Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Może ktoś z Dogo zna dobry, płatny tymczas?
  2. Czyżby Zulka miała sie okazać małą i szybką szczęściarą?
  3. Czyli na razie musi zostać tam, gdzie jest, bo zbyt duże ryzyko wziąć ją do pajuni, aby pozarażała inne!!!
  4. Zulka na pierwszą stronę!!!
  5. Pajuni, ale ktoś tu na watku pisał, że schronisko ją wyda, bo jest tylko przeziębiona i ma jedną dawkę szczepienia na choroby zakaźne - chyba to była Sahara.
  6. Goga, dziewczyno, wykuruj się, raz a dobrze, świat sie nie zawali, jak odpoczniesz, bedziemy pilnować na 100 %!!!!
  7. To może, gdzieś dalej, gdzie można dziewczynkę dowieźć?
  8. e tam, trzeba myśleć pozytywnie!!!
  9. Boże, Boże, widzisz i nie grzmisz!!! Co można napisać, wszystko zostało już powiedziane. To straszne, straszne i przerażające, wstydzę się, że jestem człowiekiem. Szejk przepraszam, śpij spokojnie!!!
  10. Pewnie, każdy pies to powinien mieć!!!
  11. No właśnie, ja też bym chciała wiedzieć, co z Nalą?!
  12. Skąd ja to znam, Jetka śpi na moim łóżku, na mojej poduszce, a jej własne służy do obgryzania!
  13. Bianeczko, popraw sie , my czekamy na dobre wieści o Tobie!!!
  14. Czy ktoś może oferować małej domek tymczasowy płatny za 15 zł za dzień, karmę jej kupię? Proszę popytajcie znajomych, może ktoś się skusi, chociaż na 2 tygodnie, żeby mieć pewność, że mała jest zdrowa!!!
  15. Niesamowita histori, ma m nadzieję, że z heppy endem. Komu piękną mamę i jej piękne dzieciaczki?
  16. dzień dobry, sunieczko i dobranoc też!!!!
  17. No to przyjedż (zapraszamy), jakie wojownicze odgłosy wydaje podczas zabawy z Sonym - myslałby kto" dziki pies na wojennej ścieżce"!!!
  18. Ktoś z Sopotu szuka małego psa, może wkeisz tam Czarusię, to w miarę blisko. Zerknij na dam dom, czy tam przyjmę psa.
  19. Podnoszę małą i czekam na info!!!
  20. Po prostu masz talent, ja tak bym nie potrafiła!!!!
  21. Prosimy o info o Ednie, o ew. hoteliku i ew. pomocy pajuni!!!
  22. A oto obiecana fotka Jetki dewastatorki: [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/9808/im006614hh6.jpg[/IMG]
  23. Rudasku Twoje aukcje mają się całkiem dobrze, będzie trochę kasy na hotelik!!!
  24. Wiemy Saharo, wiemy, ale ten wątek jest edny i dlatego o Ednie piszemy - tu ona jest najważniejsza. Czy ktoś się skontaktował z pajunia, ta drogą zawsze super domki sa. Aniu, "daj głos". [COLOR=Red][SIZE=5]EDNUSIA SZUKA SUPER DOMKU!!!![/SIZE][/COLOR]
×
×
  • Create New...