Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Dobranoc... a zmieścisz się jeszcze w łóżku?
  2. Ilość zdjęć dokładnie taka jak trzeba Ja sobie teraz trochę popłaczę.
  3. Ja się Ciebie nie bojem. Ty niestraszna.
  4. Pinio to brzmi słodko... A jeśli jeszcze ma przynosić szczęście?
  5. Mała spryciula.. a pan doktor nie adoptuje takiej ślicznej, rozpieszczonej laleczki?
  6. Na mnie nie łypie! Sprawiedliwość musi być!
  7. A jak ma na imię Czarny Aniołek?
  8. Mała niestety ciągle w Pomiechówku... Gosiaczek dzwoniła wczoraj, że pochorowała się jej suczka i nie byłoby bezpiecznie do domu z chorym psem przewozić szczeniaczka.
  9. Bandi... gdybym tylko mogła... maleńki, ile to jeszcze potrwa?
  10. Mała Iris miała jakąś dziwną gulę, podejrzewano że to zapalenie gruczołu mlekowego, ale jak po 3 dniach antybiotyku i okładów nic się nie poprawiało, a mała słabła coraz bardziej, pojechaliśmy na USG i wyszło że to przepuklina. I słuchajcie, w całodobowej klinice w Warszawie nie było chirurga! Co więcej, nie dało się go ściągnąć, była 21:30, obdzwanialiśmy kogo się dało i w końcu przyjął nas jeden pan doktor "po znajomości". Okazało się, że strasznie skomplikowana ta przepuklina, był już poważny stan zapalny i martwica sieci okołojelitowej (nie wiem czy dobrze powtarzam). I bidusia nie dożyłaby niedzieli... Teraz jest już nieźle, ale jest straaaasznie głodna, a nic jej nie wolno prawie... A Kudłaś biega jak szalony, prawie nie kaszle, mam nadzieję że ten antybiotyk pomaga...
  11. Boże, biedulka! Takie maleństwo, musiała nieźle szaleć...
  12. Te wieści są CUDOWNE. Tak się bałam, że dla Timbuni nie ma szansy...
  13. Pynia tak by chciała, żeby ja ktoś pokochał... odda tę miłość stysiąckrotnioną
  14. HA! Nastała sprawiedliwość! Avatar Akuchy niewidoczny.
  15. A ja zostałam do pójścia spać zmuszona przez okoliczności! Dogomania mi wysiadła całkiem.
  16. NIE. Ale jaja. Tylko Twój!!!!! Masz jakiś magiczny czy co...
  17. ja widzę piękną bulwkę w Twoim avatarze
  18. [quote name='Kasia25']haha, mały głupiutki brzdąc. Dla odmiany, kiedyś moja przyjaciólka została u mnie na noc z córką. Rano, kiedy wszyscy jeszcze spali, dzieciaki po cichaczu wyszły z łóżek, no i wiadomo co robią dzieci jak jest cicho. Nagle do sypialni wpada przerażony Kamil i krzyczy: mamoooooo posoliliśmy ciocie Gosie i umarła, bo nie chrapie.......[/quote] Słuchajcie, a może powinniśmy wydać książkę? "Powszednie życie normalnych ludzi"
  19. Ja jeszcze w sprawie włażenia na stół... Kiedy 11 lat temu kupiłam moja jamniczkę, nie przypuszczałam nawet, że przez całe swoje życie będzie ona nieustannym źródłem anegdot... Kiedyś spałam sobie słodko i obudziło mnie PRZERAŹLIWE piszczenie. Zerwałam się przerażona myśląc, że moja mała, 4-miesięczna laleczka zrobiła sobie straszną krzywdę... Ale nie, nic podobnego! Siedziała sobie na środku stołu, gęba cała w cukrze... Wleźć umiała, a owszem, mimo że ważyła jakieś 2,5 kilo, wyżarła cały cukier z cukiernicy, pospała, a potem okazało się że po ciemku wcale nie jest tak łatwo zejść... I ten wrzask to był właśnie protest przeciwko trudnej sytuacji życiowej...
  20. [quote name='modliszka84']:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/183/35e3e24a262b12ed.jpg[/IMG][/URL][/quote] To jest CUDO!
  21. I jeszcze trochę zdjęć o treści dla osób powyżej lat 18... [IMG]http://images3.fotosik.pl/183/ea01acb9f32ecc84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/192/b6df935dd9747718med.jpg[/IMG] Reszta grzeszników schowana głębiej pod kołdrą.
  22. Oj, obawiam się że mnie nie przebijecie... [IMG]http://images4.fotosik.pl/146/2e16cb8cd664c108med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...