-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Mam pełno rozmytych zdjęć, bo jak go wołałam leciał do mnie się tulkać :loveu: Muszę mu znaleźć ludzia, który go pokocha nad życie.
-
Zuzlikowa mi coś miała wysłac i nico... A jeśli chodzi o przyszły domek Meli - Państwo leczyli wszystkie swoje psy u najlepszych wetów w naszej okolicy, pogadaliśmy sporo o psach i weterynarzach... Jest kojec i niewielki wybieg koło kojca, z uwagi na to że firma jest na parterze domu i w ciągu dnia przychodzą klienci takie rozwiązanie jest bezpieczne dla psa. Po godzinach pracy kojec jest otwierany. Z okien do kojca jest jakieś 20m, od wejścia z domu może z 30-4m. W domu jest jamniczka, ale nie ma możliwości żeby w sposób niekontrolowany wydostała się z domu podczas kiedy Mela będzie biegać w ogrodzie - musiałaby sforsować najpierw drzwi z mieszkania do firmy a potem na dwór. Za parę dni mam przyjechać i zobaczyć kojec, teraz z uwagi na poważną niedyspozycję pana domu nie był odśnieżony, potrzebne są też lekkie zmiany - ściana zamiast sztachet między kojcem Meli a posesją sąsiada, na której mieszka owczarkowata sunia. Może podczas odbierania suni Beata będzie mogła pokazać, jak należy reagować żeby zapobiec "nakręcaniu się" Meli? Mówiłam państwu, żeby jamniczka nie podbiegała do kojca, kiedy Mela w nim będzie, i nie oszczekiwała jej, mam nadzieję że to się da zrobić.
-
Owczarki kaukaskie i w typie, mixy, rasy pokrewne. Wątek zbioczy.
Neris replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Ja bardzo proszę o zajrzenie do Szarika Grozi mu eutanazja na "sposób wiejski" [url]http://www.dogomania.pl/threads/180538-Kaukazowaty-Szarik-DT-albo-siekierka-BA-agam-o-pomoc-PILNE-PomiechA-wek/page5[/url] -
Zgrało się Szarunio, jego pan (dolna połowa:diabloti:) i Karelka - sunia mini. [IMG]http://images44.fotosik.pl/264/6281a7dd5c530d9b.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/265/7ed67733f71df786med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/177/989b12a7d9d5696dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/177/9d1f8f0f851551bamed.jpg[/IMG]
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nasz doktor na podstawie godzin ataków dobierał godziny podawania luminalu, ale to było na początku, teraz organizm powinien być wysycony lekiem. -
Narobiłam pełno zdjęć i komputer nie widzi aparatu :angryy: Szaruś dzisiaj uwiązany na lince, siedzi i jest wielce nieszczęśliwy, opowiadał mi o swojej krzywdzie
-
Mam nadzieję, że się mimo wszystko znajdzie niebawem.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj w nocy miała 2 niewielkie, krótkie ataki. Przestałam już zapisywać dokładne godziny bo to chyba nie ma aż takiego znaczenia. -
Załamuje mnie los tego psa. A nic nie mogę zrobić żeby mu pomóc.
-
Dupa, nie mam zdjęć :( Szlag z tym wszystkim. Jutro idąc na przedadopcyjną do POmiechówka spróbuję jeszcze.
-
[quote name='Piromanka']Podaj imię jakie mam wpisać.[/QUOTE] Nie wiem, może Charlie? Pasuje do niego? Ok. 16 bede mieć więcej zdjęć, umowiłam się że sąsiad będzie w domu.
-
[quote name='Piromanka']I gotowe, w pełni wyróżnione Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=932699510[/URL] Jak będą nowe zdjęcia to w każdej chwili mogę wkleić.[/QUOTE] Dziękuję bardzo :lol: Mam prośbę o zmianę imienia na Allegro Jak przypadkiem znajdą to ogłoszenie zrobią ze mnie majonez, to wiejscy ludzie :( Nie wiem, może przesadzam ale strzeżonego pan Bóg strzeże.
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Neris replied to mru's topic in Już w nowym domu
NIe wiem :( Tak samo było z moim Bazylim. Dom polecany przez dziewczyny z miau jako przecudowny trzymał psa na podwórku i pies znikł... zawiadomiono mnie po 6 tygodniach i to już było "po ptakach". -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Neris replied to mru's topic in Już w nowym domu
Może pies rzeczywiście zwiał nowym właścicielom, nie demonizujmy proszę, tylko dlaczego nie zgłosili tego Stowarzyszeniu... -
Mój telefon 604 55 11 17 mail [email][email protected][/email] gg 6531708 Dziękuję
-
On ma łeb jak ceber i skosnawe oczy, leosie są trochę inaczej zbudowane, ale w sumie próbować można :)
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
Neris replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o pomoc - wizytę przedadopyjną w SOlcu Kujawskim dla suni Arii z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/142158-Aria-po-sterylce-a-Poker-wciAE-A-brzydki-jak-czort?p=13530739#post13530739[/url] Dom czeka, ode mnie to ponad 200km -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Super ,że się coś rusza:) Niestety oby nie skończyło sie tak jak w sobotę,że wszystko dograne a facet zero współpracy...[/QUOTE] Oby nie. Dzisiaj sąsiad wyjechał gdzieś na zakupy i Szarik zamknięty, może po południu zrobię mu jakieś lepsze fotki. Jakieś fotki ma tez Zofia.Sasza, ale nie wiem czy nie pokasowała...
-
Wiem Megii że mieszkamy blisko, a Szarik pochodzi w ogóle z Nuny pod Nasielskiem. Całkiem więc możliwe, że ktoś z jego rodzeństwa trafił w Twoje okolice... Jeśli możesz pomóc z Allegro będę bardzo wdzięczna.
-
Dziękuję Miki. Jutro postaram się zrobić mu zdjęcia przy jego panu, dzisiaj byłam ale nigdzie nie było psa.
-
Zapraszam na wątek Szarika, ulubieńca Gagaty i Zofii.Saszy [url]http://www.dogomania.pl/threads/180538-Kaukazowaty-Szarik-DT-albo-siekierka-BA-agam-o-pomoc-PILNE-PomiechA-wek[/url]
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Neris replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja tylko kibicowałam Sedowi, nie wiem do kogo poszedł :( Ze Stowarzyszenia Niczyje sprzed podziału kojarzę: Felę, Igusię, Jayo, Witokret, Esperanzę. Nie wiem niestety która z tych osób odpowiada za papierologię. Niestety pies jest barzdo podobny, wyraz oczu i pysia...