Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie Kanzaj z pytaniem, kiedy może przyjechać po Lisię. Mówiłam o tym, że w poniedziałek rano bezwzględnie muszę jechać z moją jamniczką do lekarza, a autobusy z mojej wsi są 3 dziennie. Zgodziłyśmy się, że Kanzaj przyjedzie około 8,30-9,00 i zabierając psa podwiezie mnie przy okazji do weterynarza. Uznałam, że jesteśmy umówione. Kanzaj nie mówiła nic o tym, że wizyta ma trwać dłużej bo wtedy poprosiłabym o umówienie się na inny dzień lub godzinę.
  2. Kradzież i zeżarcie całej nowiutkiej butelki płynu do soczewek to bardzo poważne wykroczenie, zakładam czarną teczkę. :evil_lol:
  3. Jak będą zdjęcia zawołam Justynkę, ona ma dryg do ogłoszeń.
  4. Ta cioteczka to ma w ogóle auto wielo-zwierzo-załadowane:evil_lol:. Dwa psy i wielkie stado morskich świnek. ale na szczęście mieszka w miarę blisko mojego zad...ia.
  5. Widziałam mnóstwo plakatów z Szagim, na każdym przystanku na którym byłam. Co się stało?
  6. O żesz Ty zdrajco, przecież ja nie wiem gdzie jest ten pies nawet. PRZYZNAJ SAMA Kwiczałaś do niego i Ty i Twoja córka.
  7. U mnie jest raczej chłodno. Czekam na wiadomości...
  8. Dziękuję Ci Klaudus. Schronisko jest wykluczone Wczoraj ktoś mi powiedział "skoro tak ci na tym psie zależy, to może jeszcze weź resztę z Chrcynnna, one tam cierpią". Tyle, że ja go już poznałam, głaskałam, przytulałam i dlatego rozpaczliwie szukam pomocy właśnie dla niego.
  9. Żadnych wieści. Jeśli nikt jej nie odłowił do schronu cienko to widzę...
  10. Do Metra podobno poszedł.
  11. Bardzo proszę o zawiadomienie mnie o przenosinach psa 3 pełne doby przed jego wyjazdem, na zalecenie pani Kasi kupiłam tabletki przeciwlękowo-uspokajające które muszą być podawane pełne 3 dni przed stresującym wydarzeniem.
  12. ale nie rozumiem gdzie mam umieszczać :oops:
  13. Oczywiście. Jak jest mała to spokojnie pojadę autobusem.
  14. Błagamy o pomoc dla tego przewspaniałego psa.
  15. Mogę je zarzucić na plecy albo opuścić na wysokość pępka.
×
×
  • Create New...