Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Dziękuję :loveu: Żabąg dzisiaj w nocy wlazł na biurko i głośno mlaszcząc oblizywał słoik z miodem, który tam stał. Żeby nie było - parę dni temu udało jej się taki słoik odkręcić i 1/4 miody wyciamkać. Ale to nic, podobno po atakach trzeba uzupełnić poziom glukozy :evil_lol:
  2. [quote name='Saphira']Napiszcie co udało sie załatwić w sprawie Szarika. Przykra sprawa:-(:-(:-([/QUOTE] Nie chcą go oddać. Wczoraj rozmawiałam z nimi chyba z 2 godziny, zdecydowali się zapiąć go na łańcuch, a potem- kiedy ziemia rozmarznie - postawić kojec.
  3. Googlowy map potwierdził moje przypuszczenia 175km! HA!!!
  4. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja to bym z chęcią -nawet za kase hehe...już nie pamiętam kiedy w teatrze byłam, a na fajną sztukę to chętnie. Gdyby nie te 200km....ale spytam Tz co robi w sobotę:)[/QUOTE] Jakie 200:mad:, wg mnie 170 :)
  5. Trzeba bulić, nie ma bata. Bo to malutki teatr i nie mają kasiory. Chyba 20zł normalnie, ale może dla całej hałastry dadzą zniżki :) Sztuka jest ZARĄBIASTA. Taksówka się nazywa :)
  6. Piękny bukiet ino się trochę boję go dotknąć :diabloti: Ej a może w sobotę do teatra pódziem? Na 21 mój brat gra :)
  7. Ależ Wodzu, co Wódz...
  8. Piękna kartka :) A takiego szampana to ja mogę duszkiem :lol: A na tym torcie to moja podobizna na wierzchu, tak?
  9. Nie, no chyba nie, ja też za jakiś czas przekroczę :)
  10. Jedna taka mi dzisiaj napisała "[FONT=MS Shell Dlg 2]jak nie 50-tka to jeszcze nie ma sie co martwic" [/FONT]
  11. [quote name='Isadora7'][B]A teraz przejdźmy do sedna, Nerisku powiedz ze Aria zaczeła już balangę z powodu Twoich dzisiejszych urodzin.[/B][/QUOTE] Jeśli kupa na środku pokoju oznacza balangę to TAK, ZACZĘŁA :diabloti:
  12. [quote name='demi']a czy Ty kochana masz mój nowy nr;> 726 905-566;> Dla tych długowłosych myśle, ze tak, bo one obie mają iść od razu do ds.. taki wymóg właściciela.[/QUOTE] Ja kochana miałam jakiś stary, całkiem inny numer :) Wyślę Ani zdjęcia Krecika i tej drugiej pchły i zobaczymy,
  13. Myszy mamy, albo nawet szczury. Tak wygląda szczur co wylizał pojemniczek po serku: [IMG]http://images48.fotosik.pl/258/85b0308068802d30.jpg[/IMG]
  14. Demi, nie mogę się do Ciebie dodzwonić, mówi mi ciągle że numer jest nieosiągalny. Czy dobrze rozumiem że mam odwołać DT dla cziłek? Ważne, bo na to miejsce dałabym jamnika z pseudo.
  15. Niech ktoś mądry mi powie, dlaczego Aria zaczęła się załatwiać w domu. Trwa to już ponad tydzień. Przeziębienie pęcherza wykluczone bo chodzi o OBYDWIE rzeczy :oops: Dzisiaj normalnie przy mnie się rozkraczyła i zaczęła się załatwiać. Miałam ochotę ostro ją skarcić, ale dałam sobie spokój. Zupełnie nie wiem o co biega, bo przecież nauczyła się czystości bardzo szybko, do dzisiaj ją wylewnie chwalę za załatwianie się na podwórku. Dobrze, że nie ma sąsiadów, bo uznali by mnie za niepoczytalną - rano chodzę po podwórku wśród załatwiających się psów i nad każdym ich "wyczynem" zachwycam się jakby to było co najmniej płynne złoto...
  16. Nieźle, godne podziwu, po tylu latach w schronisku...
  17. A może to jest niedźwiadek grizzly w przebraniu?
  18. Dla Chiłek jest Dt w Warszawie, za który ręczę własną głową. W tej chwili ma jeszcze na DT 2 jamniki, ale są juz dla nich zaklepane domy. Pani jest emerytowaną hodowczynią jamników, jej córka ma jedną chiłkę wystawową. Demi zadzwonię do Ciebie jak włączysz tel...
  19. Marmurek jest umówiony na kastrację połączoną z poszukiwaniem zagubionego w jamie brzusznej jądre na czwartek na 10,30 u doktor Zwierzuś. Dzięki Jamniczej Skarpecie nie musimy sie martwić skąd wziąć na operację :)
  20. Ale piękne zakończenie :) Wątek chyba przenosi się, ale dokąd? Do "już w nowym domu" nie pasuje...
  21. Ja te koniki już dawno widziałam na jakimś filmiku, są boskie :lol:
  22. [quote name='Isadora7']Ty sie nie nudź tylko myśl o naszej rozmowie :):):):)[/QUOTE] Potwierdzam - Ania weźmie jednego na DT :)
×
×
  • Create New...