobrze, że spacerku z psami nie uskutecznia się samochodem, bo i ja nie miałabym szczęścia. BeataDz wróciła go szukać wieczorem nie wiedząc, że on już siedzi w mojej piwnicy. Na szczęście skontaktowała nas [COLOR=black][FONT=Tahoma]Foksia i Dżekuś i teraz obie płaczemy nad [/FONT][/COLOR]losem biedaka. [COLOR=black][FONT=Tahoma]Niestety mogłam zrobić zdjęcia tylko telefonem więc nie są najlepszej jakości. Po odwiedzinach w hoteliku będą lepsze.[/FONT][/COLOR] Te białe punkty na grzbiecie i bokach, to przyschnięte do sierści błoto. Najwyraźniej już dość długo jest bezdomny :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d3f0f40ea6558ee.html"] [IMG]http://images8.fotosik.pl/169/2d3f0f40ea6558eem.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6cb7ac14bcca5bb.html"] [IMG]http://images8.fotosik.pl/169/f6cb7ac14bcca5bbm.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50cff60acbebdfe7.html"] [IMG]http://images8.fotosik.pl/169/50cff60acbebdfe7m.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f6cb7ac14bcca5bb.html"] [/URL] [FONT=Tahoma][SIZE=2]Na tych zdjęciach nie wygląda tak ładnie jak w realu i wydaje się być większy niż faktycznie jest. Grzbietem sięga do połowy podudzia.[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=Tahoma][B]Zdjęcie można powiększyć [/B][/FONT][/SIZE][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]klikając w nie.[/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=3][COLOR=blue]Brutusek otrzymał piękna banerki od [B]Zuzka i shelciaki[/B], podlinkowane przez[B] Emilia2280[/B]. Proszę się częstować. Bardzo dziękujemy[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174822-KrakA-w-kupka-koA-ci-spod-krzaczka-pilnie-szuka-domku-lub-choAE-by-DT-moA-e-byAE-pA-atny"][IMG]http://i46.tinypic.com/9rom5d.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174822-KrakA-w-kupka-koA-ci-spod-krzaczka-pilnie-szuka-domku-lub-choAE-by-DT-moA-e-byAE-pA-atny"][IMG]http://i49.tinypic.com/rwnxxu.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174822-KrakA-w-kupka-koA-ci-spod-krzaczka-pilnie-szuka-domku-lub-choAE-by-DT-moA-e-byAE-pA-atny"][IMG]http://i45.tinypic.com/2vugglx.png[/IMG][/URL] [B][COLOR=purple][FONT=Tahoma]PROSZĘ POMÓŻMY TEJ CHUDZINCE.[/FONT][/COLOR][/B] [B]Potrzeby [/B][B]finansowe:[/B] 360 - 372 zł/m-c na hotelik (12,- zł doba) jednorazowo: 150,- zł kastracja 70,- zł szczepienia p/wściekliźnie i chorobom zakaźnym [B]Deklaracje cykliczne:[/B] [COLOR=black]120,- zł/m-c BeataDz[/COLOR] [COLOR=black]120,- zł/m-c elik[/COLOR] [COLOR=black]50,- zł/m-c emilia 2280 [/COLOR] ----------- 290,- zł/m-c [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] 100,- zł na kastrację - elik 70,- zł na szczepienia p/wściekliźnie i chorobom zakaźnym - [SIZE=2]Marysia55 [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]Wszystkim deklarującym pomoc w regulowaniu należności finansowych za hotelik i opiekę weterynaryjną dla Brutuska, serdecznie dziękujemy :Rose: :Rose: :Rose:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][B]Wpływy:[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black]120,- BeataDz [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]70,- Marysia55 - 14.XII.2009[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]50,- emiia2280 - 17.XII.2009[/SIZE] [SIZE=2]120,- elik - 22.12.2009[/SIZE] [SIZE=2]50,- emilia2280 - 4.01.2010[/SIZE] [SIZE=2]120,- elik - 5.01.2010[/SIZE] [SIZE=2]65,- bazarek - 7.01.[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]----------[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]595,- zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B][SIZE=3][COLOR=black]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/B] [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]120,- hotel za[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black] XII.2009 [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black]BeataDz przekazała osobiście w hoteliku[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]70,- szczepienia p/wściekliźnie i chorobom zakaźnym [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black]przekazałam osobiście w hoteliku[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]50,- hotel za XII.2009 - 21.XII.2009[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]120,- [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]hotel za [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]XII.2[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]009 - 22.XII.2009[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] 70,- hotel za [SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]XII.2[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]009 - 5.01.2010 100,- hotel za I.2010 - 5.01.2010 8,- hotel uzupełnienie do 9 stycznia włącznie - 10.01. [SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]---------[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]538,- zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black][B]Saldo:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]57,00 zł - [SIZE=2]przeznaczone na kastrację [/SIZE][/COLOR] Równie serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wpłacili zadeklarowane kwoty. [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:Rose: :Rose: [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:Rose: :Rose: :Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]:Rose: :Rose: :Rose:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]:Rose: :Rose: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Brutusek opuścił hotelik 9 stycznia, uprzednio pożegnawszy się pięknie z Panią Bożenką (właścicielką hoteliku) - dał Jej buzi.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Bardzo gorąco dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli zmienić podły los [COLOR=red]Brutuska[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=red].[/COLOR] [B]Koszt pobytu w hoteliku przez 9 dni stycznia wyniósł 9x12=108 zł.[/B] [B]W dniu 5.01.br. uregulowałam należność za grudzień ubr. oraz wpłaciłam 100,- zł na konto stycznia.[/B] [B]Dopłacę na konto hoteliku 8,- zł, a pozostała kwota, za zgodą fundatorki bazarku - emilia2280 - [/B][B]zostaje [/B][B]przeznaczona na kastrację Brutuska.[/B] [SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=blue][B][SIZE=2]Brutusek ma ogłoszenia w:[/SIZE][/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/pozostale/showAdvert,3690822,161,7.html"]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/...822,161,7.html[/URL] [URL]http://owi.pl/zwierzeta/psy[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=63302630&g=6[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/offers/my[/URL] [FONT=&quot][FONT=Verdana][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"][COLOR=purple]www.drobne.centrumofert.pl[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/63/posts/6/10/24944.html[/URL][/FONT] [/FONT][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2891007_uroczy_kochajacy_bezdomny_brutusek.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2891..._brutusek.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/8001/[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=51038[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=51039[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9895,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9895,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/uroczy_kochajacy_bezdomny_brutusek_159931.html"]http://www.eoferty.com.pl/uroczy_koc...ek_159931.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=70178&buyOrSell=2[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Uroczy-kochajacy-bezdomny-Brutusek,6342"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-Brutusek,6342[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/3849/uroczy_kochajacy_bezdomny_brutusek.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...y_brutusek.php[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/art5351,uroczy-kochajacy-bezdomny-brutusek.html"]http://www.psy.pl/adopcje/art5351,ur...-brutusek.html[/URL] [URL="http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,24936,uroczy_kochajacy_bezdomny_brutusek,pl.htm"]http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,...rutusek,pl.htm[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Uroczy-kochajacy-bezdomny-Brutusek-W0QQAdIdZ175707282"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ175707282[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=26504"]http://portal.animalia.pl/ogloszenia...loszenie=26504[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/93741-uroczy-kochajacy-bezdomny-brutusek-oferta-krakow/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...oferta-krakow/[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3690999&cid=1558"]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...90999&cid=1558[/URL] [URL="http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,40354351,kat,5971,podgladdrobne.html"]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,40354...laddrobne.html[/URL]
