-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
No nie wiem, ja nie jestem przyzwyczajona do niebieskich psów, ale trochę się boję narazić Kikou [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG], która uważa Olafka za ósmy cud swiata...
-
Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]
Neris replied to gonia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Goniu, moja Ofeczka tak samo odeszła, też nie stwierdzono wodobrzusza, brała Vetmedin i furosemid ale poszło bardzo szybko... Czasami po prostu nie przeskoczymy Losu, który i tak zrobi co chce... -
Kurczę :shake: Pojedziecie na konsultację do Jagielskiego?
-
Dostaliśmy: Gonia66 -5zł Bona46- 30zł Ania +Milva i Ulver- 70zł Razem 105 zł Dziękuję :lol: Pójdę jutro do lecznicy uregulować dług i mogę zaciągać nowy na kolejne szczepienie
-
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
Neris replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczny czarny psiak leżący wczoraj na poboczu... miał obrożę. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Neris replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Cudny jak zawsze :loveu: -
Na dzisiaj brakuje 135zl, minus moje 50zł które wpłacę trochę później - będzie brakować 85zł.
-
Tyle czasu, a ja ciągle pamiętam dotyk jego sierści.
-
Ale że jest dobrze wychowany proszę zauważyć! Wstawiałam 3zdjęcia, a widzę 2, spróbuję jeszcze raz. [IMG]http://images45.fotosik.pl/184/767498c4effad877med.jpg[/IMG]
-
Mam wieści od Siuraka Mail z wczoraj [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][COLOR=#000080]Witam[/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]W odpowiedzi na Pani smska , przesyłam kilka fotek.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Jak już wspomiałam nazwaliśmy go Bary nawet już reaguje na swoję imię , ale jest za to bardzo psotny [IMG]https://zalacznik.wp.pl/02/d300/smiley-laughing.gif?p=1.3&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=32502&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125088338410179991&sid=199045b7035e4a6c6fea292a2b9a4c4b[/IMG] gryzie wszystko co napotyka na swojej drodze ( ostatnio nawet upolował gołębia)[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Byłam już z nim na szczepieniach jeszce zostało mi jedno na nosówkę itp... no i na wściekliznę.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Lekarz powiedział, że będzie to bardzo duuuuży piesek .[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Muszę przyznać, że bardzo dobrze go Pani wychowała ani razu nam nie napaskudził zawsze chce wyjść na dwór .[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Do domu wchodzi rzadko woli się wybiegać na podwórku , ma swój ukochany kocyk i wszędzie go ciąga jak chce sobie podrzemać. Jest naprawdę kochaniutki [IMG]https://zalacznik.wp.pl/02/d300/smiley-cool.gif?p=1.4&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=32502&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125088338410179991&sid=1c424654fe6970d143c05ada8837cc31[/IMG].Dzięki niemu jest bardzo wesoło.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Tak jak obiecałam w załączniku przesyłam kilka fotek .[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] i mail z dzisiaj... [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Witam[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Pisząc, że te pieski są wyjątkowe zgadzam się z Panią w 100%, szkoda oddać je byle komu - popieram Panią całkowicie.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Jeżeli chodzi o gołębia to on go nie zjadł jedynie powygryzał mu piórka i trochę uszkodził, niestety nie udało mi się go uratować :-(.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Bary lubi się też bawić z kotami i ptakami, tylko one nie lubią bawić się z nim ( to co się porusza jest dla niego fascynujące).[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Pyta Pani o apetyt pieska , no więc waży już prawie 10kg i je coraz więcej . W jego diecie stosuje karmę którą mi Pani poleciła ale daje mu też twarożek raz na tydzień gotuje mu makaron z warzywami i do tego mięsko cielęcinkę , a najbardziej uwielbia parówki cielęce i chlebek z masełkiem to akurat z tym chlebkiem wymyślił weterynarz bo Bary jak chciał zrobić kupkę to strasznie piszczał i robił się nerwowy ale na szczęście problem już minął.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Uwielbia jeździć samochodem rano jak mąż jedzie do pracy to on wskakuje do samochodu i podjeżdża do bramy i wysiada szczęśliwy , wogóle uwielbia się bawić jest [U][B]CUDOWNY !!![IMG]https://zalacznik.wp.pl/03/d300/smiley-laughing.gif?p=3&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=32520&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125088294410179991&sid=3b8c20b5e9ac87ee4f18c805e56c4ba1[/IMG][/B][/U][/COLOR][/FONT] [COLOR=#888888][COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Pozdrawaiam serdecznie i życzę powodzenia do szukania adopcyjnych rodziców dla dziewczynek. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/v[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/184/bb93ff6e4470cd86med.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR] [IMG]http://images48.fotosik.pl/184/0e88e166d2842176med.jpg[/IMG]
-
Ja to nie wiem sama już. One potrzebują socjalizacji z innymi psami, ludźmi itp. Stado się nie liczy. One to nic, ale te ratlerkowate bardzo, socjalizacja szczeniąt w warunkach wiejskich jest mocno utrudniona a one są dokładnie w wieku, w którym nowe sytuacje są przyjmowane lękowo...
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tylko kupię, a na razie w kasie pustki więc nie wiem :evil_lol: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Źle prawicie, kobiety, albowiem zaprawdę powiadam Wam- po włożeniu takiego collie do wanny pełnej wody otrzymujemy wannę pełną kompotu, a kawę z podłogi zebrać ciężko... strasznie się toto rozmazuje i wciąż otrzymujemy pokłady nierozpuszczonej kawy co przylgnęła do podłogi. -
Dostałam mms-a z Siurakiem, niestety z niezrozumiałych dla mnie powodów zmieniono mu imię na Barry :evil_lol: Państwo piszą, że jest cudowny i strasznie rozrabia. No cóż. Przez Maliznę szkolony!
-
Mamy średnio jeden telefon dziennie, ale wszyscy pytają CO TO TA UMOWA. Wszystko im pasuje oprócz zakazu rozmnażania :shake: Zaczynam się bać, że zostanę z tymi psami na wieki.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj moje zasady wychowawcze poległy i się na nią nadarłam i powiedziałam, że zaraz dostanie w dupsko. Wlazła na blat, zwaliła słoik z kawą rozpuszczalną (taką pylistą, nie w granulkach), na to wywaliła czajnik z wodą. Wszyscy po tym poskakali :placz:. Pomyślałam, żeby to posypać cukrem, wylać ze 2 kartony mleka i zaprosić gości na kawę z terakoty, ale nie mam mleka :roll: Dziwne, że ten diabeł wcielony na słowa "wynocha do pokoju" karnie tam podyrdał i siedzi do teraz. Znaczy ona coś jednak kapuje, tylko udaje głąba:mad:. -
doczołgał sie do kałuży i padł - Pączek ma dom
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Pączuś imię rewelacyjne, nie ma to tamto :lol: -
Czy ten wujek od boksiów zrobił może jakieś zdjęcia Olafkowi?
-
doczołgał sie do kałuży i padł - Pączek ma dom
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Teraz się będzie nazywać "lata na czczo" i to też ładnie brzmi :evil_lol: -
doczołgał sie do kałuży i padł - Pączek ma dom
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Osa, czyś Ty moja prawie sąsiadka? A Malagos to tak niewinnie tylko wygląda, blondyneczka, oczęta błękitne, a uszami ma, oj maaa.. :evil_lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mnie niestety taka myśl przez glowę przeszła... kupowanie kotów zakazane nie jest, ale jaki jest ich dalszy los? Jak rozdzielić kotki w rui od samców? W hodowlach mają specjalne woliery, a tu? Pewnie się nie dowiemy.