-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
*CAYENNE* - kochany szczeniak w typie COLLIE - MA DOM!!!
elik replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Bardzo prosimy o każdy grosik dla maluszka!!:oops:[/quote] Śliczny ten psiaczek :loveu: Przelałam 50 zetów. Jutro powinny znaleźć się na zapodanym mi koncie -
[quote name='marysia55']elik :crazyeye: a skąd Ty sie kobieto wzięłaś na tym wątku?? niestety nasz Don Pedro ciągle szuka domku :placz:[/quote] Wygląda na to, że Ty mie tu ściągnęłaś :loveu: Skojarzyłam to z wątkiem: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]sochaczew-pomozcie-pomagac-60-psow-potrzeba-karma-135302/[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]i chciałam spawdzić czy to o jakimś psiaku z tamtego wątku.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Ale wydaje mi się, że nie. [/SIZE][/FONT][/FONT]
-
[quote name='Ziutka']Nie był podawany adres...ale jak Luka wróci z działki to napisze Ci na PW adres p. Trynkusów :lol:...[/quote] Jeśli można, wolałabym na gg (1821425), bo skrzynkę mam zapchaną, a na razie nie mam czasu na porządki ;) [quote name='Ziutka']...Elik, bardzo Ci dziękujemy za pomoc...BARDZO[/quote] Chciałoby się więcej pomagać, ale....
-
[quote name='luka1']...Dary rzeczowe? Hm - to ciekawe pytanie. Mozna właściwie bezpośrednio do przytuliska, chyba maja tam na wsi jakiegoś listonosza.[/quote] Bezpośrednio do przytuliska, tzn. na jaki adres ? Jeśli już gdzieś jest, to proszę link do postu. Sorki, ale zarywam czas pracy i nie mogę sobie pozwolić na śledzenie całego wątku - do późnej jesieni dostęp do netu będę mieć w większości tylko w pracy i tylko wtorek do czwartku :-( [quote name='luka1'][SIZE=3]Pilnie potrzebne są szmaty - moze ktos napaść na lumpex?[/SIZE][/quote] A bez napadania można jakieś szmatki podesłać ? No i też na jaki adresik ?
-
[quote name='marysia55']a proszę cie bardzo elik :p:p:p skopiowałamz postu 474 :diabloti: 18 1140 2004 0000 3802 5867 1293 AGNIESZKA HALINA GRYŹNIAK ul Krowoderskich Zuchów 23 / 49 31-271 Kraków[/quote] Wielkie dzieki Marysiu :loveu: Ja, jak zwykle o tej porze roku jestem odcięta od netu przez większość dni tygodnia przez co mam niewiele czasu dla dogo. Cierpię, że o naszą sunię nikt nie pyta :-( Czy ona ma szanse na nowy dom ??????
-
[quote name='elik']Też trzymam kciuki i też zobowiązuje się wpłacic na jedna sterylkę - 150 zł. [B][COLOR=red]Proszę o info na gg, gdy będzie akcja - sterylizacja.[/COLOR][/B] Może nie od rzeczy byłoby pomyśleć także i o potrzebach Państwa ? A może też jakieś wyposażenie dla psiaków typu miski, koce, ręczniki ?[/quote] No właśnie w kwestii sterylek przypominam mój post z 28.04. Mój nr gg - 1821425 Ponieważ w pierwszym poście podane jest do wpłat konto fundacji, proponuję żeby dopisać tam, że na przelewach należy zaznaczyć w tytyle: [SIZE=3][COLOR=blue][B]na psy z Iłowa[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Czy dary rzeczowem także na adres fundacji przesyłać ?[/COLOR]
-
Wpdłam do domku dosłownie na kilkanaście godzin i od razu zaglądam do Rendusi. To wspaniale, że znowu ma ogłoszenia. Jagienko, Agamika - wielkie dzięki za pamięć o kochanej psince.:loveu: :Rose: Marysiu, podrzuć mi nr konta Agamiki. Agamika tak żadko zagląda do tego wątku, że pewie się nie doczekam tego od Niej :evil_lol: Wracam do Krakowa 18 maja.
