-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Zuzanka emerytka w nowym domku już na zawsze :))))
agusiazet replied to ewape's topic in Już w nowym domu
ewape, skąd na to pieniądze, czy masz potrzebę, żeby jakoś pomagać, czy dasz radę sama? -
Szkoda, że niewiele Dogomaniaczek tu zagląda - w kupie siła! A tak ja i Marta niewiele zdziałamy, bo nasze możliwości są ograniczone!!! Pissss kto pomoże w szukaniu domku małej, białej, bardzo wystraszonej suni!!!???
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Tego nie wiem, ale myslę, że skoro rodzina o polskich korzeniach i przyjeżdża do Polski, to może uda mi się z nimi, a raczej z Jetusią spotkać. Jestem nawet skora zaprosić ich do Mielca i się z nimi zaprzyjażnic, aby miec wieści i kontakt z Jetką. W ostateczności kontakt przez internet, mogą nawet kontynuować wątek Jetki na Dogomanii! -
Bianeczko, Twojej koleżance Jetce się poszczęściło - pojedzie do super domku do Niemiec, może i dla Ciebie coś się uda znaleźć. Jeśli uda się przekonać moją rodzinkę wziełabym Cię na tymczas, ale cienko to widzą, ja chcę - oni nie chcą, ale będę Cię ogłaszać, gdzie się tylko da, na pewno się komuś spodobasz i chwycisz za serce tą swoją wystraszoną postawą do życia. Psy powinny być szczęśliwe i to my musimy tego dokonać, my ludzie!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Kontrola przedadopcyjna Jetkowego domku wypadła pozytywnie. Rodzina jest polskiego pochodzenia, to młode, aktywne małżeństwo, które spędza urlopy w Posce i Jetka będzie podróżować z nimi. Może się z nią jeszcze spotkam. Boże jak ja będę tęsknić za tą sunią, bo jest cudowna, kochana i taka mądra! -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Właśnie, ale z tymi obserwującymi to róznie bywa!!! -
Ale obserwatorzy to tylko obserwatorzy, dobrze byłoby, aby któryś skontaktował się ze schronem w sprawie Rubi, to byłby konkretny chętmy!
-
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Twiścik ma jednego obserwatora na Allegro! -
Może zwyczajnie, żeby zajrzała na wątek Rubi i jeśli może umieściła ją na swojej stronie adopcji zagranicznych. Ale jak na razie Rubi ma 2 obserwatorów na Allegro!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Właśnie, to obijanie się w kołnierzu jest najgorsze, mam wrażenie, że Jeta zrobi sobie krzywdę, ale jak zostanie sama w domu chyba jej założę, żeby nie ruszała rany! -
Ja po obejrzeniu tylko zdjęć jestem pewna, że sunia jest tak wylękniona, że boi się nawet przysłowiowego własnego cienia. Hop malutka na początek kolejki po domek!!!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Wszystlko ok, byłam u wetki, wszystko mi wyjaśniła i jest ok. Jetusia dobrzeje, mam zdjęcia, zaraz wkleję: Jetka, zaraz po operacji: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5584/im006320ne9.jpg[/IMG] Dzień później: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/9643/im006332hl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7129/im006333ub5.jpg[/IMG] [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/2843/im006334al2.jpg[/IMG] [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/2858/im006335pt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/2783/im006348wj8.jpg[/IMG] -
Wkleiłam Biankę do poszukujących małej suni w Krakowie, może się spodoba!
-
Zuzanka emerytka w nowym domku już na zawsze :))))
agusiazet replied to ewape's topic in Już w nowym domu
Dobrze chociaż, że ten tymczas się udał, bo o dobry domek to strasznie trudno!!! -
A, czyli ta na pojedyńczym zdjęciu. Blanka na pierwsż atronę na dzień dobry!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny Jetka ma się dobrze, jak wyjdzie na spacerek to chce szaleć, źle potraktowany pies tak nie zachowywałby się. O 10 podejdę do wetki, bo lecznica ma dyżur i zapytam się o tą opuchliznę i antybiotyk. -
Ta biała z czarnymi dodatkami to mamusia Blanki?
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Nie, nie ta sama. Dzisiaj już nic nie zwojuję. Jutro wezmę Jetkę na kontrolę i tyle. Musi mi udzielić konkretnych informanji, bo książeczce jest wpisane tylko sterylizacja. Na pewno nic jej nie boli, ale sprawdzić trzeba tę opuchliznę i dowiedzieć o ten antybiotyk i srodki przeciwbólowe. Napiszę jutro, co zwojowalam. Wierzę, że wszystko jest dobrze!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Kurczę, zaczynam się bać! Czy weterynarze jeżdżą z wizytami domowymi? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jogi, niestety wetka nie odbiera komórki, robi wrażenie wyłączonej. Jutro mają czynne wiec podejdę i się zapytam, tylko, co mam zrobić jeśli ona ma taki system leczenia. A Jetka na pewno nie wyglada na psa, którego coś boli. Śpi smacznie, ale opuchlizna jest nadal spora. Martwi mnie, bo ona powiedziała, jak się pytałam o antybiotyk, ze nie trzeba nic, tylko ten do brzucha. Czy są jakieś różne sposoy leczenia, czy co? Strasznie nie lubię sytuacji, kiedy nie wiem na czym stoję i czy wszystko zmierza ku dobremu!!! -
Dostałam, ale wyślę im informację o Biance z wszystkimi zastrzeżeniami, czasami warto zaryzykować, a może się zakochają i bedą o nią walczyć!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Z przyjemnością, ona mizianko uwielbia!!!!