Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Powiększone sutki i brzuch????? Czy ja mam się bać? A, doczytałam, nie bać.
  2. Zapisuję się. Jak kudłate to muszę obaczyć.
  3. Ile on może wazyć? To taka kruszynka bardziej?
  4. Chyba zagryziony został Dolar, tak zrozumiałam...
  5. Wpadło mi coś do głowy - w sprawie płatnego DT napiszcie PM do RONJA. Jej mąż jest w domu cały czas, psy nie zostają same, a podejście do zwierząt mają naprawdę wyjątkowe!
  6. Ależ on jest w "moim" typie, niestety w żaden sposób pomóc nie mogę więc tylko pokibicuję...
  7. Do góry Banderasku, czas się kończy, co dalej?
  8. Musi biedak marznąć, na szczęście już niedługo tej zimy...
  9. Chyba może. Jeszcze dodaj wykrzykników, to bardziej będzie widoczny.
  10. Wysłałam zdjęcia Bonda jednej pani, może zdarzy się cud?
  11. Ten Dramat o którym mowa to samiec, ja samca w tej chwili wziąć absolutnie nie mogę. Ani większej suczki, mówiłam że małą mogę ze względu na to, że koty sobie z nią poradzą w razie czego.
  12. Wszystko aktualne, pokićkały nam się psy bo nie wiedziałam że pies od Edi i pies od Sabinki to jedna i ta sama Pusia. Przepraszam za zamieszanie.
  13. Z wszystkich ogłoszeń jak na razie był JEDEN telefon. Wydawało mi się, że niektóre zdjęcia są całkiem ładne, więc sama nie wiem o co chodzi.
  14. Łatek na samym dole bidok jeden...
  15. Na Zorro wcale nie reaguje. Ale to łobuziak jest, młody łobuzerski łobuziak... ciągle coś łapie w paszczę i przeżuwa. Może to ciągle nerwy, próbuję go zająć rzeczami które mu na pewno wolno gryźć.
  16. Kasiu zmień ten tytuł żeby ktoś tu zajrzał...
  17. Justynko, jesteś nomalnie niesamowita :loveu: Tu jeszcze na szybko dwa zdjęcia, Dorota wysłała mi z 15 ale strasznie powoli się ściągają: [IMG]http://images49.fotosik.pl/76/6e454a3ffcca4e19.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/73/a323cd1c17c528ba.jpg[/IMG] Dajmy mu jakieś imię, może Banderas? :evil_lol:
  18. Mojego Olafka? :mad: Oj, bo zainwestuję z kaganiec i przesyłką kurierską wyślę, razem z dwumetrowym łańcuchem...
  19. To chyba ja tego Olafa wepchałam Olence, przyjmę wszelkie ciosy na klatę :placz:
  20. Magda mi opowiadała co ta banda znowu nawywijała, a ja siedziałam tak :-o, w każdym razie podobno widziano Kraksę FRUWAJĄCĄ ze schodów.
  21. Ale jak to zrobić? Ja nie mam "DOJŚCIA" do nikogo kto ma takie możliwości. Naprawdę szkoda, żeby młodziutki, wesoły, przekochany pies tkwił u mnie kiedy może już mieć własną rodzinę.
  22. Suczki są w gospodarstwie. Pan G, nie może ich - na ich szczęście - odłowić. Ale co jeśli ktoś zawoła myśliwego?
  23. To jest pies z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/warszawa-blonie-trzy-psy-niebawem-zostana-odstrzelone-pomocy-132246/[/url] Zupełnym przypadkiem dostałam dzisiaj PM w sprawie tych trzech psów, to jest na 100% ten pies. [IMG]http://images49.fotosik.pl/70/e7c72dc70862eb1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/66/89923614b154dab2med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...