Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='elik']Fiziu, jeśli pamietasz, obserwuję wątek Kapselka od dość dawna i bardzo chciałabym, żeby wreszcie znalazł się ktoś, kto go pokocha i przygarnie. Dlatego upowazniam Cię do wyboru miejsca ogłoszenia, które daje największe szanse na znalezienie domku dla psiurka. Nie zwracaj uwagi na koszt - zobowiązuję się go zwrócić. [SIZE=4][COLOR=purple]Kapselek MUSI znaleźć kochających opiekunów.[/COLOR][/SIZE] Przydałby się wzruszający tekst i zdjęcie chwytające za serce.[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Fiziu, przypominam się.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A może już zrezygnowałyście z ogłaszania Kapselka ?[/FONT][/COLOR]
  2. Purina suńkom smakuje, wkrótce zamówię więc następne 15 kg :lol:
  3. [quote name='karusiap']Nie,kompletnie nikt nie pyta.....[/quote] :-(:-( Nie traćmy nadziei
  4. [quote name='fizia']No właśnie, może się okazać, że bidusia nie wydrukują w tych darmowych... Choć faktycnzie dużo lepiej wyglądają niż te płatne Nie wiem, musimy jakoś podjąć wspólnie decyzję - ale coś trzeba zrobić, bo Kapselek się zestarzeje, z roku na rok Jego szanse na dom i godne życie maleją...[/quote] Fiziu, jeśli pamietasz, obserwuję wątek Kapselka od dość dawna i bardzo chciałabym, żeby wreszcie znalazł się ktoś, kto go pokocha i przygarnie. Dlatego upowazniam Cię do wyboru miejsca ogłoszenia, które daje największe szaanse na znalezienie domku dla psiurka. Nie zwracaj uwagi na koszt - zobowiązuję się go zwrócić. [SIZE=4][COLOR=purple]Kapselek MUSI znaleźć kochających opiekunów.[/COLOR][/SIZE] Przydałby się wzruszający tekst i zdjęcie chwytające za serce.
  5. I co z domkiem ?? Czy były jakieś zapytania o Rendusię Karolinko ??
  6. Fiziu, bardzo dziękuję :Rose::Rose::Rose: Korci mnie żeby spróbować swoich sił w ogłaszaniu. Widziałam gdzieś na dogo adresy stron gdzie można zamieszczać ogłoszenia - poszukam. Czy mogłabym Fiziu wykorzystać Twój tekst ?
  7. Poprzedni banerek był bardziej dramatyczny, ale skoro nie był skuteczny, to może faktycznie należało go wymienić
  8. ........................................ podwójna edycja
  9. [quote name='agamika']zgadza zgadza ... ;) tylko na dogo wpada z rozpędu i zagąda na wątki partiami :eviltong:[/quote] To super. Czekam w takim razie na rachunek z Allegro. Oby coś dało. Pytaam Pani Lucynki czy zgodziłaby sie na adopcję do Niemiec - może byłoby łatwiej. Niestety powiedziała, że wolałaby, aby Rendi została w Polsce. Co prawda nie wiem czy nie byłoby to dobre, ale cóż, wolę Pani Lucyny musimy uszanować.
  10. [quote name='marysia55']OK .... nie będę się licytować kto tu ma pierwszeństwo np. [B]z uwagi na wiek[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.... [B]puszczam cie przodem[/B] :eviltong::eviltong: ja ustawiam sie druga w kolejce ( rozumiem że co drugi rachunek jest mój) aleeeeee jakbyś miała jakieś kłopoty finansowe to wtedy wskakuję poza kolejnością :diabloti::diabloti:...[/quote] To mówisz, że młodsi będa pierwszymi :evil_lol: [quote name='marysia55']Aga sie nie odzywa więc pewnie sie zgadza [/quote] Też tak myślę ;)
  11. Wielki dzięki Fiziu :loveu: Powiedz jakie poniosłaś koszty i jak Ci je zwócić, albo czy w jakiś inny sposób mogłabym Ci się odwdzięczyć. Nieśmiało zapytam: czy mogłabyś oglosić Redusię jeszcze w innych miejscach ? Ona tak bardzo potrzebuje docelowego domku. To poprawiłoby sytuację jeszcze dwóch zwierzaków i ich opiekunki.
  12. [quote name='marysia55']OK tylko nie zapomnij mi dać znać na pw gdy trzeba będzie zapłacić :p:p:p Rozumiem że Ty płacisz rachunek a ja ci zwracam połowę :lol::lol:[/quote] Marysieńko myślę, że nie będziemy się rozdrabniać ;) Może będziemy pokrywały rachunki na przemian ok ? Ja ustawiam się pierwsza w tej kolejce :evil_lol: Oczywiście będę uregulować należności za ogłoszenia w miarę możliwości finansowych - niestety bywa różnie :cool1: Ustaliłyśmy kto, co i jak, a nie zapytałyśmy Agi, co Ona na to ?
