Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Szuka, ale to musi być naprawdę odpowiedzialny dom. Bez dzieci i ze zrównoważonymi ludźmi, którzy będą umieli wyegzekwować od Chicco posłuszeństwo.
  2. Pan nie zadzwonił i nie przyjechał... :shake:
  3. Sprawa jest naprawdę super pilna, nie wiem już co zrobić żeby znalazł dom...
  4. Pusiak jest świnkożerny :mad: Dzisiaj zrobiłam test na świnki morskie, wzięłam moją najwiekszą świnkę, schowałam za pazuchę i dałam Pusiakowi powąchać. Mało mi nie wyrwała tej świnki z rąk! Znaczy na pastuszka się nie nadaje...
  5. Mam jedną sunię, ale nie mam nowych zdjęć. Ma na imię My Melody.
  6. Pusiak dobrze, nawet bardzo dobrze. Odchudza się od dzisiaj, nie ma bata. U mnie nie za dobrze w sprawach prywatnych więc raz dziennie tylko będę wchodzić. Doszło: Sabinka - 100zł MyrkurDagur - 15zł Bico- 30zł razem wychodzi, że mamy 230zł
  7. Nie zdemoluje nic, zostawiam go normalnie w domu na kanapie i nic nie niszczy. Nie osikuje też obrusów zwisajacych ze stołu, co było wcześniej koszmarem. Zdjęcia ze szczeniakiem nie dawajcie do ogłoszeń, pokazałam je tutaj "poglądowo", ale ono stwarza mylne wrażenie, że to pies-maskotka, a to jest normalny PIES. Poza tym zaraz zaczną dzwonić oszołomy po szczeniaczka...
  8. Być może będzie króliczy, ale w zasadzie powinien być miniaturą. Ja ich prawie zamiziałam,a le jeszcze trochę dla nowych państwa zostało :cool3: Na imię ma Mały Kaj
  9. W sobotę ma być pan, poznać Bonda i zobaczyć czy sobie przypadną do gustu...
  10. Dziękuję Dreamer. 55zł wystarczy nam na leki na 2 miesiące :) Dzisiaj miałam ubaw stulecia. Duże psy wszystkie na podwórku, więc szczeniaki jamnicze miały godzinę wolności w całym domu, biegały jak oszalałe. I wyglądało to tak: najpierw słychać było TUPTUPTUP i dużo małych tuptuptuptup - przodem leciała nerwowo oglądająca się za siebie Malizna z podkulonym ogonem, a za nią radosna drużyna. Malizna się szczeniaków wyraźnie brzydzi. Nie wpadła jednak na pomysł wskoczenia na łóżko, dokąd jamniki nie doskoczą.
  11. Klatka świnkowa stoi na komodzie, więc mała Pusia nie doskoczy :)
  12. Koleżanka "transportowa" nawaliła i nie pojechałysmy na usg, a autobusów o tej porze nie ma... pojedziemy się normalnie zbadać jak tylko dam radę ruszyć z domu. Dzisiaj spędziła sporo czasu patrząc na morskie świnki w klatce. Uważa je za coś przedziwnego.
  13. No fakt, ona jest absolutnie nietykalna. Teraz ma karę. Nie wolno jej schodzić z łózka, iść do kuchni, wskoczyć na blat i wyżerać wrzątek z gara. Siedzi na łóżku i przeraźliwie piszczy.
  14. U nas też wiosny nie widać. Wczoraj śnieżyca, potem huragan, dzisiaj z kolei ziąb... Ależ Isiunia ma futro :crazyeye:, jak niedźwiadek prawdziwy!
  15. Moje jamniki na słowo MUCHA podskakują patrząc, gdzie na ścianie znajduje się ten potwór, po zauważeniu usiłują złapać i pożreć. Na słowo MYSZ wbiegają wszystkie pod łóżko rozpoczynając polowanie, niezależnie od tego czy mysz w domu jest czy nie. Reszta psów nie załapała żadnego z tych słów. Natomiast Dofi ma określony rytuał. Czasami mój sąsiad zaprasza mnie na kawę, więc kiedy dzwoni telefon, a ja w rozmowie użyję słowa IDĘ, Dofi nie czekając końca rozmowy włazi na oparcie kanapy i zaczyna wyć.
  16. Może i tak, w każdym razie łobuzuje na maksa... :cool3:
  17. Państwo z decyzją o adopcji czekają na wynik usg, a PUSIAK dzisiaj sobie nagrabił :mad: bo złomotał jamniczego szczeniaka. Wpuściłam jej do pokoju maluchy, fakt - moja wina, było nie wpuszczać, ale Puśka solidnie jednemu złoiła skórę. Czy w razie czego umawiać juz sterylkę? Ja generalnie nigdy nie wydawałam niesterylizowanej suczki, ale decyzję zostawiam Edi.
  18. Napiszę mu tekst na Allegro, jakiś śmieszniejszy może?
  19. Hm, psy zakroplone fiprexem. A sobie co mam zapodać?:evil_lol: Dotarł fiprex, kropelki do oczu i paratex dla Bandiego od Klaudus, dziękujemy. Justynko, on ma na imię BANDERAS, w skrócie Bandi.
  20. Dlaczego ten pies uparcie wskakuje do zlewozmywaka?:shake:
  21. Nie SIĘ opiekam. Układam na palniku kleszcza, włączam gaz i uciekam. Mówimy o malusich kleszczach, nie takich grubych opitych. takich nie mamy.
×
×
  • Create New...