  7. [quote name='karusiap']Do ktorego hotelu pojechal psiak?[/QUOTE] Karolinko, pojechał do hoteliku w Niepołomicach. Głupia baba ze mnie, smutno mi, choć wiem, że inaczej nie może być :-(
  8. [quote name='emilia2280']Jestem. Dobrze Elu, ze go tam nie zostawilas chudziny. Czekamy na zdjécia, jak maly to latwiej o dom. Stokrotne dzięki Emilko, że zaglądnęłaś :) On jest niewielki, grzbiet do połowy podudzia, a chudzina faktycznie ogromna. Wyczuwalne wszystkie kosteczki :( Byłam z nim u weta żeby go odpchlić no i odrobaczyć. Trzeba było chudzinkę zważyć, okazało się, że waży 10,7 kg. Przy tym wzroście powinien ważyć co najmniej o połowę więcej. Acha, no i oczywiście facio ma założoną książeczkę. Szczepienia wszelakie możliwe dopiero za tydzień. Ugryźć na pewno nikogo nie ugryzie, bo słodziak z niego ogromny, a robali i innych niepożądanych gości należało sie pozbyć w pierwszej kolejności. No i najważniejsze, nie siedzi już w mojej piwnicy, pojechał do hoteliku. Z jednej strony jestem zadowolona, bo jak wychodziłam od niego to hałasował ogromnie - słyszałam go na 3-cim piętrze, to co dopiero ludzie na paterze, ci nad moja piwnicą ? Wole nie myśleć, co by było za kilka dni. Nie mam wrogów wśród sąsiadów, ale cierpliwość ludzka ma swoje granice i rozumiem to. Z drugiej jednak strony już mi go brak. Jest przeuroczy słodziak, a jaki całuśnik i "rozmowniś". Wyobraźcie sobie, że na tego psiaka "polowała" wczoraj po południu pewna pani, Pani Beatka. Zauważyła biedaka rano, gdy jechała do pracy ale nie chciał wejść do samochodu. Przyjechała po niego po południu i szukała na osiedlu do późnych godzin, prawie do 22-giej. No i oczywiście nie znalazła, bo już miał odsiadkę w mojej piwniy ;) Dobra duszyczka skontaktowała nas z sobą i ustaliłyśmy, że najlepszym wyjściem w obecnej sytuacji, będzie odwieźć go do hoteliku, co też Pani Beatka natychmiast uczyniła. Pobyt w piwnicy był lepszy od pobytu na ulicy, ale to też złe rozwiązanie zwłaszcza dla samego psiaka. Niemniej jednak DT - także płatne, gdzie mógłby czekać na DS - nadal jest pożądane i pilnie poszukiwane. [quote name='emilia2280']aaa, dziéki. Znalazlam stroné wstecz. Za pierwszym razem nie wyswietlily mi sié. Psiutek ladny, dlugonogi. Fotki przy czlowieku pomoglyby okreslic dokladniej jego wielkosc. W związku z tym, że już pojechał do hoteliku, zdjęcia będę mogła zrobić jak tam pojadę, chyba, że zrobi to wcześniej Pani Beatka. Chciałabym żeby wabił się Czaruś, bo on wszystkich wokoło czaruje, podbiega, wyraźnie chce sobą zainteresować, szuka swojego człowieka :-(. Mam wielką prośbę, pytanie - czy Ktoś mógłby zrobić banerek dla słodziaka ? [SIZE=2]Długo nie było mnie na dogo i zupełnie wypadłam z obiegu, nie mam pojęcia kto umie robić banerki. Nie wiem także jak, gdzie mogę założyć wątek dla tego biedaczka - proszę podpowiedzcie.
  9. [quote name='Foksia i Dżekuś']Karolinko ,Elu niestety moge tylko zaproponowac anons do gazety krakowskiej i echa.... Beatko, to Twoje tylko, to BARDZO WIELE :) Bardzo Cię proszę, jeśli możesz, to zrób te ogłoszenia - oczywiście koszty pokryję. [quote name='Foksia i Dżekuś']Elu ,a czy dzwonilas do schroniska ,moze komus jednak zagina.? Dzięki za podpowiedź. Faktycznie nie pomyślałam o telefonie do schroniska, zaraz to naprawię, choć wątpię żeby ktoś szukał tego chudziaczka, ale a nuż... [quote name='Foksia i Dżekuś']Mozna tez wyslac fotek do kundla bo na ten tydzien psy sa juz ustawione , i sa to psy ktore czekaja juz bardzo dlugo w psich hotelach. Ale juz dzisiaj mozna prosic o ustawienie w kolejce do programu... Nie wolno mi przepuścić żadnej możliwości, będę Cię prosić o instrukcję, jak to zrobić. [quote name='Foksia i Dżekuś']ja prosze opis i zdjecie psa na maila [email protected] Sie robi, mówisz, masz. Zaraz Ci poślę zdjęcia i opis. Gorąco dziękuję Ja także intensywnie szukam mu domku - na spacerku zainteresowały się nim 2 osoby i prosiłam o sprawdzenie wśród znajomych czy ktoś miałby ochotę przygarnąć to śliczne i grzeczne chucherko. Jedna już dała odpowiedź, niestety negatywną, czekam na drugą odpowiedź.
