Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Wjazd to ja członkom jednej organizacji robię jutro, zaczynajcie się bać :eviltong: Rudą i Rambiego mogę wziąć na wczasy, tak Ci je wychowam że ich nie rozpoznasz :evil_lol:
  2. Suchy chleb to ona CZNIA. Znaczy nie cznia aż tak, zje, ale z obrzydzeniem. Masło lubi, albo moją zupę, albo coś co jest w garnku na kuchence. Właśnie przyszła i szczeka. Będę musiała ją zatkać, może włożę laskę dynamitu do parówki?
  3. [quote name='Isadora7'] Nie Judasze tylko Obrońcy Malizny :megagrin::megagrin::megagrin: Przywiezę Ci ją na tydzień :evil_lol: A potem pogadamy.
  4. Tatuaże ZK to jedna litera i cyfry, ale to może być tatuaż z Palucha, Celestynowa albo Józefowa, więc właściciela można chyba jakoś odnaleźć. Może ktoś jej w Warszawie szuka? Nie wszyscy wiedzą o stronach internetowych.
  5. Oni po prostu słyszą że coś piłuje, ale nie widzą co :cool3:
  6. Tyle opowiadałaś o tym Miśku, że czułam jakbym go znała... biedny psiak. A jaki smak lodów Nelka preferuje?
  7. Chciałam ją dzisiaj w nocy utłuc na miazgę :angryy: Zawsze, kiedy się układamy do spania, Malizna troszkę łazi, troszkę się zastanawia, w końcu wskakuje do łóżka i idziemy spać. A wczoraj nie. Wczoraj jak zobaczyła że ścielę łóżko, zaczęła piłować gębę. Pomyślałam, że jak zgaszę światło, zamknie się i pójdzie spać. Ależ skąd! Szczekała dalej. Wzięłam ja na ręce, przyniosłam do łóżka. Uciekła wściekle oburzona i znowu zaczęła szczekać... W rozpaczy dałam jej kulę smakulę napełnioną kocim żarciem, pomogło na jakieś 30 minut, po czym znowu to samo. Poszłyśmy spać o 2 w nocy, i naprawdę stwierdzam, że tylko cud jakiś sprawił, że jej nie zatłukłam...
  8. Malagos, ja mam kilka par rybaczkowych spodni, ale na Twój malusi tyłek nie będą pasować :shake: Z bazarku nie wiem ile się zebrało, Ania rządzi bazarkiem.
  9. Słuchajcie, gdyby to była nużyca, to jest tu na dogo niekonwencjonalna i SUPERtania metoda jej leczenia,która DZIAŁA. to kąpiele w roztworze boraksu w wodzie utlenionej.
  10. Szukam swojego posta z rozliczeniem, bo nie pamiętam czy tam wpisywałam 50zł od Carpedijem. W każdym razie jutro będzie szczepienie małych i mamuśki.
  11. No jestem, zaglądam :oops: A zdjęcia dacie, pani kochana?
  12. ZARA będzie, że kwieciście :razz::evil_lol: się wypowiadam. Powoli szykuję się do sterylki suki, będę zbieraaaaaaać bo sama nie udziergam. Teapotku, wracaj, miałaś mnie uczyć wyrabiania bijou artystycznej ;) Gagata też się zapodziała
  13. Sabruni stanęło prawe ucho. Stało z 5minut, potem się przechyliło na lewo, dołączyło do lewego ucha i mam zająca Kiedy Sabra biega, uszy jej powiewają jakby były z gumy albo żelków Haribo...
  14. Zofia.Sasza chowa jedzenie do piekarnika i to samo poradziła mnie, no a ja oczywiście zastosowałam, bo z lodówką Malizna radzi sobie bez najmniejszych problemów.
  15. Już rok... tak lubiłam czytać o Bandusiu
  16. Bo ja jestem Reszelanka z wychowania :loveu:
  17. Tego Figulca to się chyba czepiają wszystkie choroby świata, teraz znowu chory bidok :shake:
  18. Ciotki wrocławskie głosowały na Krakvecie? Jeśli nie, prosimy o głos na MirkęT.
  19. Aniu, jestem...
  20. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Gagatą, nagle przybiegła Malizna i szczeka z wielkim oburzeniem. Cóż miała do powiedzenia? Otóż weszła na blat, przeszła go z lewa na prawo, potem z prawa na lewo, wspięła się na tylne łapy usiłując dosięgnąć wiszącej półki, a tam NIC, NIC do jedzenia!!!! A śpi mała zołza WYŁĄCZNIE na moich nogach. Tak długo się wierci, drapie, lata po łóżku aż się ułożę robiąc jej miejsce na moich kolanach.
  21. Mamusią się jest na zawsze :placz:
  22. A chomal nie zjeżdża do Warszawy niebawem?:razz:
×
×
  • Create New...