-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ja się radziłam wetki i też powiedziała, że jak ktoś dopuścił do tego, żeby pies się mało obrożą nie udusił to po prostu na tego psa nie zasługuje. A szczeniaki miała jakiś czas temu, na pewno dawniej niż 4 miesiące. Zapraszam do obejrzenia mojej suki kiedy odchowa szczeniaki. Na pewno nie będą jej żebra sterczeć i kości miednicy. -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
KarOla obiecała, że za chwilę postara się wejść. -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
A ciocia Irma obiecała pomyśleć o Księżycowej Panience... -
Dwa lata temu znalazłam psa z gnijącymi ranami pełnymi muszych larw. Właściwie brakowało skóry na całej nodze, uszkodzone były też mięśnie. Był koszmarnie chudy. Przeżył. Siedziałam przy nim tydzień, obmywałam rany, wyciągałam larwy. Dostawał antybiotyki, i jeszcze coś. Jeśli byłby jakiś transport - mogę dostarczyć tzw. martwą wodę - to jest woda stymulująca odnowę komórek. Nie jest to żaden zabobon ani nic w tym rodzaju, mechanizm działania tej wody tłumaczył mi fizyk, jednak nie potrafię go powtórzyć. W razie gdyby jednak ktoś jechał do Mosii - mam dwa słoiki tej wody i chętnie oddam. Naprawdę działa!
-
Śliczna wielka morda szuka domu.
-
Trzymam kciuki. Powodzenia, jesteście cudowne.:loveu:
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaczek wygląda coraz gorzej. Nie ma już siły walczyć. Proszę, kto ma wolny tymczas? -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ha ha, Tiger najpierw przyjeżdża do mnie! -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Wiem, że dziewczyny przecierały ją zwilżoną szmatką z odrobiną octu, ja też tak zrobiłam bo nie chciałam jej stresować kąpielą. Po tym sierść ładnie wygląda. Rozmawiałam z wetką i ona stwierdziła, że Nela jednak była zaniedbana, bo sierść ma dość kiepską strukturę. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tymczas pilnie potrzebny! Uratujmy go! -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, w takim razie może poczekajmy na Karolę. Może jutro będzie. -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='GreenEvil']Łapek sliczny i miodny :loveu:, ale ja tak bardziej prozaicznie. Na AFN zostalo u niego na koncie 66zl. moge je przesunac na inne psiaki? Na odpowiedz czekam statndartowo tydzien, po tym terminie pieniadze trafia do worka ogolnego :) pzdr GreenEvil[/quote] Rozmawiałam z Karolą - w tej chwili nie jest jeszcze w stanie wejść na Dogomanię. Prosiła o przesunięcie tej kwoty na Vanilkę. -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też chciałabym wiedzieć. Ta śmierć była niepotrzebna i niesprawiedliwa. -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyskakuj na górę, może dzisiaj ktoś tu po Ciebie zajrzy... -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Czekoladowa Żabka pragnie domu! -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Neris replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeju, niedziela i grubaski samiuteńkie... Mam marzenie... dwie ciepłe budy, chociaż tyle, i piękne wielkie podwórko tylko dla Was... -
Kochany mądralek, wie co dobre - jajeczniczka, szyneczka... z jakiej niby racji Państwo mają się sami raczyć tymi pysznościami?
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Płacz kochana, naszym psom się należy żeby po nich płakać... A ja teraz chcę głów tych gnojków ze schroniska. Jestem przekonana że ta dezynfekcja się do tego przyczyniła. -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Przyjaciel potrzebny od zaraz... -
Jak tak czytam i przeglądam to kcem je wszystkie. A nie mogę. Otwórzcie serce dla Pyni! Leniwej, cudnej, wcale-nie-grubaśnej kudłatki!