  10. [LEFT]Wrzesień 2008 r. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IzC6SGC4he0/S4anECi7olI/AAAAAAAACKk/6Q0VFXRyJWQ/w404-h538-no/01-09-08_1218.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y2esZFkMlkY/S4anGdi3U1I/AAAAAAAACKk/VBjXSBcCzZc/w404-h538-no/01-09-08_1220.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MCiFYbAq1LM/S4am5Ean_gI/AAAAAAAACKk/Crys14RC9vA/w404-h538-no/01-09-08_1208.jpg[/IMG] [/LEFT]
  11. [quote name='Rudzia-Bianca']elik, żeby banerki działały trzeba je na nowo podlinkować, wchodzisz w edycję sygnatury , zaznaczasz dany banerek i szukasz na górze Insert link, pojawia się pole i tam wklejasz nowy link do wątku i wszystko powinno działać :) ... Kurcze, nie wiem co się dzieje. W moim profilu nie ma jak przedtem awatara i tych innych gadżetów, nie ma też "Mojego podpisu" z banerkami. Co u licha. Pewnie to gdzieś jest, tylko gdzie ??? Noooo udało mi się znaleźć sygnaturę i wejść w edycję ale za nic w świecie nie mogę znaleźć, gdzie wkleić nowy adres banerka :shake: Wyjechałam z Krakowa w maju, wróciłam z początkiem października i nie mogę niczego znaleźć na dogo. Ogromne zmiany i nie powiem, że na lepsze. Proszę o podpowiedź
  12. [quote name='Rudzia-Bianca']elik, żeby banerki działały trzeba je na nowo podlinkować, ...[/QUOTE] Oki, będe próbowała :) [quote name='Rudzia-Bianca']A zdjęcia najlepiej umieścić w picassie w albumie a później kopiuj wklej :)[/QUOTE] Dzięki, alem ja taka ciuma, że dalej nie wiem jak :oops: Mi to trzeba głośno i drukowanymi:evil_lol:
  13. [quote name='Anetka83']Elik jak masz zdjęcia na kompie wyślij mi ... Stokrotne dzięki, zaraz posyłam zdjęcia. A skrzynka faktycznie pełna ale nie mam czasu jej uporządkować. Nie mogę kasować "jak leci", bo mam tam wiadomości, których na razie nie chcę kasować ;( W razie potrzeby mój nr gg to 1821425 Zdjęcia już posłałam, proszę o ich wklejenie na wątek. Psiurek grzeczny, nauczony porządku - jak go wyprowadziłam po 4-rech godzinach odsiadki w piwnicy, to siusiał i siusiał iiii ale nic w piwnicy nie zrobił :loveu: Nie wiem, czy mi się uda, ale spróbuję z fotosikiem. Te białe kropki na tułowiu, to grudki błota. Na tych zdjęciach nie widać tego tak dokładnie, ale prawie wszędzie miał poprzyklejane grudki błota. Trudno się dziwić skoro śpi pod krzakiem :-( Wytarłam go mokrym ręcznikiem - na kąpiel na razie chyba za wcześnie. Klikając w zdjęcie można zobaczyćwszystkie powiększone na fotosiku.
  14. Chciałabym pokazać psiaczka, ale nie mogę znaleźć instrukcji jak wklejać zdjęcia. Czytałam kiedyś bardzo prostą istrukcję, ale nie mogę na nią trafić. Żaden z moich linków do wątków na dogo nie działa :shake: Co gorsze, nie działają też linki banerków :angryy: Tyle pracy Dogomaniaków poszło na marne. A może jest jakiś sposób na przystosowanie linków do nowego dogo ? Jeśli Ktoś ma aktualny adres do instrukcji jak wkleić zdjęcia na wątek, to bardzo proszę o podrzucenie go :p Jdę zobaczyć co robi psiaczek.