  13. [quote name='agamika'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=530684711"]R e n d i - wspaniała pręgowana sunia !!!! (530684711) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] allegro, wyróżnione może ja po prostu podam nr konta na które mam wpłacać opłaty za allegro ? :oops:[/quote] [INDENT][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Ago[/COLOR][COLOR=darkorchid] bardzo[/COLOR][COLOR=darkorchid], bardzo dziękuję za Allegro[/COLOR][/SIZE] :loveu: jest super. Daj znać gdyby był jakiś obserwator. [/INDENT]Jagusia wyjaśniła mi, że nie będzie mogła być przekaźnikiem :evil_lol: więc jak przyjdzie z Allegro rachunek za ogłoszenie, to proszę przekieruj go na moją skrzytnkę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a ja ureguluję należność w terminie. Marysiu możemy się "podzielić" płatnościami za ogłoszenia, będzie lżej ;)
  14. [quote name='salibinka']Eliku, wkleisz jakieś nowe fotki Maleńkiej? Napisz o niej jak najwięcej:roll:.[/quote] Maleńka jest przekochanym psiakiem. Jest cudownie oddana człowiekowi. Chodzi za mną krok w krok, zagląda w oczy. Jak się po coś schylę usiłuje mnie polizać po twarzy. Ma wszystkie pozytywne cechy psiej rasy. Jest bardzo posłuszna i delikatna. Bez problemu wytrzymuje moją 8-mio godzinną nieobecność w domu. Jedyną jej wadą jest to, że zaczepia na spacerku inne psiki, bez względu na ich wielkość (może to z powodu poczucia siły - jest w stadzie ?) i niestety obszczekuje także ludzi. Ale te wady są do oduczenia. Zdążyłam się już do niej ogromnie przywiązać. Radzę sobie nawet z wyprowadzaniem trzech psiaków jednocześnie, ale nie mogę tego wymagac od męża :placz: a niestety są sytuacje, że musiałby.
  15. [quote name='agamika']to j tez prosze o te zdjęcia co sie nie pokazuja [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] allegro moge zrobic dziś wieczorem, odblokowali mi konto (PS. Karusia, napisz mi które psy z hotelu nie mają allegra :oops: bo ja sie juz pogubiłam, a porobię )[/quote] :Rose: :Rose: :Rose: :calus::calus: :calus: Zdjęcia prześlę zaraz jak tylko wrócę z pracy do domku :loveu: Forsę za ogłoszenie mogę przekazać Jagusi [B][COLOR=#800080](jeśli się na to zgodzi)[/COLOR][/B], albo przelać na konto, co wolisz ?
  16. [SIZE=3]Fiziu, z informacji na poczcie interii wiem, że chciałas przesłać mi wiadomość, ale miałam zapchaną skrzynkę na dogo - sorki.[/SIZE] [SIZE=3]Już uwolniłam nieco miejsca więc proszę o info.[/SIZE]
  17. [quote name='marysia55']elik dopisałam , zaraz po jej wieku :lol::lol::lol:[/quote] Super, dzięki Marysiu :loveu: Podpowiedzcie proszę kogo można byłoby prosić o ogłoszenie Rendi na Allegro. Jak pisałam zwrócę koszt najbardziej wypasionego ogłoszenia :lol: Albo proszę o instrukcję obsługi Allegro, to zrobię ogłoszenie sama. Już kiedyś wystawiałam Rendusię na Allegro, ale zmieniły się zasady wprowadzania tekstu i nie kumam jak to teraz działa :oops:
  18. Melduję posłusznie, że Lili ma już komplet szczepień i jest gotowa do adopcji. Proszę o rozpoczęcie akcji szukania domku :-(
  19. [quote name='fizia']NIe wyświetlają mi się zdjęcia na 3 stronie Są gdzies jeszcze? Jaki podawac kontakt w ogłoszeniach?[/quote] Tych zdjęć nie ma juz na serwerze, na którym były zamieszczone, ale ja mam je na dysku mojego kompa. Mogę je przesłać na meila, bo nie umię wstawić na forum :oops: Namiary faktycznie na Karolinkę, bo Ona ma wprawę w negocjacjach :loveu:
  20. [quote name='marysia55']mam nadzieję, że to chociaż trochę pomoże :lol:[/quote] Z pewnością Marysiu :loveu: Mimo, że przecież znam jej historię, łezki pociekły :-( Może wartałoby jeszcze tylko dopisać, że Rendi to zdrowa i wysterylizowana sunieczka. To istotne informacje.
  21. [quote name='fizia']Biedna sunia...:-( Postaram się pomóc z ogłoszeniami, może ktoś się zakocha[/quote] Fiziu, bardzo dziekuję za szybką odpowiedź :loveu::kiss_2::Rose:
  22. [quote name='Jagienka'][SIZE=3][B]WITAMY[/B][/SIZE] :loveu:... [SIZE=5][COLOR=darkslateblue][B]Rendi[/B][/COLOR][/SIZE] Wiek: 5 lat Strona medyczna: odrobaczona, zaszczepiona Sterylizacja: ? ...[/quote] Jagienko, wiem to od jej pierwszego opiekuna, że Rendi jest wysterylizowana.
  23. [quote name='karusiap']a jak karma?smakuje dziewczynom?[/quote] Chyba dopiero dziasiaj będzie zrealizowana dostawa. Razem z karmą dla psiaków zamówiłam także golfik dla mojej najmłodszej psinki. Przedwczoraj dzwonili z KrakVewt, że nie mogą zrealizować dostawy, bo nie mają golfików i w najbliższym czasie nie będą mieli. Po upewnieniu się, że pomimo rezygnacji, dostawa będzie bezpłatna, powiedziałam, żeby realizowali zamówienie bez golfa :cool1: Zapytam jutro czy karma smakuje psiakom ;)
  24. Kapselku, psinko kochana, domek na wczoraj dla ciebie potrzebny :placz:
×
×
  • Create New...