-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
A czy to nie miało być na sterylkę Neli? -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Och, ten Kudłaś... Ciotka Neris NIEDOBRA, WSTRĘTNA, PASKUDNA! Zastrzyk zrobiła... I jeszcze nakrzyczała na Kudłaczka, bo zabrał szczeniaczkowi jedzenie i nawarczał na niego. I co? NIE WOLNO KRZYCZEĆ! Kudłaś przypłaszczył się do ziemi i teraz boi się podejść do szczeniaczka. Ale z Neris się już przeprosił. A wiecie że on biega? Biegali dzisiaj z Karolkiem po skarpie, bardzo z siebie zadowoleni... Nawet nieźle mu to idzie! Tylne nogi niestety jeszcze nie bardzo, ale widzę że przynajmniej energii ma tyle ile trzeba. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ja wszystko przekazałam tak, jak mi mówiłaś. Patrzyłam na mapę i wychodzi, że nie ma innej drogi. Niestety jeśli chodzi o szczeniaczka, którego ma ciocia Bea1, to nie da rady go zabrać. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
NIE DZWONIĆ DZISIAJ!!!!!!! Oni pakują się dowielkiego wyjazdu, jak zadzwonisz dzisiaj to nie wiem co będzie. Czytałaś PM? -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Taaa... Ona nie jest taką bardzo parówą, no przecież jest maliuuuutka... I teraz będzie bez siostry. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Hi hi ha ha!!!!!! Transport aktualny!!!!!!!!! Lon_cia, kupuj smyczki i inne dobra! Wysyłam Ci nr i inne dane na pm. -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękna czarnuszkowa mordka. Coś czuję że rozstanie będzie łzawe... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dzięki Karola. Już pisze. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Około 14 dostałam informację, że na 90% nie jedzie. Czekam jeszcze na więcej wieści, będę ciągle w pobliżu netu, więc od razu napiszę. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Jeju, pojawiły sie kłopoty z tranportem... Nie wiadomo czy osoba która miała jechać jutro do Niemiec będzie w ogóle wyjeżdżać... Czy ktoś jedzie na trasie Warszawa-Opole, warszawa-Wrocław w najbliższym czasie? Wiem że Bora jedzie w niedzielę czy poniedziałek do Krakowa, może stamtąd dałoby się pokombinować? -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Proszę, wyciągnijmy ją stamtąd przed zimą! To może być ostatnia zima w jej życiu! -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Dla miłośników czekolady... Słodka, piękna, i jej zażycie nie grozi dodatkowymi kilogramami! -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie chcę zapeszać, ale w czarnulce się zakochała jedna osoba... Oj, kroi się domek, kroi... Teraz intenswnie szukamy domu dla rudzielca! No przecież samej jej nie do schroniska nie zawieziemy, to już by było barbarzyństwo!!! -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Neris replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jula grubasie, rusz tyłek, domu szukaj, bo coś widzę że kiepsko ci to idzie... -
Czy Pynia pojechała już na rancho, czy ciągle czeka? Nawet ciotka Akucha przestała ją obrażać...
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images2.fotosik.pl/168/db5851f7ce563742med.jpg[/IMG] Kto ma tyle wdzięku co ja... -
Pokaż się rudzinku!
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Czarnulka waży 3 kilo, a beżowa 3,20! Czarujemy, czarujemy... domek się pojawi... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie czarnulki z małym, siedmioletnim chłopcem. Zdjęcie nie jest może bardzo udane, ale pozwala ocenić wielkość małej. [IMG]http://images4.fotosik.pl/131/600bbea7556cceebmed.jpg[/IMG] Cztery psy to pryszcz, moi drodzy! Spróbujcie mieć 10!:evil_lol: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie, trochę się bałyśmy z ciocią Tiger, że Kudłaczek może sobie nie radzić z utrzymaniem czystości, a tu niespodzianka! Dzisiaj nie było mnie w domu od 9 do 17 i dzielnie wytrzymał, nic nie nabrudził, a jak wróciłam to skakał i cieszył się jak szalony, potem pobiegł na skarpę i zrobił wieeeeelkie siku.:multi: Dzielny chłopiec! To dobra wiadomość, bo wiemy już że może mieszkać w bloku i na trochę zostawać w ciągu dnia. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Powstawiam je gdzie się da jutro, dzisiaj miałam sporo zajęć. Jeśli chodzi o odległości to myślę że wszystko da się załatwić. One są takie przylepne, słodkie, ta ruda jest po prostu jak maskotka! I jakiś....... je do lasu wywiózł na pewną śmierć!:mad: :angryy: Z tego co wiem to oprócz tych małych dzisiaj doszły dwie suńki onkowate, też w podobnym wieku. To się nigdy nie skończy...:shake: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Będą maleńkie. Właśnie jamnikowate. Są cudne, dzisiaj rozmawiałam z wetką i wiemm że jest jej ciężko się z nimi rozstawać, ale nie bardzo jest wyjście. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mamy świetne wieści. Pożegnaliśmy biegunkę! Wszystko co trzeba było pieknie uformowane i o świetnej konsystencji. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
NIech ktoś nas zauważy!!!!