-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']dużo pracy wymagają te psiaki....[/QUOTE] Wydaje mi się, że takiej jak szczenięta, uczenia wszystkiego od podstaw. Minusem jest to, że są dorosłe. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Frytka wczoraj po raz pierwszy się bawiła bawełnianym supełkiem, a potem sobie z nim spała na posłanku. Bardzo była z siebie zadowolona, jak ją chwaliłam i okazywałam radość z zabawy. Czystość w domu - 50%, czyli: Frytka - 95% Tygryś - 5%, Średnia 50% :diabloti: Tygryś raz nawet nasiusiał do łózka, a tak to leje gdzie stoi. Parę razy udało mu się zrobić to i owo na podwórku, chwaliłam go wylewnie, ale dziwił się tylko. W sypialni jedzie amoniakiem, muszę kupić ten środek myjący bez amoniaku i rozkładający siuśki, ale nie pamiętam nazwy. Ajax, kiedy się nim umyje podłogę, tylko potęguje chęć Tygrysia do obsikiwania. Marmurek umówiony na kastrację z grzebaniem w poszukiwaniu zagubionego jądra za 2 tygodnie, 13 lutego. Wcześniej Zwierzuś nie ma terminów. -
No niestety woda wróci jak się kupi rury :) Na razie wybór jest taki - alb nie ma wody wcale albo jest wszędzie, na całej podłodze, a zaczyna się fontanną ze środka ściany w przedpokoju. Poker ma na sumieniu wszystkie moje bluzeczki, które powiesiłam w pomieszczeniu gospodarczym żeby wyschły. pozdejmował ze sznurka i poszarpał na frędzelki. Z 10 różnych bluzeczek poszło do nieba, a wraz z nimi kurtka...
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Pani Ela ma wszystkie dane łącznie z numerem dowodu osobistego. Nie wiem czy spisała je z tego dowodu czy pan je podał... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Pani Ela ma wszystkie dane łącznie z numerem dowodu osobistego. Nie wiem czy spisała je z tego dowodu czy pan je podał... -
Chyba trzeba robić jak każe pan doktor... antybiotyku chyba nie można brać krócej niż 5-6 dni.
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Przyjechał pan, odebrał psa. Podpisał umowę adopcyjną. Podobno jego poprzedni jamnik odszedł po długim chorowaniu na cukrzycę. Pan mieszka w bloku na III piętrze, ma żonę, dzieci nie mają. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Pies już pojechał. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Malagos, zdjęcia Pinii w poście 361 A teraz coś, co mnie zbulwersowało i nie wiem co dalej... W związku z tym, że Otter jest hałaśliwy i źle znosi samotność- Ania oddaje go pierwszej osobie która zadzwoniła z ogłoszenia. Jest to jakiś pan z Wielunia, który akurat dzisiaj przypadkiem jest w Warszawie i odbierze psa. Ania nie chce słuchać moich argumentów. Nie wiem zupełnie co robić. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Jak się mają jamniki? Czy Miki marmurek normalnie funkcjonuje z tą wadą zgryzu tzn. czy on nie ma problemów np. z jedzeniem?[/QUOTE] Czasami u jamników zdarzają się tyłozgryzy, pani Ela mówiła że cała trójka któa jest u niej juz się odkarmiła, więc sądzę, że Miki też daje sobie radę z jedzeniem. Powiem szczerze, że nie wiem jak duży jest tyłozgryz, bo nie zaglądałam mu z paszczę kiedy byłam robić zdjęcia - pies był zbyt przerażony. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
NIkt z dogomaniaków nie zna personaliów hodowczyni. -
Brzeziny- Uratowana przed zamarznięciem mała Tysia za TM