  15. Kochani bardzo proszę o pomoc. Ledwo wróciłam do Krakowa i już zdążyłam natknąć się na psie nieszczęście. Dzisiaj na porannym spacerze z moimi psiakami zobaczyłam biedaka zwiniętego w kłębuszek pod krzakiem - mała kupka wielkiego nieszczęścia. Chciał podbiec, ale moje diabełki oczywiście go odgoniły. Chudy, brudny, bez wątpienia głodny i bezdomny psiak :( Nie potrafiłam go tak zostawić. Odprowadziliśmy psiaki do domu, uzbroiłam się w parówę, smycz, najmniejsze jakie miałam szelki i pobiegłam w to miejsce. Nadal leżał pod krzakiem, jakby czuł, że po niego wrócę. Co prawda ja nie mogę go przygarnąć - mam już czipsy :) ale nie mogłam go tam zostawić. Idzie przecież zima, a z nią mrozy, zamarznie biedaczek bez pomocy. Z braku innych możliwości zamknęłam go w piwnicy - dałam jedzonko i wodę, zostawiłam zapalone światło i zamknęłam drzwi ;( Proszę pomóżcie znaleźć mu domek, na początek może DT ? On długo w tej piwnicy nie wytrzyma, nie powinien tak sam przebywać, choć na razie może to lepsze niż na polu ? Ta piwnica już była DT dla jednej staruszki, która szybko znalazła domek, chociaż wydawało się, że nie ma szans, a jednak po dwóch dniach już była w swoim nowym wspaniałym domku właśnie dzięki pomocy Dogomaniaków. Może więc i temu bazdomniakowi się poszczęści. Zrobiłam kilka zdjęć telefonem. ale nie wiem, czy potrafię wkleić na forum. Spróbuję. Bardzo Was proszę pomóżcie psiakowi. Z różnych względów nie mogę go tam trzymać zbyt długo. Będę wdzięczna za każdą pomoc, za każdy pomysł. Jeśli znalazłby się DT, zobowiązuję się przekazywać na psiaka 100 zł co miesiąc. Zapłacę także za sterylizację i odrobaczenie. PROSZĘ POMÓŻCIE.
  16. [quote name='Lilek']Hej, czy ktoś przeżył ten upał?Bo ni ma nikogo.Moje psy leżą i zieją.Ja chyba zaraz zejdę śmiertelnie.Ratunku!!!!![/quote] Hop, hop Lileczku, żyjesz ???? Upał był rzeczywiście niemożliwy do zniesienia. Na szczęście mam w pobliżu Rabę - 150 m od domku i jak już nam mocno dopieka, studzimy się razem z psami, nie zważając na krzywe spojrzenia ludziów :razz: Na ewentualne uwagi mam gotową ripostę - To ja bardziej boję się o swoje psy. Psy nie sikają do wody, czego nie można powiedzieć o ludziach :evil_lol:
  17. [quote name='Lilek']O rany,Elik! Cieszę się, że jesteś tutaj.Zwierzaki pięknie mówią ci cześć.[/quote] Witaj. Podrap ode mnie wszystkie psiaczki za uszami i po grzbiecie :lol: Szkoda, że do października będę miała ograniczony dostęp do netu, a tym samym i do forum dogomanii. Fajnie się czyta ten wątek - tyle tu miłych i szczerze chętnych do niesienia pomocy ludzi :loveu:
  18. [quote name='luka1']Elik - z Warszawy mamy transport. Jest taki dobry chłopak, który nam pomaga w takich sytuacjach.[SIZE=1] ( Jeżu co my bez niego byśmy zrobiły - [B][COLOR=purple]trzeba mu chyba pączka kupić[/COLOR][/B] )[/SIZE][/quote] :lol: to ja Mu kupie trzy pączki, bylebym tylko załatwiła transport z Krakowa do Warszawy. Na którymś wątku czytałam, że miłośnik psiaków jeździ na tej własnie trasie dość często. Z tego co pamietam, to nawet przewoził psiaka, nie mogę sobie tylko przypomnieć na jakim wątku to czytałam, ale pogrzebę w pamięci to sobie przypomnę. Niemniej jednak, gdyby ktoś, wiedział coś, o kimś, kto spaceruje po tej trasie, to bardzo proszę o cynk :lol: [B][COLOR=darkorchid][SIZE=3][B][COLOR=#9932cc]Jeśli mogłabym prosić o pomoc w znalezieniu transportu także do W-wy, to bardzo proszę.[/COLOR][/B][/SIZE] [/COLOR][/B] [COLOR=darkorchid]Mam bardzo ograniczony dostęp do netu - tylko do wtorku do czwartku w godz. dopołudniowych.[/COLOR]
