Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Karola, a może warto ją zaszczepić, chociaż na wściekliznę? Troszkę kasy po 1-wszym mogę jeszcze dola Figi wyskrobać na to szczepienie!!! Co Ty na to?
  2. Twiścik melduje się na pierwszym miejscu w kolejce po Pana i dom!!!
  3. Czy sprawa Cygana rozwiązana?
  4. Taki ostatek, to jeszcze nie jest, bo nam na prawdę się ciężko rozstać. Mimo okropnego wandalizmu Jetki w ostatnim czasie, która ośmieliła się wypatroszyć i pożreć moją ulubioną poduszkę. Może nawet to była poduszka mojego męża! Są fotki z tego aktu, dowód uwieczniony na wieki. Wkleję jak mi je ktoś wgra na komputer! Poza tym Jetka jest kochana, nauczyła się bawić (gryźć) smycz, bo wcześniej się jej bała oraz podgryzać (bardzo delikatnie) rękę w zachęcie do zabawy, a wcześniej by się nie ośmieliła! Sunia jest wspaniała, cudna i boska, gdyby jeszcze była uprzejmamnie słuchać na spacerach, to stanowiłaby psi ideał!!!
  5. Prosimy o najnowsze wieści, czy Bianeczka się zaaklimatyzowała?
  6. Dzień dobry Czarusiu, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze!!!
  7. Już niedługo 9 i dzwonię do Pani weterynarz w sprawie Edny, ciekawe, czy rzuci słucjawką, bo takie opinie o niej słyszałam, niestety!
  8. Ok, troszkę podręczymy mało kontaktowa panią weterynarz!!!
  9. Dorko, sprawdź koniecznie, jakie to metody, bo brak kontaktu z wetem, to może być koniec szans dla małej!!!
  10. dzięki, trzymajcie, wszystkie czary teraz potrzebne! Czarusia na pierwszą!!!
  11. Żeby tylko się udało!!! jesli coś jeszcze potrzeba piszcie, koniecznie!!!
  12. Aniu, pilnuj małej tak jak Rudiego i inne pieski, nie martw się o koszty, my się poskładamy!!!
  13. Luno, pewnie zajrzysz jutro, niestety Edna ma nosówkę. Trzymaj za nią kciuki, na pewno to będzie potrzebne!!!
  14. Rudi, fajny psiak z Ciebie, kto by Cię chciał wziąć?
  15. Czyli potrzeba jeszcze jedną dawkę canivacu? Ja finansowo też pomogę i ode mnie i z aukcji dla Edny na pewno będzie ze 100 zł, żeby tylko była zdrowa!!!
  16. Czarusiu, sama nie wiesz jaką jesteś szczęściara. Ednusia ma nosówkę i nie wiadomo jak to się skończy!!!
  17. No to dziewczyny napiszcie ile tego trzeba, bo czas leci, a Edna czeka!!!
  18. Aniu, ile dawek trzeba, bo jesli bedzie to kupie i wyślę pocztą kurierską!!!
  19. Anda napisz jakie to koszty, przecież schronisko tego nie sfinansuje!!!
  20. czy w ogóle ktoś czuwa nad małą w schronie, czy jest zostawiona sama sobie, jak sie uda to dobrze, jak nie - to też dobrze!!!!
  21. Ja też się jutro popytam w lecznicach, ile dawek trzeba, bo ona chyba powinna dostawać podwójne!!! Edniusiu trzymamy kciuki z Ciebie i łapki też!!!
  22. Biedna Edna, czy ktoś się nia zajmie tam w tym schronie? Czy wyzdrowieje?
×
×
  • Create New...