Neris replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie od 3 dni strasznie zwolnił, a że i wcześniej nie śmigał, teraz mam internet o prędkości rannej gąsiennicy. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No w tej chwili możemy chyba o nim zapomnieć, dzięki pomocy tajemniczej "życzliwej osoby". -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Neris replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mumintroll']Czy Pinia ciągle szuka nowego domku? I czy domek zamieszkały już przez jednego jamniczka byłby dobry? I co to znaczy, ze nie jest socjalizowana? Pozdrawiam Jamnikofilów:)[/QUOTE] Pinia mieszkała na wsi i od urodzenia nie znała innego życia. Nie potrafi chodzić na smyczy, boi się właściwie wszystkiego. W tej chwili jeszcze nie bardzo nadaje się do adopcji bo dopiero uczy się życia. Na razie otworzyła się na panią Elę, innych ludzi bardzo się boi i potrafi kłapnąć zębami. Cierpliwy nowy właściciel mógłby spróbować ją socjalizować, ale raczej w domu z ogrodem. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Okropną miałyśmy noc, kilka ataków na przemian z drzemkami. Myślałam, że to weta jedziemy już ostatni raz razem, ale na razie jeszcze nie ma podobno powodów do tych ostatecznych decyzji. Podobno nagły spadek ciśnienia atmosferycznego mógł spowodować tę serię ataków i jak ciśnienie się ustabilizuje, Malizna wróci do formy. -
Brzeziny- Uratowana przed zamarznięciem mała Tysia za TM
Neris replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Szajbusku, coraz to nowych rozrywek dostarczasz swoim czarcicom :evil_lol: -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Te psy na ogół mieszkają w kojcach pojedynczo albo w zgadzających się ze sobą grupach. Jużak mieszka ze sznaucerką olbrzymią i ich wspólną córką i zgadza się z nimi, stosunek do innych zwierząt jest nieznany. Mnie oszczekiwał dość energicznie, ale nie rzucał się na siatkę. -
A to nie kazali mu dzisiaj głodować?
-
Noooo... z tym piecem to codziennie nowa zabawa. Dzisiaj o 4 rano dom zaczął się trząść, myślałam że odlecimy jak Dorotka z Kansas. Okazało się że cudem jakimś zeszła cała woda z instalacji i piec ma jakieś 5 litrów wody, które się z wielkim entuzjazmem gotują usiłując uzyskać efekt odrzutowy. Niewiele myśląc wywaliłam cały żar z pieca na podłogę i poszłam spać. Włażenie po ciemku na drabinę i dolewanie wody do instalacji to o 4 rano za dużo nawet jak Nerisa ze stali. Kto zgadnie jaka była rano temperatura w domu?:diabloti:
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, może pani Ela coś wskóra, bo ani ja ani Ania nie mamy szans. -
Olafek juz po zabiegu, Oleńka dzwoniła że musieli mu usunąć 2 zęby zamiast jednego, przy okazji wyczyścili resztę zębów. Już jest w domu i odpoczywa.
-
[quote name='gagata']Hi, to taka chwilowa zamiana nie byłaby zła....;-)[/QUOTE] Aaaa, dla mnie faktycznie mogłoby być całkiem przyjemnie, nie pomyślałam o tym :)
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie wiem Talcott, jak to się stało i kto to zrobił, jestem zdruzgotana bo nie mamy kasy żeby te psy wykupić, a za darmo nie dostaniemy. A przecież nikt nie zarzucał tej pani znęcania się nad psami, tylko chcieliśmy jej pomóc ograniczyć jej ilość, bo sama przyznała że jest jej za cieżko. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ktoś życzliwy poinformował panią, że w internecie wypisywane są na temat stanu psów jakieś oszczerstwa. W związku z tym żadnego psa nam już nie wyda. Nie wiem, kto i dlaczego zrobił coś takiego, przecież wszystkim tutaj chodziło tylko i wyłącznie o dobro psów. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taka długa była przerwa, a dzisiaj w nocy znowu 4 ataki. Mamy relsed, mamy luminal w czopkach, trzymamy się...