-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
AZALIA - Malutka, starsza sunia z MIELCA znalazla domek!
Neris replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Dom jest z ogrodem 1500 metrów kwadratowych, ale pani to starsza osoba i nie wiem czy zgodzi się wziąć psa nienauczonego czystości, przykro mi. Poza tym nie wiemy, czy kierownik się zgodzi wydać psa do domu znalezionego przeze mnie, w końcu nie dowiemy się chyba co usłyszał... -
[quote name='malagos']z takim imieniem spokojnie da sobie radę w zyciu :p :evil_lol:[/quote] I Ty Brutusie przeciwko mnie :cry::bigcry: Mam jeszcze maluszka o imieniu Pisiol :oops:
-
AZALIA - Malutka, starsza sunia z MIELCA znalazla domek!
Neris replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Pani chciała psa, który przeszedł przez DT, jest nauczony czystości itp. Jeśli myślicie, że Azalia się nadaje do domu prosto ze schroniska to wyślemy zaraz info do pani, może jeszcze nie podjęła decyzji. -
Piękny samiec akity- Himo w nowym domu dzięki fundacji Akity w Potrzebie
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No to trzymam! Ostatnio była Pani Ehimo minęła mnie śmigając na motorze :-o A tak w ogóle - czy u Was Ehimo tez jest taki wybredny? Tutaj jego pani wyczyniała cuda żeby w ogóle raczył coś zjeść. -
Myślę, że spokojnie wystarczy jedna. Siurak jedzie dzisiaj o 18.
-
Dobrze proszę pani. Piasek jest dla koszatniczek - dopytałam.
-
Holly w typie Border Collie pojechala po lepsze zycie :)
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Jakoś mi nie wygląda na 12 lat. -
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
A tak w ogóle, to wydawało mi się że na KAŻDYM zdjęciu powinien być tez Karol bo przecież ciągle się pchał... -
Zdjęcie 1,2,4 Sabra, zdjęcie 3 Sreberko. Kasiu wysłałam Ci na maila zdjęcia. I zdjecia staruszków dla tej pani z Pruszkowa, mam nadzieję że wybierze tego chłopczyka...
-
No mają, mają... łapineczki takie :lol::loveu: Widać jakie są "maleńkie" dopiero kiedy są na rękach. Mamusia też prosi o ogłoszenia :oops: Dzisiaj były 3 telefony. Jedna pani jest z Warszawy i do Pomiechówka to "oj jak daleko" - odpadła w przedbiegach. Do weta też jej będzie za daleko. Druga pani rozmawiała ze mną przekrzykując roczne dziecko. Pies ma być dla dziecka, a najlepiej żeby to był york. Ja z Rybaczków yorków nie zrobię choćbym bardzo chciała... Poza tym roczne dziecko i 20-kilogramowy szczeniak... no nie wiem. I jeszcze pan. Ma już 7-miesięcznego psa i chce drugiego, żeby się nie musieć bawić w sterylkę suki. No, ale Siurak ma zaklepany dom więc nie ma o czym mówic. Mam jeszcze całkiem sensownego maila, pani poprosiła o zdjęcia suczek i zobaczymy.
-
Wizyta u państwa w Wołominie przeprowadzona, wynik POZYTYWNY, Siurak jedzie do nowego domu!!!
-
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Szczotka niestety odebrana, musiałam pozamiatać chodnik. ALE znikła ta zwykła szczotka do zamiatania mieszkania :talker::talker::talker: -
Allegro potrzebują; Sreberko: :loveu: (tutaj po pożarciu białego serka) [IMG]http://images38.fotosik.pl/173/b34cd1e2aab0ba52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/177/4a46af4b76cc2032.jpg[/IMG] Sreberko będzie podobna do mamy, jest wiecznie ciekawa wszystkiego co ją otacza. Sabra: [IMG]http://images48.fotosik.pl/177/0bf49e593c7f0473med.jpg[/IMG] Spokojniejsza, będzie duuużo większa od Sreberka, już teraz widać różnicę. W poście Kasi na pierwszym zdjęciu jest Sreberko, na reszcie Sabra.
-
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mówisz - MASZ. We wtorek będę w hurtowni - o ile przyjedzie łociec mój z pieczątką firmy- to kupię ze 2 smycze i linkę treningową, bo smycze się wydarly a linka się spodobała sąsiadowi :oops: Szkoda że się nie udało zrobić zdjęcia jak zasuwał ze szczotką :evil_lol: -
Pamiętam...
-
Piękny samiec akity- Himo w nowym domu dzięki fundacji Akity w Potrzebie
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Myślisz, że by spożył? Night- malamutka mojej przyjaciółki behawiorystki też uważa, że małe pieski to są bardzo fajne produkty przemysłu zabawkarskiego... Nieliczny zwierzyniec ma się dobrze, biega, skacze i namiętnie demoluje. Ostatnio był dzień kaźni, szczepienia znaczy :evil_lol: -
Niedziele są trudne, ciągle wracają wpomnienia jej odchodzenia...
-
[quote name='Agnieszka(Visenna)'][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/a1.jpg[/IMG] [B][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/4.gif[/IMG]1106/09[/B] [B]10 lat, pies, malutki. Piesek jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej, nie widać po nim wieku. Aktywny, miły i przyjazny. Idealny pies do mieszkania, zarówno dla osoby starszej jak i młodej.[/B] Mimo wszystko dyche ma.. ale tych dziadkow teraz duzo.. i znowu wszystkiego mi sie odechcialo bledne kolo..a tak sie cieszylam ze juz zaledwie kilka..[/quote] Aguś, mam dobry sprawdzony dom dla starszego psa - musi być mini. Miała tam pojechać sunia z Mielca, ale została w schronisku. Zaproponować tego maluszka czy macie coś pilniejszego?