  19. [quote name='Lilek']...Wszystko się przydaje, tym bardziej, że niektóre psiska mają dzikie upodobanie do darcia szmatek w drobne paseczki:shake: ...[/quote] Witaj imienniczko -nawet w ksywce :evil_lol: Te numery z darciem to my dobrze znamy. Mój sznupek do 2 lat, jak zostawał sam w domu to darł wszystko co miał w zasięgu mordki - totalnie wszystko co tylko dało się podrzeć. Na szczęście mamy to już za sobą. Tej kołdry, o której rozmawiałyśmy telefonicznie, nie udało mi się skołować, ale mam w jej miejsce kilka chodników, poduch fotelowych i kombinuję nadal :lol: Mam tylko dylemat jak to do Was przetransportować - wysyłka pocztą odpada. Gdyby udało mi się załatwić transport tych rzeczy np. do Warszawy, czy moglibyście je z tamtąd odebrać ? Postaram się, żeby było po co jechać ;) [quote name='Lilek']... Ofcia z grubsza doszła do siebie, chociaz muszę ci powiedzieć, że jest ciągle jeszcze ostro znerwicowana...[/quote] Biedna psinka :-( Tej babie jedynie pluszaka można powierzyć. Dobrze, że tak szybko ją oddała, przynajmniej gehenna Ofci nie trwała długo.
  20. [quote name='agamika']od elik ostałam 50 zł na allegra Rendi . [URL="http://allegro.pl/item666497416_rendi_mix_amstaff_owczarek_lagodna_mila_madra.html"]Rendi - mix amstaff+ owczarek łagodna miła madra (666497416) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] to jest ostatnie, zrobione . Jeszcze 9 dni ważne. ja może na watku nie pisze :oops:, ale pamiętam[/quote] A ja gorąco dziękuję za dotychczasowe i bardzo proszę o kolejne ogłoszenie na Allegro i informację, kiedy ponowić wpłatę. Może któreś ogłoszenie będzie skuteczne
  21. [quote name='fizia']Bardzo prosimy o każdy grosik dla maluszka!!:oops:[/quote] Śliczny ten psiaczek :loveu: Przelałam 50 zetów. Jutro powinny znaleźć się na zapodanym mi koncie
  22. [quote name='marysia55']elik :crazyeye: a skąd Ty sie kobieto wzięłaś na tym wątku?? niestety nasz Don Pedro ciągle szuka domku :placz:[/quote] Wygląda na to, że Ty mie tu ściągnęłaś :loveu: Skojarzyłam to z wątkiem: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]sochaczew-pomozcie-pomagac-60-psow-potrzeba-karma-135302/[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]i chciałam spawdzić czy to o jakimś psiaku z tamtego wątku.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Ale wydaje mi się, że nie. [/SIZE][/FONT][/FONT]
  23. [quote name='Ziutka']Mieszkają w domu z tymi ludźmi...[/quote] 60 psiaków w domu ???? Podziwiam i jednocześnie współczuję.
  24. [quote name='Ziutka']...Buda ? Kojec ? O czym mowa ? Tam nie ma ani kawałka budy a o kojcu już nie wspomnę :shake:[/quote] O rany, to gdzie te psiaki chowają się przed deszczem, czy śniegiem ? :-? :ekmm:
  25. [quote name='luka1']Elik , a gadu gadu to Ty czytała, a[/quote] Luka, bij... nie mam oed Ciebie wieści na gg :shake: Zaglądnełam nawet do archiwum ale tam też nie mam żadnej korespondencji na ten temat. Mogę prosić jeszcze raz ?
×
×
  • Create New...