-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
a moze by jej tak pomoc w uzbieraniu pieniazkow np na sterylizacje dla suni? albo karme jej kupic dla psow? byloby jej latwiej i wtedy moze zgodzilaby sie go wziac? a moze niech na dt go wezmie; nie wiem czy mozna nalegac i zapisc ja w trzy psy... koniec koncow zostanie przeciez z nimi sama, a pewnie przeciez nie jest najmlodsza? a propos wieku - ile piesek ma lat?
-
a ta tymczasowa opiekunka? nie ma sznas zeby go przygarnela?
-
[quote name='E-S']Butki na spacery, na wybieg, w duże mrozy, jeśli jakieś dobre serce go weźmie na spacer (Malwi??). Ewa[/QUOTE] orajt - juz zalapalam ;)
-
atosiku ciotki o tobie pamietaja ale niewiele moga zrobic...
-
PILNE!!!!SOJKA-malutka sunia radosna perełka szuka domuPILNE!!!
kakadu replied to Norel's topic in Już w nowym domu
jutro wigilia, a sojka ciagle w dt... ciekawe co powie norel wieczorem przy wigilijnym stole ;) -
[quote name='E-S']Bugi nie przyszła jeszcze żadna Twoja paczka ... nawet bucików jeszcze nie ma piesku. O domu nie wspomnę :-([/QUOTE] czy to jest dpbry pomysl z tymi butami? zamokna, zamarzna jak spadnie temperatura i bedzie niedobrze; psie lapy szybko schna, a ze marzna... w schronie nikt nie bedzie patrzyl czy z butami i lapami wszystko w porzadku; i nie kazdy pies potrafi i chce w takich wynalazkach chodzic... ja bym dala spokoj z butami; ale to tylko moje zdanie; dobrze, ze bedzie mial kufajkę :)
-
[B]nie podwaj mu niczego na uspokojenie! nie w takie mrozy kiedy pies nie wiadomo jak na dany srodek zareaguje![/B] moze byc unieruchomiony i zamarznie w nocy! juz lepiej zeby mogl gdzies uciec jesli sie boi halasu; takie srodki najpierw trzeba przetestowac na konkretnym osobniku; owczarek mojej kolezanki dostal zapasci po srodku uspokajajacym; trzeba byc z takimi specyfikami ostroznym;
-
norel, jeszcze powinny dojsc pieniazki za konfiturki od supergogi - 20 zlotych :loveu:, i za haftowane serduszko w ramce - 10 zlotych (aldrumka wylicytowala za 8, ale wplacila 10 :loveu:) jesli mozesz to sprawdz na rachunku
-
zabraliby go pewnie gdyby albo byl bezdomny (a ma bude na ogrodzonym terenie), albo zaniedbany i wychudzony (a nie jest bo go dziewczyny karmia), albo gdyby byl agresywny (a przeciez nie jest i nie stwarza zagrozenia); wydaje mi sie, ze innych zgloszen nie bedzie, a sm swoj rozum ma i jak zobacza, ze pies jest jako tako wyekwipowany to go nie beda na sile wozic po schroniskach; i dobrze;
-
oj juz znalazlam, ze mozna w innym watku :)
-
a w suszarce do suszenia grzybow/owocow? czy plasterki piersi z kurczaka mozna wysuszyc?
-
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
zawsze mnie zastanawia jedno: jesli my jestesmy w domu to my rzadzimy i mozemy wrzasnac fe! ale co sie dzieje kiedy nas nie ma? strach mnie czasem oblatuje na sama mysl... -
wielkie dzieki dla [B]męża ani[/B] i jego[B] kolegi[/B] :loveu: bo to dzieki ich akcji stefanek ma gdzie spac
-
[quote name='Kociabanda2']Obawiam się, że w takim wypadku czeka go schron na Paluchu, a stamtąd to do DT nam go dadzą?? [/QUOTE] oficjalnie nie ma szans; trzeba by go bylo adoptowac a potem juz sie martwic o reszte;
-
ale pies tam nie mial zadnych warunkow do przezycia; jesli to nie jego pies to mozna go tym bardziej zabrac; a jesli jego to tez mozna bo go nie karmil i nie dal dachu nad glowa; juz pierdziu z tym karaniem...
-
Mała suka (ok 6-7kg) z 5 malutkich szczeniaków zamarza na działce
kakadu replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
wydaje mi sie, ze to Ela z palucha pisala - kiedys tez szukalam u niej pomocy i proponowala mi ten hotelik, ale pies byl zbyt wycienczony zeby tam pojechac i znalazl sie dt na dwa potrzebne tygodnie; ale ela mowila mi, ze ten hotelik jest bezpieczny, ze jest u jej sasiada i ona tam dogladac moze jakies pieski jesli trzeba wiec to nie byloby zle miejsce - ocieplona buda i jedzenie, a to juz o jedzenie i ocieplenie wiecej niz ma teraz -
mru, ale czemu nie mozna?
-
tak sie zastanawiam - czy mozna ustalic kto tego psa tam umiescil i w jakim celu? bo umiescil go tam bez srodkow do zycia - nie bylo schornienia, nie bylo jedzenia, ba, nawet wody nie bylo; czy ten ktos moze uzasadnic obecnosc psa w tym miejscu? czy pies tam jest w ogole potrzebny? bo jesli jest to nalezy mu sie opieka, ktorej nie ma, a za to grozi kara; jesli nie jest potrzebny, to poniewaz nie mial zapewnionych warunkow tez grozi kara i jest mozliwosc konfiskaty psa oraz uzasadniony powod do ponownej skargi jesli pojawi sie kolejny; sam stefan tam nie wlazl - ktos go przyprowadzil; po co do cholery to zrobil skoro pies i tak merda ogonem do obcych; bo jesli jest przygarnietym bezdomniakiem to nie mial zapewnionych lepszych warunkow niz na "wolnosci"; gdyby nie dziewczyny takie jak Olqa umarlby z glodu i zimna; to chyba wystarczajacy powod zeby go stamtad zabrac; nawet sie kurde wlamac; tylko faktycznie dt by sie przydal, zeby go nie trzeba bylo pokazywac potencjalnym opiekunom przes siatke...
-
ciezko bedzie dom znalezc jako ona taki dzikus :(
-
[quote name='OlqaW']do 17 ma stanąć[/QUOTE] o, to akcja - błyskawica :) czyli w weekend juz mu bedzie ciepelko :loveu:
-
Olqa, czy bedziecie monitorowac dalsze jego losy? co dalej z psiakiem? w schronisku faktycznie nie bedzie mial lepiej - tu chociaz ma placyk do biegania i nikt go nie zgryzie; ale ta budowa o ile sie zacznie, nie bedzie trwala w niskonczonosc przeciez...
-
[quote name='OlqaW']kurcze no to chyba przepraszam ale w ramah pokuty obiecuje dzisiaj tez pobiegac ..... z radosci ze Stefankowi juz cieplo :D[/QUOTE] ty to kochana o zadnej pokucie nie mow - gdyby nie wy to byloby kiepsko ze stefankiem :roll: