-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Wkleję tu jeszcze Pinię, jamniczkę która jest na DT u pani Eli w Warszawie Pinia Jamniczka krótkowłosa miniaturowa/ na granicy króliczej bardzo wycofana, nie była socjalizowana Wiek około 2 lat [IMG]http://images36.fotosik.pl/137/091ed2862c2e460amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/250/2795c524b2339ca8med.jpg[/IMG] Żaden z tych psów nie ma aktualnych szczepień. Talcott, Ania pytała mnie wczoraj czy ma ogłaszać Ottera. Ja nie bardzo wiedziałam co powiedzieć... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']dziewczyny macie może linka do parów w potrzebie ? nie mogę znaleźć ;/[/QUOTE] A ja myślałam, że to tu właśnie :oops: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Pinia Jamniczka krótkowłosa miniaturowa/ na granicy króliczej w DT w Warszawie bardzo wycofana, nie była socjalizowana Wiek około 2 lat [IMG]http://images36.fotosik.pl/137/091ed2862c2e460amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/250/2795c524b2339ca8med.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
A w schronisku w Józefowie koło Legionowa jest maly Filipek. To jeszcze szczeniak, nie powinien tam siedzieć... [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/eeb9769b50e2415fmed.jpg[/IMG] [url]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=290:filipek&Itemid=77[/url] -
Czy jest szansa na choćby małą pomoc jamnikom, które wyciągnęłyśmy z podłej hodowli? Jest ich 3 - wszystkie krótkowłose: Miki - marmurek Jamnik miniaturowy marmurkowy -samiec wnętr, tyłozgryz DT Warszawa [IMG]http://images50.fotosik.pl/244/f8fb709fe62aea4e.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/239/d10044669cc6fdd4.jpg[/IMG] Tygryś (DT u mnie) Miał sporo ran po pogryzieniu, leczony najpierw antybiotykami podskórnie, potem doustnie, ciągle smarowany antybiotykiem. [IMG]http://images39.fotosik.pl/240/bda44e57c2ab695e.jpg[/IMG] Czarna jamniczka (DT Warszawa)- nie mam zdjęć Potrzebna sterylizacja
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Wkleję tu jamniki z mojego wątku Belli MIKI: Jamnik miniaturowy marmurkowy -samiec wnętr, tyłozgryz Wycofany [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] W DT w Warszawie, gdzie uczy się powolutku życia [IMG]http://images50.fotosik.pl/244/f8fb709fe62aea4e.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/239/d10044669cc6fdd4.jpg[/IMG] -
Mała sunia 10 miesięczna - zamarza w Schronisku !
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
A teraz ma być nocami do minus 21:shake: -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nasza dogomaniacka doktor, która sterylizowała Arię, zgodziła się również ciachnąć po preferencyjnej cenie Frytkę i jamniczkę która jest u Ani. Z dobrych wieści od Ani - marmurkowy jamnik zaczął troszkę interesować się otoczeniem, nie jest już taki przerażony jak był na początku. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Bardzo to jest biedna sunia. Bardzo pragnie mojej obecności. -
Ach, więc to jest słynny Denis :loveu: bo dotychczas znałam go tylko z opowieści. Fajny chłop z niego. Czy wszystkie boksie są takie hiperaktywne?
