-
Posts
81002 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzychl']... Dalej nie wiem jak wkleić fotki aby były widoczne na stronie. Dzięki[/QUOTE] Widzę, że korzystasz z serwera Fotosika. Jeśli chcesz, jutro mogę Ci podpowiedzieć - dzisiaj już padam - idę spać :) -
Najnowsze MMSy - Leon na parterze, na górze Pan Kot. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0bf8485763dc1fe9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/212/0bf8485763dc1fe9.jpg[/IMG][/URL] I zmiana - Pan Kot na dole, Leonek na górze. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9da13848effabd71.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/212/9da13848effabd71.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='kkanarekk']Ale miło się czyta taki wątek, mam kolejne dobre wiadomości :) dostalłam wczoraj zdjęcie jak nasz Leonek siedział sobie na łóżu Państwa szykował się do spania razem z nimi :)[/QUOTE] dodam fotkę, coby powyższa relacja była wiarygodna :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c4f4f9292d969081.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/212/c4f4f9292d969081med.jpg[/IMG][/URL] A poniżej Leon z Panem Fretkiem :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/431686004d21da7e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/212/431686004d21da7emed.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia niezbyt wyraźne, bo to MMS-y. Może doczekamy się zdjęć z cyfrówki :)
-
Miało mnie nie być, ale przeca musze :) Zelektryzowała mnie wiadomość, że w książeczce Foksi nie ma wpisu o sterylizacji. Łapę za telefon i sprawdzać brzuszek kazowywuję........... uffff blizna jest :) Co robić ?? Chyba książeczkę odesłać do wetki, żeby wpis uzupełniła i książeczkę odesłała. Czy tak ? No taki wpis musi być :razz: Alinko, poproszę na PW dokładny adres łącznie z kodem.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzychl']Narazie Foksi zapoznaje się z najbliższym otoczeniem. Proszę o pomoc - jak wkleić fotki[/QUOTE] Wrzuć zdjęcia z aparatu na dysk i ptrześlij mi na maila, to wkleję na wątek :) Adres masz w umowie adopcyjnej, ale i tu mogę podać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[LEFT][quote name='krzychl']Tak będzie[/QUOTE] Dzięki :loveu:[/LEFT] [CENTER]:mdrmed: :kiss_2: :calus: :thumbs: :Rose: :cool2: :buzi: :painting: :sweetCyb: :iloveyou: :bigcool: :Cool!: :cunao: :popcorn: :laola: [/CENTER] [CENTER]Będę dopiero wieczorkiem, muszę nadrobić zaległości [/CENTER] -
[quote name='AlinaS']Troszkę rano ale z niecierpliwością czekamy na wieści z nowego domku. Czy udało mu się czmychnąć między nogami? W domu to niemam wątpliwości że grzeczniutki był -tylko ta chęć wychodzenia...[/QUOTE] Nie wiem czy możemy liczyć na częste reklacje o Leonku, ale choć z pierwszej nocy..... :razz: Państwo zostali poinformowani o miłości Leosia do drzwi wyjściowych i na pewno są na tyle czujni, że Leonek nie czmychnie niespostrzeżenie. [COLOR=blue]Acha, byłabym zapomniała, Kkanarekk przekazała informację z domku Leosia, że Leonek zawarł już bliższą znajomość z Panem Fredkiem :) który zaprosił się na podusię Leonka i zabrał mu zabawkę, co nie wywołało żadnego protestu ze strony Leosia - wspólna zabawka to początek przyjaźni. Natomiast Pan Kot patrzy na te zabiegi z pełną dezaprobatą - on, Pan z wyższych sfer nie zawiera tak szybko znajomości. Ale czas pokaże....[/COLOR]
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzychl']elik zaraz wysyłam wszystkie brakujące dane Foksi na PW[/QUOTE] Witaj Krzychl dzięki,że jesteś z nami :) Bardzo prosimy, pozostań z nami i od czasu, do czasu opowiadaj nam o ślicznej panience :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']...ps. Evita masz rację- oby NOWY DOM Foksi się nie wytraszył naszym zakręceniem, ale tak już jest gdy grupa wspaniałych ludzi podejmuje się walki o psią istotkę o jej być albo nie być, łączą się na wątku osoby zupełnie obce , wspierają i trwa to przecież długo ( Foksia miała szybkiego farta) a potem jest SZAŁ RADOŚCI gdy psina dobry dom znajdzie- to nasza PASJA, MIŁOŚĆ, POWOŁANIE :loveu: a [B]po zakończonej akcji zostaje masa nowych przyjaciół, czyż nie?:[/B]multi: I TO JEST PIĘKNE.:lol:[/QUOTE] Nic ująć, nic dodać - tak, tak, tak :loveu: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Wczoraj emocje mnie powaliły. Po wklejeniu filmiku położyłam się i natychmiast zasnęłam. Dzisiaj czytam,to czego wczoraj nie zdążyłam i znowu beczę. Bardzo wzruszające było spotkanie Foksi z nowymi opiekunami. Gdyby uczucia dało się zmierzyć, to przy skali 1 do 10, tam nasilenie uczuć wyniosiło 40 :loveu: Tak samo z resztą było u Leonka. Widok tych zadowolonych, zapatrzony w psiaki, rozanielonych Ludzi wynagrodził wszystkie trudne chwile. [B]Wiem, że te psiaki trafiły do domów, w ktorych będą należycie traktowane i bardzo kochane[/B] :p Acha posłusznie melduję, że umowa adopcyjna podpisana. Adresówki nie kupiłam - brakło czasu, więc zdjęłam adresówkę mojemu Bingusiowi, wypisałam bardzo cztytelnie (na kompie) olkuski adres Foksi. Krzuchl obiecał, że przymocuje adresówkę do szeleczek Foksi. Ciociu enia, czy zadowolona ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Ok,w takim razie poczekam na filmik. [B]kkanarku,Wielkie dziękuję za wszystko.