Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Podniosę. Nie wiem co robić, ale on nie może tu zostać na stałe, musi znaleźć dom...
  2. Troszku się chłopczyk spasł przez zimę...:loveu:
  3. Ale teraz jakieś wyraźniejsze są te odgniecenia, nie wiem dlaczego.
  4. Szczepienia wirusówki 40zł, ja mam jakieś ogromne zadłużenie u Niczyich za zakupy w hurtowni ale nikt mi nie chce powiedzieć ile to jest. Badanie moczu robiliśmy 3 soboty temu - wszystko ok. Czy mamy robić też krew? Będę robić badania staruszkom na początku przyszłego tygodnia. nie wiem co jest w tym psie, ale wszyscy się w niego usiłują wtulić: Nie wiem skąd mu się wzięły takie czarne odgniecenia na piętach, śpi tylko na miękkim. Na razie smaruję mu to wazeliną, nie wiem czy dobrze.
  5. Moje malusie biedactwo śpi sobie z Finkiem
  6. Pusiak dzisiaj: [IMG]http://images37.fotosik.pl/94/1fe58c63bee1c136.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/98/9f377a65c4023668med.jpg[/IMG] Weź tu człowieku zrób zdjęcie psu, który się uparcie wpycha na ręce.
  7. Można też zrobić pamiątkowy naszyjnik z zębów :diabloti: , już sobie Dorcię wyobrażam tak przyzdobioną.
  8. Finuś ciągle robi za nianię :loveu: Ale niania jak to niania, zaśnie i nie widzi że jej dziecko z łózka zjeżdża... Wirusówki zaszczepione, ale wścieklizna wypada dopiero 3 sierpnia.
  9. Justynka mu robi pakiecik ogłoszeń.
  10. Cholera, znowu 3 ataki w nocy :shake:
  11. Ależ on jest piękny, moja mama mówi na takie psy, że są "szurpate".
  12. Nie wiem czy wszystkie adopcje tak teraz stoją, słabo jakoś jest...
  13. Zaraz tam fetyszyści, oni po prostu wprowadzają nowoczesny design :multi::evil_lol:
  14. Ani wolno ani szybko nie nie nie nie!:evil_lol:
  15. O ta :loveu:: [SIZE=3][FONT=Century Gothic]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=88746&sid=fefc7d9d4d34e6dce42b14a39c4826bf [/FONT][/SIZE][IMG]http://images46.fotosik.pl/63/2e85dd04d8c39b87.jpg[/IMG]
  16. [quote name='olenka_f']te metrowce uczą sie od tej wredoty Malizny jadaczkować i pogadać spokojnie nie można bo i ona i te gówniarze ciągle na Neris krzyczą :evil_lol: Byś odbierała telefon to by się pogadało co nie... Malizna całkiem dobrze, tylko ma problemy z przyjęciem krytyki. Uważa, że psu WOLNO skakać po szafkach i pólkach o 4 nad ranem. I po blatach kuchennych w dowolnym czasie. :mad:
  17. Sabinko chyba lepiej będzie liczyć od 9 do 9 każdego miesiąca (Pusia przyjechała ok. 1 w nocy to wychodzi 23 godziny w pierwszej dobie :evil_lol:).
  18. Doszło jeszcze 20zł od Edi i 20zł od Dog007, czyli razem mamy 270zł. Za usg zapłaciłam 65zł.
  19. [quote name='bico']...a zwłaszcza po tym, co wczoraj zrobił kotu:evil_lol:[/quote] Kot ma się dobrze, on zapewne waży tyle co Pusiak albo i więcej :evil_lol:
  20. Rzeczywiście niesamowity biedak... a Pusiak już ładny na brzunio, znaczy trza intestinalem żywić...
×
×
  • Create New...