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Jak odbierałam Frytkę, pani mówiła że suka musi być uwiązywana na podwórku, bo na pewno ucieknie. Tymczasem Frytka zawołana natychmiast przybiega do mnie i wcale nie próbuje znaleźć drogi ucieczki z ogrodu... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Cieszę się bardzo z adopcji Akrona. Bardzo przypomina psinek naszą Finkę. Wyobraźcie sobie, że Finka miała być jamnikoogarem tzw. gończy alpejski krótkonożny. Mój TZ kupił ją z papierami z renomowanej hodowli tzw. Psiarni Wojskiego pod Poznaniem. Okazała się ......kundlem podobnym do posokowca. Pani "hodowczyni" twierdzi, że to taki rozrzut cech w miocie wystąpił.....[/QUOTE] No możnaby zrobić aferę, bo wszak przegląd miotu dokonany przez sędziego kynologicznego był... jak hodowca nie wie kto puknął jego sukę powinien jednak zareagować jeszcze przed porodem. Simono, macie rękę do tych adopcji, są naprawdę błyskawiczne. Wspominałaś o panu chętnym na jamnika, którego dane podesłałaś. Komu je wysyłałaś? -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Podobna do niektórych:cool3: -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mamy sukces, Frytka zrobiła i siusiu i kupala na zewnątrz. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nawet mam wazelinę, sprobuję z Frytką, ale czy ona tego nie zje natychmiast? -
patrze na świat jednym oczkiem... maleńki Pirat w dt
Neris replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Kurczę, to taki ładny pies. Wydawałoby się, że posiedzi króciutko a on już tyle czasu... -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT]2,5 roku [FONT=Comic Sans MS]Waga: 5kg[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Miejsce: Pomiechówek[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT]tak [FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci: obojętny Stosunek do innych psów: zgodna Stosunek do kotów: zgodna Dodatkowe informacje: ma padaczkę[/FONT], ataki nieregularne, w tej chwili ok. raz w miesiącu. Rzadko wchodzi w 2-dniowy stan padaczkowy wyciszany lekami [FONT=Comic Sans MS]Charakter: większość czasu przesypia[/FONT], spokojna, mało kontaktowa [FONT=Comic Sans MS]Kontakt: [email protected] Szczerze mówiąc nie wiem czy ona się nadaje do adopcji. Tak jak napisałam - jest jakby autystyczna, mało kontaktowa. Lekarz powiedział, że albo jest to wpływ leków, albo postęp choroby. [/FONT] -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam się, że ta pani chciała go w zeszłym roku sprzedać, a więc nie może to być pies patologicznie agresywny. Kolejną "wyprawę" planujemy najwcześniej w lutym, więc zapewne kolejne psy przywieziemy wtedy. O ile będzie dla nich miejsce na DT, a wiem że dla jużaka coś się być może wykluje w pewnej fundacji. Goldeny czekają na miejsce w DT. Na razie "Szansa" miejsc nie ma, więc psy muszą poczekać. Talcott, Twój Otter bardzo źle znosi zamknięcie w pokoju. Szczeka i domaga się człowieka, a pani Ela ma standardowego jamnika, który nie toleruje innych samców. Otter jest w pokoju z 2 innymi jamnikami - marmurkiem i sunią. Nie ma żadnych scysji, najchętniej śpią razem wtulone w siebie. WIdocznie po prostu nie tolerował tylko swojego brata miotowego. Te dwa jamniki - sunia i marmurek, są wycofane, marmurek nawet nie chce wychodzić z transporterka w którym śpi. Sunia toleruje panią Elę, ale na obcych kłapie zębami. Nie mogą iść do nowych domów w takim stanie :shake: Tygryś dzisiaj po raz pierwszy zrobił kupę na podwórku i sam się sobie dziwił :evil_lol:. Wylewnie go chwaliłam, wręcz zachwycałam się tym niedużym "klocuszkiem". Moje jamniki go ignorują, nie zachęcają do zabawy ale i nie oszczekują. Wykąpałam go w szamponie leczniczym, niestety zlazła z niego nalepka i nie znam nazwy, muszę jutro zapytać weta. Goldenka nie chce chodzić, jest mało aktywna, tylko by się przytulała. Ona ma łapki psa, który nie chodził po podwórku, więc kontakt ze śniegiem ją chyba boli? -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Jakim nam podesłałaś pana? Ja mam w mailu namiar do pani, posłałam go dalej do Ani bo ja nie mam możliwości sprawdzenia psów na dzieci. Mamy w DT w tej chwili 4 jamniki różnej maści i wieku. Reszta psów ze strony 13 u właścicielki na razie. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No właśnie on zwrócił na siebie moją uwagę jak jeszcze w kojcu siedział. PO pierwsze niezwykłym kolorem, po drugie urodą :) -
Tak sobie myślę, że tej pani musi być ciężko. Jej kicia umiera i pani nie chce brać psa na ostatnie dni kici, żeby jej nie dodawać stresu. Podobno to już sprawa bardzo krótkiego czasu. Dopóki je i się trzyma, nie będzie uśpiona.
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
On na zdjęciach "en face" wygląda na takiego osiołka :), dopiero z profilu widać jaki jest piękny