-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
[quote name='zofia&sasza']Elik, nie obrażasz Ty czasem koni? :evil_lol: Ale który przy budzie? Bo były 3: beżowy, podpalany i taki mniejszy śniady...[/quote] No po chwili zastanowienia, musze koniki przeprosić ;) Nie wiem dokładnie, który to był pies P. Paweł powiedział, że to przywieziony z Maciejowic.
-
[quote name='zofia&sasza']... Wiesz może, który to ten agresor? Czy był przy budzie, czy w stodole? A psa w Maciejowicach karmi, jak mi się wydaje... p. Biedrzycka. Ot, chichot historii...[/quote] To był pies Maciejowicki - tak powiedział p. Paweł. Był przy budzie, zerwał łańcuch i.... :-( Powiedziałabym nawet, że to nie chichot, a rżenie
-
Panie Grzegorzu, czy może Pan w końcu powiedziec co jest z tym psem, który został w Maciejowicach ????
-
Witaj Zosiu, nareszcie jakieś wieści z Krężela. To niepojęte, że o tym psiaku, który został w Maciejowicach nikt nic nie wie. Czy on wogóle żyje ? czy ktoś go tam karmi ? Kilkanaście postów wstecz czytałam o psiaku zagłodzonym na śmierć, którego wszystcy widzieli, ale nikt nie pomyślał, że trzeba go nakarmić :angryy::mad: Zosiu, a czy coś Ci wiadomo, w sprawie rozliczeń ? PiSDZ obiecał rozliczenie i jak na razie nic :cool1: A może tylko umknęło to mojej uwadze ?
-
[quote name='osho'][COLOR=darkslategray]paweł miał zostać jeszcze przez miesiąc, do końca listopada, tak zrozumiałem z wątku ?[/COLOR][/quote] No i został :-( Jak tak dalej pójdzie, to problem tych psów sam się rozgryzie a raczej zagryzie.
-
W Krężeli znowu nieszczęście. Mały psiaczek Pawła został zagryziony przez psa maciejowickiego, który zerwał się z łańcucha :placz: Co będzie z tymi psiakami ?. Czy ktos sie nimi interesuje, zagląda do nich ?
-
[SIZE=5][COLOR=red]Ludzieeee Kochani, czy ten psiak, który został w Maciejowicach sam jak palec, jest już przewieziony do Krężela ?[/COLOR][/SIZE]
-
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
elik replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Śliczności :loveu: I po co pijaczkom jakiekolwiek stworzenia ? -
[quote name='zofia&sasza']Hej, hej, hop, hop!!! Ja o coś pytałam... A jakże i to od razu dwa :multi: hi hi hi [quote name='Odi']...Znaleźliśmy dom dla Salmy i Bemola. Wczoraj, tj. 30 października br. Salma i Bemol - dwójka z Maciejowic, która od 23 września przebywała w schronisku w Gorzowie, zamieszkała na swoich włościach. Oboje zostali przygarnięci przez Właściciela:modla::modla: gorzowskiej firmy i mają na terenie firmy olbrzymi - 200 m kw., ogrodzony wybieg do swojej wyłącznej dyspozycji. Każdy otrzymał porządną, ocieplaną budę. Salma i Bemol dostały stałe etaty w firmie:loveu: Pracownicy zapoznali się z nowymi kolegami z listy płac;) Będziemy je odwiedzać, pierwsze odwiedziny planujemy jutro, a kolejne w niedzielę, gdyż przy okazji mamy za zadanie nakarmić pieski.
-
Przelew zrobiony. Będę na dogo jeszcze przez chwilkę, potem spadam. Nie ma mnie do soboty. Powodzenia. Co do kanapek, kaw i innych zachcianek, przewiduję na to całkiem inne fundusze. Ale o tem potem ;) I dzięki Zosiu za to, że podjęłaś się tej misji :multi:
-
Zosiu dawaj namiary na to konto - ja za ok. 2 godz. wyjeżdżam, a mam jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia. Nie mogę dłużej siedzieć na dogo. Plissss - imię, nazwisko, adres i nr konta. Ja już nawet kawałek skrzyneczki opróżniłam na Twoja informację :evil_lol:
-
Kto śmiałby zrobić Ci cokolwiek złego :mad: A z resztą, do odważnych świat należy :lol: Czekamy na konto. Umowę o jakiej mówiłyśmy spiszesz z Pawłem jak zawieziesz mu forsę. Czas ucieka, nie można zwlekać, bo jak trafi jakąś propozycję, a nie będzie miał zapewnienia od Ciebie, to możemy zostac z ręką w .... a psiaki bez opieki. Nie chcę sobie wyobrazić co by było :eek2:
-
[quote name='emilia2280']...Chyba prywatnie bédzie latwiej to rozegrac niz za pomocá fundacji (rozliczenia z urzédami i te sprawy ;))[/quote] Z ust mi to wyjęłaś Emi ;)
-
[quote name='elik']ok czekam :lol:[/quote] i czekam i czekam... Jakiś problem ?
