Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Czeka i szczeka, jeszcze takiego szczekacza nie miałam. Ewidentnie wysyła psom niezrozumiałe dla nich sygnały, połowa moich psów się go boi a połowa odgania od siebie z obrzydzeniem. Ofka jamniczka jak go tylko widzi spyla na łózko i zakopuje się w kocach. Sikanie w zasadzie opanowane, tylko jak się go nieopatrznie dotknie w okolicach "krzyża" podsikuje.
  2. No, słyszałam, ale moi wystawili i kupiłam. Co prawda pani mi kazała podać PESEL, ale jak powiedziałam że muszę zapytać psa o jego numer PESEL - dała spokój.
  3. Wiem, że Dorota ma jakieś zdjęcia dziadka, ale chyba nie ma netu. Postara się jutro dotrzeć do komputera i prześle je do mnie, ja wstawię. Ufff..
  4. 8 dni bez ataków Wesoło mamy, czasami aż za wesoło :mad: Dzisiaj Malizna prezentowała telefonicznie swej wątpliwej jakości śpiew Irence. Jest bardzo prawdopodobne, że ogłuszyła ją na dobre. Dostaliśmy dodatkowo Aspargin, 2 razy dziennie po ćwierć tabletki. To ma uzupełniać braki magnezu i czegoś tam jeszcze.
  5. Cwaniak czy nie, domu potrzebuje, O!
  6. Zupełnie nikt, a czas zaczyna naglić.
  7. Dyzia chyba za bardzo nie poczytała wątku :)
  8. To, jak sprytnie ta Ciulewna usiłuje nie połknąć leków jest wręcz niesamowite. Niezależnie od tego, jak dokładnie ją zakamufluję, tabletka jakimś cudem wypada z tego małego podłego pyska. Ostatnio daję jej leki wyłącznie nad metalową sporą miską, żeby było słychać jak i ile wypadło :roll:
  9. Ups, zaniedbałam wątek... Chicco Zorro został "skonsultowany" z behawiorystką, w razie nagłego oszczekiwania innych psów wolno mi powiedzieć FE i psiknąć na niego ze spryskiwacza. Byle nie dotykać dziada. A dziad oszczekuje inne psy a potem leci się chować za moje nogi.
  10. Wczoraj była u mnie Chrupek i stwierdziła, że Bond wygląda na zdjęciach na dużo większego niż jest rzeczywiście. To w sumie niewielki pies i chyba już nie urośnie. Sięga poniżej kolana.
  11. Niestety nie stać mnie na utrzymanie dodatkowych 3 psów, a jeśli chodzi o decyzję na temat ich losów to sądzę, że podejmą ją osoby z którymi się na płatny DT umawiałam. Ja nie czuję się na siłach.
  12. Nie odkrywaj kołdry bo będę niedobry!!! Całkiem niedobry Najniedobrzejszy!
  13. Teraz jest nawet całkiem dobrze, aż się boję zapeszyć. Wczoraj bawiła się ze mną przed snem, ona ma dość brutalny sposób zabawy - usiłuje mnie zamordować a ząbki ma ostre.
  14. W Olsztynie tyle wzięli w centrum handlowym co nie pamiętam jak się nazywa! Rozdziawiłam szczękę, ale że nie miałam wyjścia to wzięłam jedną paczkę...
  15. "Wysycił" to zapewne znaczy to, że stężenie leku w osoczu krwi jest maksymalne? Wczoraj przywiozłam sobie od mamy galaretkę z kurczaka. Postawiłam na biurku i poszłam do kuchni po cytrynę- bez cytryny ani rusz... Wracam, a talerzyk pusty. NI MO. Tylko ta podła mała Ciulewna siedzi i bardzo jest zadowolona.
  16. U mnie bobki są drugim w kolejności po kociej kupie przysmakiem. W sprawie ceny Cavii chciałam zameldować, że w chwili totalnego braku karmy kupiłam opakowanie 1kg za... tu pełna napięcia chwila oczekiwania... 29,99!!!!
  17. Nie chcę zapeszać, ale Ciulewna wymiata, pan doktor mówi że zapewne organizm wysycił się zwiększoną dawką luminalu. CO prawda rozlanie całej butelki octu z Modeny jest duzym przestępstwem, bo to drogie było :shake:, ale niech jej będzie.
  18. Na pewno jest nieaktualny. Dobry numer konta 38124054711111000053664851 [FONT=Courier New]- tak wysyłam na Olafka i dochodzi.[/FONT]
  19. Coś cicho u naszego przystojniaka. On jest niezwykle grzeczny, wychował się nieco. Uwielbia przebywać na zewnątrz, ale nie szczeka bez potrzeby. Raczej siedzi na skarpie z Miłkiem i obserwuje świat.
  20. Chyba się znowu "naprostowało". Biurko zdemolowane Blat kuchenny "obrobiony" z majonezu i masła które tam nieopatrznie zostawiłam. Żałuję, że ta małpa jest taka szybka i nie zdążam z aparatem - widok 6-kilogramowego psa stojącego na blacie i szabrującego mięso z 25-litrowego gara jest naprawdę bezcenny, tym bardziej że żeby się tam zostać Malizna musi się wspinać na tylne łapki a i tak ledwo sięga... Na imię jej dzisiaj Ciulewna...
  21. Swego czasu Finek miał nawet plakat, sama wieszałam w paru miejscach i nic...
  22. Olafek to ciagle łobuzuje u Olenki, wydaje mu się że jest wielki i ma prawo rządzić stadem :evil_lol:
  23. Nie miałam zamiaru wywołać wojny ani afery, dlatego zapytałam czy były deklaracje chcąc o nich ewentualnie przypomnieć.
  24. Sabinka http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasia-sabinka-z-mielca-sabinka-za-tm-kasia-wciaz-czeka-125760/index23.html
×
×
  • Create New...