[/B]...[/QUOTE] Filmik bardzo króciutki. Trzeba kliknąć tu na wątku, a potem na fotosiku też kliknąć. [URL="http://www.fotosik.pl/video/4efc027cb9af9d23.html"][IMG]http://video1.fotosik.pl/2/4efc027cb9af9d23m.jpg[/IMG][/URL] -
Aaaa to taki spryciucha :) A tak wyglądał zaraz po przyjeździe do Krakowa. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0db0b5ca12c8673.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/b0db0b5ca12c8673m.jpg[/IMG][/URL] Niestety nie mamy więcej zdjęć Leonka, bo najpierw robiłyśmy zdjęcia Foksi - przed nią była jeszcze droga do Olkusza. A potem wsiadłyśmy do samochodu i zapomniałyśmy, że jeszcze Leonek miał mieć zrobione zdjęcia :( Ale nic straconego. Leoś mieszka tak blisko.......
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Dziewczyny - zamęczajcie pytaniami nowych właścicieli...[/QUOTE] A będziemy zamęczać, będziemy :) -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Ja też ryczę, też ze szczęścia, ale jeszcze nie idź spać, bo i filmik będzie. A wszystko za sprawą kkanarekk, to Jej dzieła :) -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na sesję zdjęciową Foksiuni [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c328d7889931b1e0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/c328d7889931b1e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0054525f4bbd1f0e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/0054525f4bbd1f0em.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df4512bdb0f8ed39.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/df4512bdb0f8ed39m.jpg?a?a?a[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f4932677e68ef75.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/8f4932677e68ef75m.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47d3166bf7b5d138.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/47d3166bf7b5d138m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0db0b5ca12c8673.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/b0db0b5ca12c8673m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2f3cc6490414c6e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/e2f3cc6490414c6em.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='AlinaS']Zawieruszyło misie jeszcze parę zdjęć ale na fotosiku coś się pozmieniało i zgłupiałam zupełnie - nie mogę znaleźć linków do zdjęć[/QUOTE] Jak się już zalogujesz, to nad tymi szarymi prostokątami widać wytłuszczone napisy:[B] Dodaj. Przeglądaj, Ustawienia[/B].... wszystkie na jednym poziomie, w jednej linii Pod: [B]Przeglądaj[/B] masz do wyboru: Moje zdjęcia, Moje albumy, Albumy grupowe, Ulubione - tym razem ustawione w pionie, jedno pod drugim. Wybierasz co Co pasuje i już :)
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']Elik czy Foksia dojechała do Olkusza? Wszystko ok?[/QUOTE] Tak kkanareczku kochany. Rozmawiałam z Krzychl, Foksia już się powoli obstalowuje w roli domowej suni :) Krzychl musiał zostawić Panie same w domu - wezwały go sprawy zawodowe nie mógł więc zbyt wiele powiedzieć co Foksia teraz robi. Ma aparat cyfrowy, będą zdjęcia, będą relacje, ale dopiero za kilka dni. Poczekamy :) -
[quote name='kkanarekk']Będą będą :) nawet krótki filmik jest :razz: zaraz wrzucę ale Elik, pamiętasz jak powiedziałaś, żebym Foksi robiła zdjęcia bo na Leona jeszcze jest czas i mu zrobimy za chwilkę a przecież Państwo z Foksią zaraz jadą ? I oczywiście zapomniałyśmy o zdjęciach Leonka i są tylko 3 :shake: ale mamy zaproszenię na wizytę poadopyjną to będzie więcej :)[/QUOTE] No fakt, Foksia miała jeszcze ok 50 km do domku i nie chciałyśmy jej dużej zatrzymywać, a potem zapomniało się nam, żeby Leonkowi popstrykać kilka fotek. Ale Leonek miejscowy jest, to można nadrobić :)
-
[quote name='Pipi']O matko,co za dzień,pełen wrażeń,pozytywnych,oczywiście.Fajnie,że się udało.Ja osobiście,muszę odpocząć po dzisiejszym dniu.A Wy??????? Ale jak znam sama siebie,to pewnie na zdjęcia będę czekać,inaczej nie odsapnę.[/QUOTE] Pipiniu nie ma pewności, że zdjęcia będą dzisiaj :( My też jesteśmy padnięte.