Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Kochany Kudłaczek tak jest napalony na jedzenie, że nawet tabletkę uważa za coś pysznego. Ciocia Małgosia (nasza ukochana wetka) osłuchała Kudłasia i powiedziała, że bardzo jej się niepodobają zmiany osłuchowe, i że niestety pierwsza kuracja antybiotykowa zaleczyła infekcję, która wróciła. Kudłaczek dostał (na razie na 5 dni) antybiotyk SYNERGAL 250mg, po 1/2 tabletki 2x dziennie. Oprócz tego - MUCOSOLVAN w syropie (uwielbia) AMYLAN na poprawę pracy trzustki HEPAREGEN na wzmocnienie wątroby. Rachunku jeszcze nie posiadam, spieszyłam się z jamniczką na operację i po prostu pobiegłyśmy. Rozliczenie obiecuję wstawić jutro. Na razie z pozostawionych przez Tiger pieniędzy (60 zł) kupiłam Kudłasiowi Advantix za 20 zł, czyli zostało 40 złotych. I nie wiecie!!!!! Ciocia powiedziała, że on już nie jest tak bardzo kachektyczny, zdecydowanie lepiej chodzi, widać poprawę stanu! I że jak się wspomoże pracę trzustki i wątroby to on w ogóle stanie na nogi. I że się łądnie odkarmił, chociaż ciągle jest za chudy. Mam nadzieję, że ten antybiotyk szybko zadziała.
  2. [quote name='Kasia25']heh, ja właśnie pożarłam grześka w czekoladzie:p[/quote] No jak pożarłaś, to już nie poczęstujesz raczej... A ja jeszcze mam batoniki kit-kat o smaku cappucino. To takie malutkie wafelki. Mniam. Kogos skuszę?
  3. Ja nie widzę avatarków, ale cioteczki widzę. Na kawę chyba za późno, ale mam boskie kokosowe ciasteczka...
  4. Słuchajcie, a czy Timbunia ma jakieś szanse na leczenie? Co mówią lekarze? Czy te przerzuty to już wyrok?
  5. Maupa zajmuje się w tej chwili Monarkiem. Podobno Zuzia troszkę już się ślini, zwymiotowała nawet, więc może to dzisiaj w nocy...
  6. Mona4, bardzo dziękujemy za wiadomość. Pewnie rozumiesz jakie to dla nas ważne.
  7. Neris

    Rybnik 2oo6

    Przepraszam, ale czy ktoś z okolic Opola albo Nysy wybiera się do Rybnika? Potrzebujemy transportu dla małego szczeniaczka kundelka (3kg) z Rybnika do Opola albo Nysy. Pomóżcie!
  8. A jeśli to będzie mix? Mam nadzieję że państwo podtrzymają deklarację. Zrozumcie, ani Maupa4, ani Lavinia, ani ja nie chcemy tych szczeniąt usypiać, ale może trzeba się poważnie zastanowić jakie mają szanse? Ja mam na tymczasie czarnego szczeniaczka którym nikt się nie interesuje. Moja wetka ma takich szczeniaczków 7... Mają po 8 tygodni... Co robić?
  9. UWAGA! Pisałam w porozumieniu z Maupą4, siedzimy razem przy komputerze.
  10. Kochani, deklarujcie, ile jest domków dla szczeniaków?!?!?!?!! Tylko pamiętajcie - my nie wiemy, co się urodzi!! Zdrowe, chore, podobne do mamy, podobne do sąsiada... UWAGA: MUSIMY WIEDZIEĆ ILE SZCZENIAKÓW MA [B]PEWNE [/B]DOMY. Nie skażemy ich na schronisko.
  11. POMOC w tranporcie potrzebna!
  12. Ale mała może trafić do Knurowa dopiero w sobotę, albo do Rybnika w niedzielę... Moja kochana wetka Małgosia jedzie na wystawę i może wziąć sunię.
  13. A co powiedział pan doktor o tych "początkach formowania polipa"?
  14. Sara potrafi usiąść na komendę i podać łapkę. To jedyny sposób żeby przez chwilę przestała biegać. A może ona się wybiega, może to jest reakcja na uwolnienie ze schroniska? Bo zastanawiam się SKĄD ona bierze tę całą energię!
  15. A mnie się też wydawało że to było o dziewczynie z Suwałk! Bo chodziło o to, czy może ewentualnie pójść do schronu.
  16. WIecie, jak to jest... Pojechały, zaczęły miziać i nie mogą przestać...
  17. Ruda ma domek!!!! Teraz prosimy o pomoc osoby z okolic Opola, Nysy... Mała może zostać dowieziona w sobotę do Knurowa albo niedzielę do Rybnika. Kto pomoże w dalszej drodze? To tylko około 100 kilometrów!
  18. Mięsa jej daj a nie ciasteczek, to się w mig odbuduje.
  19. Biedna Zuzinka... Chuda jest niemożebnie, ciekawe jak długo się błakała bidusia...
  20. Bardzo proszę, powiedzcie czy chcecie z mojej propozycji skorzystać. Jeśli tak, proszę natychmiast przesłąć dane do przelewu. Przepraszam za naglący ton, ale przelew musi wyjść przed 12, żeby do jutra znalazł się gdzie trzeba.
  21. UWAGA!!!!! Ja mogę założyć te 400 złotych, ale bezwzględnie muszę je mieć z powrotem w ciągu tygodnia-10 dni. Nie myślcie o mnie źle, że nie mogę ich dać. To są całe pieniądze jakie mam na życie, a w tej chwili jestem bez pracy. Ale na razie zakupów robić nie muszę, mam zapasy.
  22. Szczerze mówiąc nie wiem, czy miała czy nie, ale dzisiaj się strasznie ucieszyła jak jej powiedziałam o ewentualnym domku. A wiem że ktoś jedzie w sobotę rano do Knurowa i Rybnika, to już kawałek drogi mamy załatwiony... O ile oczywiście Rodzice Gosiaczka będą za.
  23. A czy mała przyjechała do Was z książeczką? Bo w tym zamieszaniu przedwyjazdowym mogła się zapodziać... No i jak ma na imię? JAK jak?:loveu:
×
×
  • Create New...