-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany Kudłaczek tak jest napalony na jedzenie, że nawet tabletkę uważa za coś pysznego. Ciocia Małgosia (nasza ukochana wetka) osłuchała Kudłasia i powiedziała, że bardzo jej się niepodobają zmiany osłuchowe, i że niestety pierwsza kuracja antybiotykowa zaleczyła infekcję, która wróciła. Kudłaczek dostał (na razie na 5 dni) antybiotyk SYNERGAL 250mg, po 1/2 tabletki 2x dziennie. Oprócz tego - MUCOSOLVAN w syropie (uwielbia) AMYLAN na poprawę pracy trzustki HEPAREGEN na wzmocnienie wątroby. Rachunku jeszcze nie posiadam, spieszyłam się z jamniczką na operację i po prostu pobiegłyśmy. Rozliczenie obiecuję wstawić jutro. Na razie z pozostawionych przez Tiger pieniędzy (60 zł) kupiłam Kudłasiowi Advantix za 20 zł, czyli zostało 40 złotych. I nie wiecie!!!!! Ciocia powiedziała, że on już nie jest tak bardzo kachektyczny, zdecydowanie lepiej chodzi, widać poprawę stanu! I że jak się wspomoże pracę trzustki i wątroby to on w ogóle stanie na nogi. I że się łądnie odkarmił, chociaż ciągle jest za chudy. Mam nadzieję, że ten antybiotyk szybko zadziała. -
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
Neris replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie, a czy Timbunia ma jakieś szanse na leczenie? Co mówią lekarze? Czy te przerzuty to już wyrok? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Maupa zajmuje się w tej chwili Monarkiem. Podobno Zuzia troszkę już się ślini, zwymiotowała nawet, więc może to dzisiaj w nocy... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Mona4, bardzo dziękujemy za wiadomość. Pewnie rozumiesz jakie to dla nas ważne. -
Przepraszam, ale czy ktoś z okolic Opola albo Nysy wybiera się do Rybnika? Potrzebujemy transportu dla małego szczeniaczka kundelka (3kg) z Rybnika do Opola albo Nysy. Pomóżcie!
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A jeśli to będzie mix? Mam nadzieję że państwo podtrzymają deklarację. Zrozumcie, ani Maupa4, ani Lavinia, ani ja nie chcemy tych szczeniąt usypiać, ale może trzeba się poważnie zastanowić jakie mają szanse? Ja mam na tymczasie czarnego szczeniaczka którym nikt się nie interesuje. Moja wetka ma takich szczeniaczków 7... Mają po 8 tygodni... Co robić? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
UWAGA! Pisałam w porozumieniu z Maupą4, siedzimy razem przy komputerze. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Kochani, deklarujcie, ile jest domków dla szczeniaków?!?!?!?!! Tylko pamiętajcie - my nie wiemy, co się urodzi!! Zdrowe, chore, podobne do mamy, podobne do sąsiada... UWAGA: MUSIMY WIEDZIEĆ ILE SZCZENIAKÓW MA [B]PEWNE [/B]DOMY. Nie skażemy ich na schronisko. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
POMOC w tranporcie potrzebna! -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ale mała może trafić do Knurowa dopiero w sobotę, albo do Rybnika w niedzielę... Moja kochana wetka Małgosia jedzie na wystawę i może wziąć sunię. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
WIecie, jak to jest... Pojechały, zaczęły miziać i nie mogą przestać... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ruda ma domek!!!! Teraz prosimy o pomoc osoby z okolic Opola, Nysy... Mała może zostać dowieziona w sobotę do Knurowa albo niedzielę do Rybnika. Kto pomoże w dalszej drodze? To tylko około 100 kilometrów! -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Mięsa jej daj a nie ciasteczek, to się w mig odbuduje. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Biedna Zuzinka... Chuda jest niemożebnie, ciekawe jak długo się błakała bidusia... -
MOJŻESZ-Żory-o 16-30 odszedł zaTM:(:(:(
Neris replied to marmar's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo proszę, powiedzcie czy chcecie z mojej propozycji skorzystać. Jeśli tak, proszę natychmiast przesłąć dane do przelewu. Przepraszam za naglący ton, ale przelew musi wyjść przed 12, żeby do jutra znalazł się gdzie trzeba. -
MOJŻESZ-Żory-o 16-30 odszedł zaTM:(:(:(
Neris replied to marmar's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
UWAGA!!!!! Ja mogę założyć te 400 złotych, ale bezwzględnie muszę je mieć z powrotem w ciągu tygodnia-10 dni. Nie myślcie o mnie źle, że nie mogę ich dać. To są całe pieniądze jakie mam na życie, a w tej chwili jestem bez pracy. Ale na razie zakupów robić nie muszę, mam zapasy. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc nie wiem, czy miała czy nie, ale dzisiaj się strasznie ucieszyła jak jej powiedziałam o ewentualnym domku. A wiem że ktoś jedzie w sobotę rano do Knurowa i Rybnika, to już kawałek drogi mamy załatwiony... O ile oczywiście Rodzice Gosiaczka będą za. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
A czy mała przyjechała do Was z książeczką? Bo w tym zamieszaniu przedwyjazdowym mogła się zapodziać... No i jak ma na imię? JAK jak?:loveu: