Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. No nie wiem, ja nie jestem przyzwyczajona do niebieskich psów, ale trochę się boję narazić Kikou [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG], która uważa Olafka za ósmy cud swiata...
  2. Goniu, moja Ofeczka tak samo odeszła, też nie stwierdzono wodobrzusza, brała Vetmedin i furosemid ale poszło bardzo szybko... Czasami po prostu nie przeskoczymy Losu, który i tak zrobi co chce...
  3. Kurczę :shake: Pojedziecie na konsultację do Jagielskiego?
  4. Dostaliśmy: Gonia66 -5zł Bona46- 30zł Ania +Milva i Ulver- 70zł Razem 105 zł Dziękuję :lol: Pójdę jutro do lecznicy uregulować dług i mogę zaciągać nowy na kolejne szczepienie
  5. Pani się niestety nie zdecyduje na niego, przykro mi.
  6. Śliczny czarny psiak leżący wczoraj na poboczu... miał obrożę.
  7. Na dzisiaj brakuje 135zl, minus moje 50zł które wpłacę trochę później - będzie brakować 85zł.
  8. Tyle czasu, a ja ciągle pamiętam dotyk jego sierści.
  9. Eee, to ja się czuję zawiedziona, Gagata ze mną tylko o kaukaziakach i kaukaziakach...
  10. Ale że jest dobrze wychowany proszę zauważyć! Wstawiałam 3zdjęcia, a widzę 2, spróbuję jeszcze raz. [IMG]http://images45.fotosik.pl/184/767498c4effad877med.jpg[/IMG]
  11. Mam wieści od Siuraka Mail z wczoraj [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][COLOR=#000080]Witam[/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]W odpowiedzi na Pani smska , przesyłam kilka fotek.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Jak już wspomiałam nazwaliśmy go Bary nawet już reaguje na swoję imię , ale jest za to bardzo psotny [IMG]https://zalacznik.wp.pl/02/d300/smiley-laughing.gif?p=1.3&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=32502&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125088338410179991&sid=199045b7035e4a6c6fea292a2b9a4c4b[/IMG] gryzie wszystko co napotyka na swojej drodze ( ostatnio nawet upolował gołębia)[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Byłam już z nim na szczepieniach jeszce zostało mi jedno na nosówkę itp... no i na wściekliznę.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Lekarz powiedział, że będzie to bardzo duuuuży piesek .[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Muszę przyznać, że bardzo dobrze go Pani wychowała ani razu nam nie napaskudził zawsze chce wyjść na dwór .[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Do domu wchodzi rzadko woli się wybiegać na podwórku , ma swój ukochany kocyk i wszędzie go ciąga jak chce sobie podrzemać. Jest naprawdę kochaniutki [IMG]https://zalacznik.wp.pl/02/d300/smiley-cool.gif?p=1.4&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=32502&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125088338410179991&sid=1c424654fe6970d143c05ada8837cc31[/IMG].Dzięki niemu jest bardzo wesoło.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4F4F4F][FONT=Arial][COLOR=#004866][FONT=Verdana][COLOR=#8B0000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Tak jak obiecałam w załączniku przesyłam kilka fotek .[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] i mail z dzisiaj... [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Witam[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Pisząc, że te pieski są wyjątkowe zgadzam się z Panią w 100%, szkoda oddać je byle komu - popieram Panią całkowicie.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Jeżeli chodzi o gołębia to on go nie zjadł jedynie powygryzał mu piórka i trochę uszkodził, niestety nie udało mi się go uratować :-(.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Bary lubi się też bawić z kotami i ptakami, tylko one nie lubią bawić się z nim ( to co się porusza jest dla niego fascynujące).