-
[quote name='zofia&sasza']Nie zorganizował. Zostaje. Jak znajdę numer konta - mogę Ci podać.[/quote] ok czekam :lol:
-
[quote name='zofia&sasza']Dobrze, więc ja 100 złotych ode mnie zawiozę osobiście p. Pawłowi. To byłoby na tyle z mojej strony. Gmatwanina interpersonalnych pretensji doprawdy mnie przerasta.[/quote] Zosiu, proponowałam proste rozwiązanie i już byłoby po sprawie, ale cóż... Ja dzisiaj po południu wyjeżdżam, ale jeszcze zdążę zrobic przelew na Twoje konto 100 zł jeśli zdecydujesz się na proponowane przeze mnie rozwiązanie. Prawdę powiedziawszy nie widzę innej możliuwości, to wszystko zbyt długo trwa. Kiedy rozmawiałaś ostatnio z Pawłewm ? On nie ma dostepu do netu i nie wie nic o "rokowaniach". Jeśli nie rozmawiałaś z nim ponownie, może już coś innego sobie zorganizował.
-
[quote name='zofia&sasza']W sprawie wpłat: uzgadniałam to z Emirem. Nie wiem, czy wobec zaistniałej sytuacji nie zmieniła zdania, ale dwa dni temu była na tak. Tyle wiem.[/quote] Zosiu, podjęłam rozmowę z Pawłem na temat jego ewentualnej dalszej opieki nad psami (nikomu z organizatorów akcji nie przyszło to do głowy), ale mój pomysł został mocno skrytykowany. Temat przejęła fund. Emir i już jest ok. tyle tylko, że do końca miesiąca pozostały już tylko dwa dni i jak na razie wiadomo tylko, że nic nie wiadomo. Poza tym, ja tej fundacji nie zamierzam powierzać żadnych funduszy. Włączyłam się ponieważ wymagała tego sytyuacja, ale gdy Emir podjął działania, psiaki z pewnością nie pozostaną bez opieki.
-
Super. Może zaowocuje domkiem, a może domkami, kto wie ? Ostatnie zdjęcie jest niesamowite. Łapie za serce :-(
-
[quote name='zofia&sasza']0-695-063-783. Jakbyś mogla za jakieś pół godziny, co? Muszę trochę popracować:-([/quote] Chciałam odpowiedziec tylko ok, ale nie da się ;) Musi byc co najmniej 10 znaków więc musiałam sie rozpisać :lol:
-
Skrzynkę mam zapchaną i na razie nie chcę niczego kasować. Zadzwonie - podaj nr tel.
-
[quote name='zofia&sasza']Ja proponuję, żeby darczyńcy...I jeszcze jedno pytanie - na kogo ma być ta umowa? ...[/quote] Myślę, że tygodniówki, to rozsądne rozwiązanie - będzie pewne, że psy będą miały opiekę do końca listopada. Mogę być w pierwszej piątce do wypłaty. Pozostają jeszcze 4 chętne osoby. Zosiu co do umowy, możesz na gg ?
-
[quote name='zofia&sasza']Tak, i zaraz znów zadzwonię. Wszystko wygląda na uzgodnione.[/quote] To może najpierw ustalny co i jak ze zbiórką forsy, żebyś już coś konkretnego mogła mu powiedzieć. Ok ?
-
Czy wczoraj rozmawiałas z P. Pawłem ?
-
[quote name='kahoona']...nasze fundusze się kończą więc nikomu nie przyszło nawet do głowy rozmawiać o przedłużeniu pobytu Pawła, szczególnie, że kategorycznie twierdził, że wraca do Warszawy, a Grzegorz obiecał zabrać wszystkie psy...[/quote] A czy plan awaryjny został przewidziany ?