-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Wiek według wetów to około 10 lat, Wykastrowany Bardzo spokojny, zrównoważony, przyjazny pies. Jest na diecie - specjalistycznej karmie antystruwitowej. W tej chwili nie sprawia absolutnie żadnych problemów, nie znaczy terenu w domu, nie demoluje, nie gryzie przedmiotów. Zgadza się i z psami i sukami. Na koty szczekał, nie ryzykowałam bliższego kontaktu, jednak w związku z tym, że Fin znacząco "wyspokojniał" sądzę, że koty w mieszkaniu sobie z nim poradzą Kontakt - 604 55 11 17
-
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Chicco na pewno nie nadaje się do domu z dziećmi. Kiedy przypadkiem nadepnęłam mu na czubek ogona (siedział pod biurkiem tuż koło mojej stopy) złapał mnie zębami za nogę. W domu z dziećmi takie przypadkowe nadepnięcia mogą się chyba dość często zdarzać. -
[IMG]http://images37.fotosik.pl/80/ac940e1eda4d1eb1med.jpg[/IMG] Idź do teatru na "taxi", uchachasz się jak norka, chociaż na 2 godziny o chandrze zapomnisz. Brat mój gra, byłam, fajne jest naprawdę. To teatr gdzie możesz w dżinsach pójść. Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnickiej 6, Warszawa 16 i 17 marca godz. 20.00 O, tu masz: [url=http://www.studiokolo.com/play/show/4]Studio Teatralne Koło - TAKSÓWKA[/url]
-
Uczcie się, uczcie, a telefony co dzwonią odbierajcie!!!! :mad:
-
[quote name='jayo']Bo ladniej wygladasz niz Twoje burki :-)[/quote] Jedynym atrakcyjnym miejscem wydaje się być moja głowa, w szczególności miejsce tuż za uchem. Chociaż dzisiaj w nocy obudziły mnie drobne nóżki idące po moim czole :shake:. Niestety kleszcze uparcie usiłują uciekać z solarium które im darmowo funduję, i to w trzech różnych rozmiarach! Mały palnik gazowy, średni palnik gazowy, duży palnik gazowy... do wyboru!
-
Kasiu, może spróbuj dać to zdjecie na Allegro: [IMG]http://images37.fotosik.pl/60/6c238666ff62b62e.jpg[/IMG] Może takie śmieszne zdjęcie kogoś zachęci?
-
W środę mają być lekarze szczepić towarzycho, mogę mu "zrobić" krew przy okazji.
-
Sama nie wiem czy ma allegro, chyba Kasia go wystawiała... bo ogłoszeń róznych ma naprawdę dużo.
-
Syneczku zaopiekuj się wiesz kim...
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na szczęście to duży worek...:evil_lol: -
Widze, że Bond samiusieńki. To go dźwignę trochę.
-
Trochę jeszcze jest zdezorientowana. Wczoraj nie brałam jej po południu na spacer tylko wypuściłam na podwórko, a ona pobiegła do tzw. "letniaka", wpakowała się na leżak który tam zimą przechowuję i sobie siedziała. Wyprosiłam ją, zanim zamknęłam drzwi już była z powrotem. A tam przecież jest okropnie zimno. Dotarło: Maszaberla - 20zł Poker - 50zł ZUzlikowa - 10zł
-
Edi, nie kłopotkuj, nie lubimy kłopotków :shake: Dzisiaj rano Pusia po raz pierwszy przywitała mnie serdecznie, wskoczyła na kanapę, kręciła dupką, nawet z lekka podskakiwała wspinając się na moje nogi (na co tutaj nie pozwalamy). Ona jest taka delikatna i miła, przy innych psach które brane na smyczy usiłują mi wyrwać rękę z połową tułowia, skaczą na mnie brudząc mnie błotem Pusia to wielki kontrast :loveu:
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Całkiem dobrze. Miała przedwczoraj 2 malutkie ataki i od tego czasu spokój. Dzisiaj rano zastałam ją w worku z kocią karmą, który stoi dobrze ukryty za fotelem w kocim pokoju. Wystawał tylko zadek :evil_lol:, jakaż to zachęta żeby zasadzić tam soczystego klapsa... niestety jestem niezdolna do klapsania tego małego zbira. -
Mój numer 604 55 11 17 Edi, jeśli jest opis usg dałabyś radę go tu przepisać? Nie chcę Pusi stresować jeżdżeniem do weta, ona nie wygląda na chorą, apetyt ma wręcz doskonały :evil_lol:, kocią miskę musiałam ustawić bardzo wysoko. Kupiłam dzisiaj 4 kurze piersi dla szczeniaków, podzielą się z Pusią, nastawiłam już garnek na "potrawkę".