Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Dom jest z ogrodem 1500 metrów kwadratowych, ale pani to starsza osoba i nie wiem czy zgodzi się wziąć psa nienauczonego czystości, przykro mi. Poza tym nie wiemy, czy kierownik się zgodzi wydać psa do domu znalezionego przeze mnie, w końcu nie dowiemy się chyba co usłyszał...
  2. [quote name='malagos']z takim imieniem spokojnie da sobie radę w zyciu :p :evil_lol:[/quote] I Ty Brutusie przeciwko mnie :cry::bigcry: Mam jeszcze maluszka o imieniu Pisiol :oops:
  3. OJ! Ty i Twoja malinowa naleweczka zwloką swój tyłeczek do mnie, jak będziemy prawko oblewać!
  4. Pani chciała psa, który przeszedł przez DT, jest nauczony czystości itp. Jeśli myślicie, że Azalia się nadaje do domu prosto ze schroniska to wyślemy zaraz info do pani, może jeszcze nie podjęła decyzji.
  5. No to trzymam! Ostatnio była Pani Ehimo minęła mnie śmigając na motorze :-o A tak w ogóle - czy u Was Ehimo tez jest taki wybredny? Tutaj jego pani wyczyniała cuda żeby w ogóle raczył coś zjeść.
  6. Bandi żyje i wciąż szuka domu. Ogłoszenia oczywiście na wagę złota, z tym telefonem ktory Ci podawałam Justynko-to jest nr jego obecnej tymczasowej opiekunki.
  7. Myślę, że spokojnie wystarczy jedna. Siurak jedzie dzisiaj o 18.
  8. Dobrze proszę pani. Piasek jest dla koszatniczek - dopytałam.
  9. Pijuski!!!! :ban::obrazic::obrazic::obrazic: (już Wy dobrze wiecie do kogo ta gadka...)
  10. A tak w ogóle, to wydawało mi się że na KAŻDYM zdjęciu powinien być tez Karol bo przecież ciągle się pchał...
  11. Zdjęcie 1,2,4 Sabra, zdjęcie 3 Sreberko. Kasiu wysłałam Ci na maila zdjęcia. I zdjecia staruszków dla tej pani z Pruszkowa, mam nadzieję że wybierze tego chłopczyka...
  12. No mają, mają... łapineczki takie :lol::loveu: Widać jakie są "maleńkie" dopiero kiedy są na rękach. Mamusia też prosi o ogłoszenia :oops: Dzisiaj były 3 telefony. Jedna pani jest z Warszawy i do Pomiechówka to "oj jak daleko" - odpadła w przedbiegach. Do weta też jej będzie za daleko. Druga pani rozmawiała ze mną przekrzykując roczne dziecko. Pies ma być dla dziecka, a najlepiej żeby to był york. Ja z Rybaczków yorków nie zrobię choćbym bardzo chciała... Poza tym roczne dziecko i 20-kilogramowy szczeniak... no nie wiem. I jeszcze pan. Ma już 7-miesięcznego psa i chce drugiego, żeby się nie musieć bawić w sterylkę suki. No, ale Siurak ma zaklepany dom więc nie ma o czym mówic. Mam jeszcze całkiem sensownego maila, pani poprosiła o zdjęcia suczek i zobaczymy.
  13. Wizyta u państwa w Wołominie przeprowadzona, wynik POZYTYWNY, Siurak jedzie do nowego domu!!!
  14. Szczotka niestety odebrana, musiałam pozamiatać chodnik. ALE znikła ta zwykła szczotka do zamiatania mieszkania :talker::talker::talker:
  15. Allegro potrzebują; Sreberko: :loveu: (tutaj po pożarciu białego serka) [IMG]http://images38.fotosik.pl/173/b34cd1e2aab0ba52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/177/4a46af4b76cc2032.jpg[/IMG] Sreberko będzie podobna do mamy, jest wiecznie ciekawa wszystkiego co ją otacza. Sabra: [IMG]http://images48.fotosik.pl/177/0bf49e593c7f0473med.jpg[/IMG] Spokojniejsza, będzie duuużo większa od Sreberka, już teraz widać różnicę. W poście Kasi na pierwszym zdjęciu jest Sreberko, na reszcie Sabra.
  16. Mówisz - MASZ. We wtorek będę w hurtowni - o ile przyjedzie łociec mój z pieczątką firmy- to kupię ze 2 smycze i linkę treningową, bo smycze się wydarly a linka się spodobała sąsiadowi :oops: Szkoda że się nie udało zrobić zdjęcia jak zasuwał ze szczotką :evil_lol:
  17. Dobra, wysłałam już PM. Oby któregoś wybrali.
  18. Pamiętam...
  19. Myślisz, że by spożył? Night- malamutka mojej przyjaciółki behawiorystki też uważa, że małe pieski to są bardzo fajne produkty przemysłu zabawkarskiego... Nieliczny zwierzyniec ma się dobrze, biega, skacze i namiętnie demoluje. Ostatnio był dzień kaźni, szczepienia znaczy :evil_lol:
  20. Niedziele są trudne, ciągle wracają wpomnienia jej odchodzenia...
  21. [quote name='Agnieszka(Visenna)'][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/a1.jpg[/IMG] [B][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/4.gif[/IMG]1106/09[/B] [B]10 lat, pies, malutki. Piesek jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej, nie widać po nim wieku. Aktywny, miły i przyjazny. Idealny pies do mieszkania, zarówno dla osoby starszej jak i młodej.[/B] Mimo wszystko dyche ma.. ale tych dziadkow teraz duzo.. i znowu wszystkiego mi sie odechcialo bledne kolo..a tak sie cieszylam ze juz zaledwie kilka..[/quote] Aguś, mam dobry sprawdzony dom dla starszego psa - musi być mini. Miała tam pojechać sunia z Mielca, ale została w schronisku. Zaproponować tego maluszka czy macie coś pilniejszego?
×
×
  • Create New...