Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. KOMUNIKAT![FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Wołomin, dnia 4 grudnia 2009 r.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]W dniu dzisiejszym zostałem postawiony w sytuacji „bez wyjścia” oraz zmuszony do natychmiastowego zamknięcia Przychodni Weterynaryjnej Ambuvet. O powodach tej decyzji poinformuję w dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Jednocześnie informuję, że w trybie pilnym poszukam tymczasowego domu dla Miśka lub płatnego hotelu. Będzie tam przebywał aż do znalezienia domu docelowego. [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][B][FONT=Verdana]Nie pozostawię Mukiego[/FONT][/B][FONT=Verdana]. Szczeniak będzie dalej leczony oraz pozostanie pod moją osobistą opieką aż do znalezienia domu adopcyjnego.[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Janusz Orzechowski [/COLOR][/FONT] i co teraz bedzie?
  2. najbardziej mnie wkurza ze nie moge zakladac nowych watkow a wiec tez robic bazarkow... :/
  3. podobno jezdzi z nia sasiadka tego wlasciciela na kroplowki, ale czy to prawda to juz nie wiem; powiedzialam pani basi zeby zadzwonila i zapytala co z psem bo moze pomoc finansowa potrzebna to by sie jakis bazarek skombinowalo, i teraz czekam na info; jak ja zobaczysz to zapytaj moze, bo mnie nie ma caly nast. tydzien wiec jej nie spotkam;
  4. no widzisz u Fredki wszystko w porzadku a Luna ta od Twojej sasiadki jest bardzo chora i watpie zeby przezyla w wiejskich warunkach... :(
  5. tak, Cynamon Wspaniały :) czy to wyżeł węgierski?
  6. nie wiem od czego :( ani ikonek nie mam, ani edytowac nie daje rady, ani bazarku nie moge zrobic :(
  7. a jak zrobilas :(? bo ja obiecalam pomoc w tym temacie i nie moge ani robic bazarkow ani zakladac nowych tematow :( :( :(
  8. no i co tam? wiadomo cos odnosnie terminu adopcji i stosunku nowych panstwa do sterylizacji?
  9. norel pewnie zajeta ale dostalam od niej info ze jeszcze przyszlo 10 zlotych (chyba 10, bo tyle mialo przyjsc, a napisala ze przyszedl przelew) od piromanki :) wiec jest 303 zlote :) a ja nie moge zrobic bazarkow ani zakladac watkow bo mi wyskakuje biala strona z jakimis glupotami :( a norel ma mnostwo fajnych ksiazek, ja znalazlam jeszcze troche drobiazgow - co teraz zrobic? stoimy w miejscu, a dlug trzeba splacic :(
  10. a czy panstwo zgodza sie na sterylizacje?
  11. ja sie doczekalam na wyplate i dzis zrobie obiecany pierwszy przelew (20 stalej deklaracji) - przperaszam, ze tak pozno
  12. glorien czy mozna przekaza pozostale pieniazki nowym opiekunom z przeznaczeniem na sterylizacje fredki? jak pozostali zainteresowani podchodza do tego pomyslu?
  13. daleka droga do 500 :(
  14. [quote name='malawaszka']ten maluszek w ogóle chyba nie miał lekkiego zycia... łapki wskazują na złe żywienie tak mi sie wydaje - tzw miękka łapa [url]http://psilos.pl/images/stories/Ambuwet/Listopad2009/muki.magda.18.jpg[/url] trzymaj się dzieciaczku :kciuki:[/QUOTE] tak malawaszko tez juz o tym pisalam kilka stron wczesniej; wg mnie to taka "niedzwiedzia łapa" ktos mi odpisal ze moze ma poparzone opuszki i dlatego tak staje, ale na moje oko konczyny sa w dobrym stanie, skora z nich nie schodzi co wyklucza te mozliwosc; swoja droga wpadl do gara brzuchem tylko, a nogi nieuszkodzone przez wrzatek? wiem, ze to nie ma moze juz znaczenia, ale mi to smierdzi;
  15. jesli to bedzie to czego najbardziej na swiecie nie chcemy (tfu tfu odpukac) to jest b. dobry lekarz na ochocie - dr jagielski tyle, ze na wizyte u niego troche sie czeka;
  16. oj strasznie mocno trzymamy i o nic nie pytamy
  17. po cichu czytam watek (kilka stron przegapilam), ciesze sie ze z malym powoli coraz lepiej; wiem ze teraz najwazniejsze oparzenia, ale czy nie wydaje sie wam ze on ma cos z lapkami? cos w rodzaju "niedzwiedziej lapy"? czy pam Janusz coś o tym wspominal? moze na tych stronach ktore przegapilam (nadrobie) byl o tym wpis?
  18. do jakiego lekarza idziecie z kangurkiem na konsultacje? ja polecalabym dra janickiego z ksiazecej; zoperowal beznadziejny przypadek mojego frodzika i znacznie poprawil mu komfort zycia; dwie lapy w straszliwym przykurczu teraz dzieki operacji i cwiczeniom juz troche dzialaja i pies moze sie na nich podpierac;
  19. no i moge porobic bazarki gdyby znalezli sie darczyncy bo ja juz pol chalupy wyprzedalam.......
  20. w tygodniu to i ja nie dam rady, a moze weekend by sie tam udac? zrobic zrzutke na benzyne i pojechac w dwie-trzy osoby... byloby taniej bo ten sochaczew to chyba dosc daleko...
  21. ten pies sie faktycznie poddal :-( jedyne co moge zrobic to zadeklarowanie 20 zlotych stalej wplaty jesli zdarzy sie cud i potrzebne beda pieniadze na platne dt/hotel; nie wiem czy sie polapie w tym nowym dogo bo nic nie moge znalezc wiec gdybym sie tu wiecej nie pojawila, a pieniazki bylyby potrzebne to prosze o info na [email protected] - dziekuje
  22. czy mozna z grubsza cos powiedziec o jego charakterze? wiem, ze to nielatwe, ale moze chociaz troche da sie stwierdzic cokolwiek; ulatwiloby to podjecie decyzji ewentualnym dt/ds... czy jest bezpieczyny w schronisku? jest na paluchu, tak? jesu, ile ten pies musial wycierpiec, te pocharatane uszy...
  23. wstawisz link do bazarku?
×
×
  • Create New...