Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. ewape, skąd na to pieniądze, czy masz potrzebę, żeby jakoś pomagać, czy dasz radę sama?
  2. Szkoda, że niewiele Dogomaniaczek tu zagląda - w kupie siła! A tak ja i Marta niewiele zdziałamy, bo nasze możliwości są ograniczone!!! Pissss kto pomoże w szukaniu domku małej, białej, bardzo wystraszonej suni!!!???
  3. Tego nie wiem, ale myslę, że skoro rodzina o polskich korzeniach i przyjeżdża do Polski, to może uda mi się z nimi, a raczej z Jetusią spotkać. Jestem nawet skora zaprosić ich do Mielca i się z nimi zaprzyjażnic, aby miec wieści i kontakt z Jetką. W ostateczności kontakt przez internet, mogą nawet kontynuować wątek Jetki na Dogomanii!
  4. Bianeczko, Twojej koleżance Jetce się poszczęściło - pojedzie do super domku do Niemiec, może i dla Ciebie coś się uda znaleźć. Jeśli uda się przekonać moją rodzinkę wziełabym Cię na tymczas, ale cienko to widzą, ja chcę - oni nie chcą, ale będę Cię ogłaszać, gdzie się tylko da, na pewno się komuś spodobasz i chwycisz za serce tą swoją wystraszoną postawą do życia. Psy powinny być szczęśliwe i to my musimy tego dokonać, my ludzie!
  5. Kontrola przedadopcyjna Jetkowego domku wypadła pozytywnie. Rodzina jest polskiego pochodzenia, to młode, aktywne małżeństwo, które spędza urlopy w Posce i Jetka będzie podróżować z nimi. Może się z nią jeszcze spotkam. Boże jak ja będę tęsknić za tą sunią, bo jest cudowna, kochana i taka mądra!
  6. Właśnie, ale z tymi obserwującymi to róznie bywa!!!
  7. Ale obserwatorzy to tylko obserwatorzy, dobrze byłoby, aby któryś skontaktował się ze schronem w sprawie Rubi, to byłby konkretny chętmy!
  8. Gratulacje, same super wiadomości - pewnie Gem już szybko zostanie ze swoim psiakiem i kotami!!!:multi:
  9. Gem, i co która sunia okazała się szczęściarą?
  10. Twiścik ma jednego obserwatora na Allegro!
  11. Może zwyczajnie, żeby zajrzała na wątek Rubi i jeśli może umieściła ją na swojej stronie adopcji zagranicznych. Ale jak na razie Rubi ma 2 obserwatorów na Allegro!
  12. Na pewno przyjedzie i wybierze jedną sliczną sunieczkę!!! Czuję to !!!!
  13. Właśnie, to obijanie się w kołnierzu jest najgorsze, mam wrażenie, że Jeta zrobi sobie krzywdę, ale jak zostanie sama w domu chyba jej założę, żeby nie ruszała rany!
  14. Ja po obejrzeniu tylko zdjęć jestem pewna, że sunia jest tak wylękniona, że boi się nawet przysłowiowego własnego cienia. Hop malutka na początek kolejki po domek!!!
  15. Wszystlko ok, byłam u wetki, wszystko mi wyjaśniła i jest ok. Jetusia dobrzeje, mam zdjęcia, zaraz wkleję: Jetka, zaraz po operacji: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5584/im006320ne9.jpg[/IMG] Dzień później: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/9643/im006332hl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7129/im006333ub5.jpg[/IMG] [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/2843/im006334al2.jpg[/IMG] [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/2858/im006335pt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/2783/im006348wj8.jpg[/IMG]
  16. Wkleiłam Biankę do poszukujących małej suni w Krakowie, może się spodoba!
  17. Dobrze chociaż, że ten tymczas się udał, bo o dobry domek to strasznie trudno!!!
  18. A, czyli ta na pojedyńczym zdjęciu. Blanka na pierwsż atronę na dzień dobry!
  19. Dziewczyny Jetka ma się dobrze, jak wyjdzie na spacerek to chce szaleć, źle potraktowany pies tak nie zachowywałby się. O 10 podejdę do wetki, bo lecznica ma dyżur i zapytam się o tą opuchliznę i antybiotyk.
  20. Ta biała z czarnymi dodatkami to mamusia Blanki?
  21. Nie, nie ta sama. Dzisiaj już nic nie zwojuję. Jutro wezmę Jetkę na kontrolę i tyle. Musi mi udzielić konkretnych informanji, bo książeczce jest wpisane tylko sterylizacja. Na pewno nic jej nie boli, ale sprawdzić trzeba tę opuchliznę i dowiedzieć o ten antybiotyk i srodki przeciwbólowe. Napiszę jutro, co zwojowalam. Wierzę, że wszystko jest dobrze!!!
  22. Kurczę, zaczynam się bać! Czy weterynarze jeżdżą z wizytami domowymi?
  23. Jogi, niestety wetka nie odbiera komórki, robi wrażenie wyłączonej. Jutro mają czynne wiec podejdę i się zapytam, tylko, co mam zrobić jeśli ona ma taki system leczenia. A Jetka na pewno nie wyglada na psa, którego coś boli. Śpi smacznie, ale opuchlizna jest nadal spora. Martwi mnie, bo ona powiedziała, jak się pytałam o antybiotyk, ze nie trzeba nic, tylko ten do brzucha. Czy są jakieś różne sposoy leczenia, czy co? Strasznie nie lubię sytuacji, kiedy nie wiem na czym stoję i czy wszystko zmierza ku dobremu!!!
  24. Dostałam, ale wyślę im informację o Biance z wszystkimi zastrzeżeniami, czasami warto zaryzykować, a może się zakochają i bedą o nią walczyć!
  25. Z przyjemnością, ona mizianko uwielbia!!!!
×
×
  • Create New...