-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Ja też podniosę, Olafek potrzebuje pomocy.
-
[quote name='gagata']Hej, zamień TZ-a na Pokera...;-)[/QUOTE] Problem może leżeć w tym, że TZ-ci czasami przynoszą gotówkę, a Poker sieje wyłącznie zniszczenie :evil_lol:
-
Każdy broni tym co ma :diabloti:
-
Margo mi już doradziła, ale na razie inwestycje nie są możliwe.
-
[quote name='gagata']Neris, dobrze,że sie odzywasz, bo juz sie bałam,że u Ciebie to i fale radiowe zamarzają...[/QUOTE] W nocy się bałam iść spać, pilnowałam rur i pieca :evil_lol: a przy okazji gdzieś tam widziałam, że mi matkę zaczepiają obcy:mad:
-
Bardzo brakuje mi jej pogaduszek, ciągłego "zagadywania", zaglądania w moje oczy jakby chciała zapytać "dlaczego jesteś smutna?"
-
[quote name='Miki']No jak to GDZIE? Wszędzie, a szczególnie na mordce.[/QUOTE] Ja Ci go dam!!!! A nawet przywiozę :lol:
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jamnik szorstkowłosy standard - rodowodowy 6 letni nie agresywny,socjalizowany ,chodzi na smyczy itp. (adopcja w woj. maz.). [IMG]http://images35.fotosik.pl/106/eaaefff186997979.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/139/db37f513c03fcd2a.jpg[/IMG] Kontakt 660 915 513 Ania -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
kurka, dogo szaleje, zawiesza mi się -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Masz numer do pani Eli, najlepiej zadzwoń i sama się dogadaj, niech kobieta wie na czym stoi. W tej chwili dysponuję na koncie kwotą 5,70zł i niestety nie jestem w stanie nikomu nic przekazać. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Talcott, musisz zdecydowanie teraz i tutaj napisać, czy weźmiesz psa czy nie. Ania jest na mnie bardzo zła o tę sytuację, myśli że ją zwodzę. Jeśli Otter ma czekać - myślę że trzeba by pani Eli dostarczyć chociaż jakąś karmę dla niego. Z dobrych wieści od psów: Frytka - już drugie siku na podwórku! MArmurek - przełamał się, ładnie wychodzi na dwór. Sukces "czystościowy" połowiczny :evil_lol: Pinia również odważyła się wychodzić na dwór, pani Ela wygląda teraz jak wódz - kaczor, chodzi po podwórku a Otter, Marmurek i Pinia za nią Cała trójka - Marmurek (Miki), Otter i Pinia śpią w jednym transporterku chociaż w pokoju jest kilka posłanek. Dwa niewykastrowane samce zgadzają się ze sobą bez problemów. Wynika z tego, że po prostu Otter i Tygrys nie tolerowali się wzajemnie. Tygryś jest już w moim stadzie, które go ładnie zaakceptowało. Czystość w domu średnio :shake: -
No nie ma ale są prowadzone jakieśtam rozmowy :oops:
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Fatalnie, mam nadzieję że to infekcja którą dadzą radę szybko usunąć. Może rzeczywiście mają możliwość zrobić więcej badań itp... -
No ja nie wiem GDZIE on jest piękny :razz:, brzydal taki normalny no...
-
Aria-Awaria :evil_lol: Zrobiła się fajnie puchata. Marzy mi się, żeby poszła do domu razem z Pokerkiem, bo oni się bardzo kochają. A POkerek się schował za drzewo bo uważa, że aparat kradnie duszę...
-
Syberyjski poranek na zwariowanej hacjendzie: [IMG]http://images43.fotosik.pl/251/94cc70101ecdbcf9.jpg[/IMG] Smakołyk jest? [IMG]http://images47.fotosik.pl/251/1cc8c0aa77f88b3b.jpg[/IMG] Mówi, że już mi nie trza smakołyków, bo się z lekka spasłam :oops: [IMG]http://images45.fotosik.pl/252/accb86c3797abc70med.jpg[/IMG] Kuku! [IMG]http://images38.fotosik.pl/247/13b7b6612e0b8881.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/106/20c87e0e9775463amed.jpg[/IMG]
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Tygryś po raz pierwszy spał ze mną w łóżku. Jest totalnie niemożliwy, ciągle pakował mi się na głowę, a jak go zdejmowałam płakał na głos. W pokoju nie brata się z jamnikami, ma je gdzieś, generalnie spędza czas siedząc za moimi plecami na fotelu - kiedy na nim siedzę, albo - kiedy mnie nie ma - samotnie. Kiedy siedzi samotnie wie o tym cała wieś, bo Tygryś powrzaskuje co jakieś 5 sekund. -
Podniosę, pomóc nie mam jak...
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No to jej powiem że przyjedziesz niebawem. -
wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/143056-Bella-bella-donna-w-DS-Spis-innych-rasowcA-w-do-adopcji-s-13-wAE-tku/page13[/url]
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No co JA! To pani Ela się martwi no... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Ciągle mam nadzieję że chociaż gorączka mi spadnie - jak może to niech się wstrzyma do wtorku - jeśli nie to trudno.[/QUOTE] Pani Ela może go zatrzymać nawet i 2 tygodnie, tylko chce miec pewność że go weźmiesz. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Tak, bardzo proszę o wstawienie. Kontakt do jamników - Marmurka i Pinii - Ania Nowakowska, tel.660 155 513 Kontakt do Filipka - 605 093 148