-
[quote name='salibinka']Eliku, bardzo się cieszę:multi::multi:. Podeślij fotki, to wstawię tutaj :lol: [email protected] Mówisz - masz :loveu: Trwało długo, ale wreszcie dzisiaj wysłałam kilka zdjęć Małej i reszty sfory :p Jeśli znajdziesz czas, to bardzo proszę o ich wstawienie - dziękuję :Rose::Rose::Rose: Jutro wyjeżdżam i wrócę dopiero 18 maja, nieprędko więc je zobaczę :-(
-
[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='gagata'][I] Czy mogę spytać,dokąd do DT ma pojechać/pojechała suka ze szczeniorami? I ile kasy potrzeba?[/I][/quote][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Evra']Wszystko jest napisane w pierwszym poście, a reszta w poście nr 186.[/quote][/FONT][/COLOR] Evra, albo tych postów nie czytałaś, albo zapomniałaś co w nich napisano - ich treści mają sią do siebie nijak. Pierwszy nie uwzględnia aktualnej sytuacji psiaków, a 186 nie daje żadnych informacji o dalszych zamiarach w obecnej sytuacji.
-
[quote name='Zofia.Sasza']Identiko :-o Tylko ta ma ogonek, a Dżaga swój straciła. Zaraz będzie więcej fotek! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie zupełnie identiko :cool3: Tamta ma białą plamkę nad nostkiem i krawatkę, a "nasza" nie :lol:
-
[quote name='Zofia.Sasza']... [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7329/img5844w.jpg[/IMG] Oto Dżaga w całej okazałości.[/quote] Śliczna jest i to umaszczenie :loveu: Miałam (przez 13 lat) boksera pręgowanego właśnie - cud, miód, ultramaryna. Tylko potwór mógł to maleństwo pozostawić na pastwę losu. Oby znalazła prawdziwych miłośników psiej nacji.
-
Pedro - piękne i obiecujące imie. Pewnie domek szykuje się dla niego specjalny:loveu:
-
[quote name='gagata']...Poki co, ja deklaruje wpłatę 130 zł na jedną sterylkę, na więcej chwilowo mnie nie stac,dajcie tylko znac kiedy i komu wpłacic.. Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji...;)[/quote] Też trzymam kciuki i też zobowiązuje się wpłacic na jedna sterylkę - 150 zł. [B]Proszę o info na gg, gdy będzie akcja - sterylizacja.[/B] Może nie od rzeczy byłoby pomyślec także i o potrzebach Państwa ? A może też jakieś wyposażenie dla psiaków typu miski, koce, ręczniki ?
-
Jestem i ja, po nieco przydługawym, jak zwykle u mnie w tym okresie weekendzie - od czwartkowego do poniedziałkowego wieczoru :eviltong: Niestety, albo na szczęście, bez dostępu do netu. Sunia jest przeurocza, mi też przypomina bokserka, do których mam słabość :loveu: Z żalem muszę stwierdzić, że nie mogę dać jej DT - czwarty psiak już nie przejdzie :shake: ale póki dostęp do netu jest, odwiedzać malutką i roznosić po dogomanii przyrzekam :lol: Banerek jakowyś w celach roznoszeniowych by się przydał
-
[quote name='marysia55']dalej cisza, hallo czy ktos tu jest :cool3::cool3::cool3:[/quote] U mnie zaczął się już sezon działkowy więc jak zwykle w tym okresie będę w domu tylko przez 2,5 dnia w tygodniu - wtorek, środa i pół czwartku :p a biorąc pod uwage, że w te dni jeszcze i do pracy biegnąć muszę to czasu na wszystko mam b. mało. Ale i tak udało mi się zobaczyć z Rendusia i jej Panią :lol: Niestety nasza suńka przytuła i jak na mó gust, nieco za dużo :cool3: [SIZE=3]Pani Lucynka dziękuje za dotychczasową pomoc i[/SIZE] [SIZE=3]prosi o pamięć w kwestii karmy (wpłaciłam na kolejny woreczek :evil_lol:) jak również szukania domku.[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkorchid]Allegro super, bardzo wzruszające. Dziekujemy[/COLOR][/SIZE] :loveu: :kiss_2::Rose:
-
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
elik replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']...pan powiedzial ze napeno sobie poradza i mimo ze spodziewal sie innego pieska napewno nie pozwoli nikusiowi sie blakac i go nie odda.;)[/quote] Takich ludziów należałoby klonować w nieskończonej ilości egzemplarzy :loveu: -
[quote name='taks']ja widzę rozliczenie w 2 poście;)[/quote] Dzięki, ale to nie jest zestawienie wpłat, a zestawienie deklaeracji. Osoba na której konto wpłacamy zazwyczaj co jakiś czas pisze na wątku, kto ile wpłacił i jakie były w tym czasie wydatki. Daje to obraz aktualnej sytuacji finansowej danej psiurki. Przydałoby się to także na wątku boksi.