[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Pyta Pani o apetyt pieska , no więc waży już prawie 10kg i je coraz więcej . W jego diecie stosuje karmę którą mi Pani poleciła ale daje mu też twarożek raz na tydzień gotuje mu makaron z warzywami i do tego mięsko cielęcinkę , a najbardziej uwielbia parówki cielęce i chlebek z masełkiem to akurat z tym chlebkiem wymyślił weterynarz bo Bary jak chciał zrobić kupkę to strasznie piszczał i robił się nerwowy ale na szczęście problem już minął.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000080]Uwielbia jeździć samochodem rano jak mąż jedzie do pracy to on wskakuje do samochodu i podjeżdża do bramy i wysiada szczęśliwy , wogóle uwielbia się bawić jest [U][B]CUDOWNY !!![IMG]https://zalacznik.wp.pl/03/d300/smiley-laughing.gif?p=3&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=32520&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125088294410179991&sid=3b8c20b5e9ac87ee4f18c805e56c4ba1[/IMG][/B][/U][/COLOR][/FONT] [COLOR=#888888][COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#000080]Pozdrawaiam serdecznie i życzę powodzenia do szukania adopcyjnych rodziców dla dziewczynek. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/v[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/184/bb93ff6e4470cd86med.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR] [IMG]http://images48.fotosik.pl/184/0e88e166d2842176med.jpg[/IMG]
  12. Ja to nie wiem sama już. One potrzebują socjalizacji z innymi psami, ludźmi itp. Stado się nie liczy. One to nic, ale te ratlerkowate bardzo, socjalizacja szczeniąt w warunkach wiejskich jest mocno utrudniona a one są dokładnie w wieku, w którym nowe sytuacje są przyjmowane lękowo...
  13. Jak tylko kupię, a na razie w kasie pustki więc nie wiem :evil_lol:
  14. Źle prawicie, kobiety, albowiem zaprawdę powiadam Wam- po włożeniu takiego collie do wanny pełnej wody otrzymujemy wannę pełną kompotu, a kawę z podłogi zebrać ciężko... strasznie się toto rozmazuje i wciąż otrzymujemy pokłady nierozpuszczonej kawy co przylgnęła do podłogi.
  15. Dostałam mms-a z Siurakiem, niestety z niezrozumiałych dla mnie powodów zmieniono mu imię na Barry :evil_lol: Państwo piszą, że jest cudowny i strasznie rozrabia. No cóż. Przez Maliznę szkolony!
  16. Mamy średnio jeden telefon dziennie, ale wszyscy pytają CO TO TA UMOWA. Wszystko im pasuje oprócz zakazu rozmnażania :shake: Zaczynam się bać, że zostanę z tymi psami na wieki.
  17. Ten pies był i JEST szkolony do walk, na razie warunkuje się go szczotką, potem mu się będzie podsuwać króliczą łapkę czy co tam... i le monstre gotowy...
  18. Dzisiaj moje zasady wychowawcze poległy i się na nią nadarłam i powiedziałam, że zaraz dostanie w dupsko. Wlazła na blat, zwaliła słoik z kawą rozpuszczalną (taką pylistą, nie w granulkach), na to wywaliła czajnik z wodą. Wszyscy po tym poskakali :placz:. Pomyślałam, żeby to posypać cukrem, wylać ze 2 kartony mleka i zaprosić gości na kawę z terakoty, ale nie mam mleka :roll: Dziwne, że ten diabeł wcielony na słowa "wynocha do pokoju" karnie tam podyrdał i siedzi do teraz. Znaczy ona coś jednak kapuje, tylko udaje głąba:mad:.
  19. Pączuś imię rewelacyjne, nie ma to tamto :lol:
  20. Czy ten wujek od boksiów zrobił może jakieś zdjęcia Olafkowi?
  21. Teraz się będzie nazywać "lata na czczo" i to też ładnie brzmi :evil_lol:
  22. Chyba teściowej, a to jak wiemy nie rodzina.:cool3:
  23. Osa, czyś Ty moja prawie sąsiadka? A Malagos to tak niewinnie tylko wygląda, blondyneczka, oczęta błękitne, a uszami ma, oj maaa.. :evil_lol:
  24. Mnie niestety taka myśl przez glowę przeszła... kupowanie kotów zakazane nie jest, ale jaki jest ich dalszy los? Jak rozdzielić kotki w rui od samców? W hodowlach mają specjalne woliery, a tu? Pewnie się nie dowiemy.
×
×
  • Create New...