Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Ja się radziłam wetki i też powiedziała, że jak ktoś dopuścił do tego, żeby pies się mało obrożą nie udusił to po prostu na tego psa nie zasługuje. A szczeniaki miała jakiś czas temu, na pewno dawniej niż 4 miesiące. Zapraszam do obejrzenia mojej suki kiedy odchowa szczeniaki. Na pewno nie będą jej żebra sterczeć i kości miednicy.
  2. KarOla obiecała, że za chwilę postara się wejść.
  3. A ciocia Irma obiecała pomyśleć o Księżycowej Panience...
  4. Dwa lata temu znalazłam psa z gnijącymi ranami pełnymi muszych larw. Właściwie brakowało skóry na całej nodze, uszkodzone były też mięśnie. Był koszmarnie chudy. Przeżył. Siedziałam przy nim tydzień, obmywałam rany, wyciągałam larwy. Dostawał antybiotyki, i jeszcze coś. Jeśli byłby jakiś transport - mogę dostarczyć tzw. martwą wodę - to jest woda stymulująca odnowę komórek. Nie jest to żaden zabobon ani nic w tym rodzaju, mechanizm działania tej wody tłumaczył mi fizyk, jednak nie potrafię go powtórzyć. W razie gdyby jednak ktoś jechał do Mosii - mam dwa słoiki tej wody i chętnie oddam. Naprawdę działa!
  5. Śliczna wielka morda szuka domu.
  6. Trzymam kciuki. Powodzenia, jesteście cudowne.:loveu:
  7. Kudłaczek wygląda coraz gorzej. Nie ma już siły walczyć. Proszę, kto ma wolny tymczas?
  8. Ha ha, Tiger najpierw przyjeżdża do mnie!
  9. Wiem, że dziewczyny przecierały ją zwilżoną szmatką z odrobiną octu, ja też tak zrobiłam bo nie chciałam jej stresować kąpielą. Po tym sierść ładnie wygląda. Rozmawiałam z wetką i ona stwierdziła, że Nela jednak była zaniedbana, bo sierść ma dość kiepską strukturę.
  10. Kociaki jeszcze są za małe jeśli z początu sierpnia. Dobrze żeby miały chociaż z 8-9 tygodni.
  11. Tymczas pilnie potrzebny! Uratujmy go!
  12. Widocznie jednak okazało się, ze są jakieś okoliczności uniemożliwiające tę adopcję. Ważna chociaż deklaracja ewentualnego tymczasu na zimę.
  13. Przepraszam, w takim razie może poczekajmy na Karolę. Może jutro będzie.
  14. [quote name='GreenEvil']Łapek sliczny i miodny :loveu:, ale ja tak bardziej prozaicznie. Na AFN zostalo u niego na koncie 66zl. moge je przesunac na inne psiaki? Na odpowiedz czekam statndartowo tydzien, po tym terminie pieniadze trafia do worka ogolnego :) pzdr GreenEvil[/quote] Rozmawiałam z Karolą - w tej chwili nie jest jeszcze w stanie wejść na Dogomanię. Prosiła o przesunięcie tej kwoty na Vanilkę.
  15. Kurczę. A ja miałam taką nadzieję....
  16. Ja też chciałabym wiedzieć. Ta śmierć była niepotrzebna i niesprawiedliwa.
  17. Wyskakuj na górę, może dzisiaj ktoś tu po Ciebie zajrzy...
  18. Jeju, niedziela i grubaski samiuteńkie... Mam marzenie... dwie ciepłe budy, chociaż tyle, i piękne wielkie podwórko tylko dla Was...
  19. Kochany mądralek, wie co dobre - jajeczniczka, szyneczka... z jakiej niby racji Państwo mają się sami raczyć tymi pysznościami?
  20. Mam pytanie - czy jest szansa na zaszczepienie Sary przed jej wyjazdem? No i jak rozumiem nie została wysterylizowana (chyba że przeoczyłam),więc proponuję zacząć zbiórkę na AFN na ten cel.
  21. Dobrze, w razie czego dojadę do Warszawy po małą.
  22. Płacz kochana, naszym psom się należy żeby po nich płakać... A ja teraz chcę głów tych gnojków ze schroniska. Jestem przekonana że ta dezynfekcja się do tego przyczyniła.
  23. Jak tak czytam i przeglądam to kcem je wszystkie. A nie mogę. Otwórzcie serce dla Pyni! Leniwej, cudnej, wcale-nie-grubaśnej kudłatki!
×
×
  • Create New...