-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Mówisz rzeczy których nie pojmuję, ale proszę, prześlij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] MOże się uda... -
Biedna mała... mogę tylko podnieść.
-
Proszę... niech się stanie cud...
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Poprzedni piesek był u nich od szczeniaka. Pani trochę się obawiała, czy Kruszynkę da się jeszcze wychować, ale ona jest na tyle bezproblemowa, że nie sądzę żeby z tym były JAKIEKOLWIEK kłopoty... Rybc!u, kiedy Kruszynka u Was nocowała - była grzeczna, prawda? Nie wyła i nie drapała... u mnie jest SUPER grzeczna... no, może poza ciągłą chęcią włażenia na stół! -
"Stare" szczeniaki-paskudki.Ostatnia "Paskuda" poszła dzis do DOMU :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Boże, a skąd wiemy że zaprzestanie????? Jak sobie wyobrażę 20 szczeniąt rocznie to robi mi się słabo... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No niestety, u mnie chore 5 psów i dwa koty... także kasa idzie codziennie niebagatelna. A wpłata doszła, dziękujemy. I SŁUCHAJCIE!!!!!! Szykuje się dom dla małej! Pani z Trójmiasta straciła podobnego psa, był to chłopiec, pani ma pewne obawy związane z wiekiem małej, ale mam wielką nadzieję, że się namyśli. Robiliśmy "test na dziecko", Kruszynka zachowała się bardzo ładnie, nowa (mam nadzieję) rodzina składa się bowiem z dwojga dorosłych, dziecka i jednego dziecka w drodze... mam nadzieję, że to dobry domek, przez telefon brzmi super. -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Neris replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Kurczę, czas ucieka... -
Ja też zagłosowałam gdzie trzeba... Akuszko, a Belcia to księdza nie pożre? Ona nie z tych łobuzerskich?
-
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Czekam na wieści... niecierpliwie. -
Chyba nie ma jeszcze żadnych ogłoszeń, ale zróbmy coś...
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Dzielne jesteście dziewczyny! Obydwie! -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kruszynka nam zrobiła niezły alarm w niedzielę, miała 39,6C, piszczała i skowyczała jakby z bólu, leżała i machała łapką pokazując że ją właśnie łapka boli. Dostała bardzo silny antybiotyk i już jest dobrze. Jeszcze przez kilka dni będzie go brać, tak silnie zareagowała na przeziębienie, inne moje psy tylko pokasłują, ona jest jeszcze chyba trochę osłabiona po schronisku... -
"Stare" szczeniaki-paskudki.Ostatnia "Paskuda" poszła dzis do DOMU :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Te ich mordki strasznie mi się podobają, troszkę takie są terierowate jakby. Ale babsztylowi to bym się kijaskiem przejechała po zebrach...