Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Jestem pewna, że warto podjąć próbę pomocy Narnii, przecież może się udać jeszcze raz:)
  2. [quote name='Kamila Proc']to niezbyt sympatycznie z ich strony[/QUOTE] No, strasznie mięsożerne stwory.
  3. [quote name='Kamila Proc']nie beda sie chcialy podzielic?[/QUOTE] Na pewno nie, pewna jestem, jeszcze by boćki pożarły jako dodatek do mięska:)
  4. Otrzymałam zwrot za Lorę od Dżdżowniś, dziękuję. Stan konta wynosi 1 004 zł 96 gr.
  5. Ja też słyszałam, że gotowanym mięskiem, ale z pieskami ciężko byłoby mięsko ocalić dla boćków:)
  6. Bira wyszpiegowała w polach bociany w ilości 2-ch sztuk. Biedaki przyleciały, a tu tylko śnieg i lód, nic do jedzenia:(
  7. Z nowym tygodniem zapraszam do Iwki:)
  8. Czy Gaja jest starszym psem? Poprosiłabym o wsparcie dla niej Skarpetę im. Talcott, która wspiera starsze pieski w potrzebie. Tylko jest wymóg, żeby pies był powyżej 8 roku życia. Jak nie Gaja to może inny staruszek opisany na tym wątku?
  9. [quote name='ocelot']O 300 zł. miesięcznie. Ale trzeba się liczyć, że to do konca życia Miśkowego.[/QUOTE] Tak, większość staruszków w hotelach tak ma. Na dobry początek deklaruję stałą wpłatę na czas nieograniczony (chyba, że stracę pracę) w wysokości 20 zł. Jednorazowo, jak dostanę zwrot podatku (koniec czerwca) 100 zł na Miśkowe potrzeby.
  10. [quote name='Ukryty Smok']Witam Was! Czy można "zapisać się" do Waszej skarpety? To znaczy - wysyłać co miesiąc jakąś drobną, zadeklarowaną sumkę? Pzdr, Ukryty Smok[/QUOTE] Oczywiście, jeśli tylko odczuwasz taką potrzebę serca:) Zaraz podrzucę na PW dane do przelewu. I serdecznie witam w staruszkowej Skarpecie Panią Szansy:) A wiesz, że Tola ma znowu sunię z bardzo podobnym, przedawnionym złamaniem łapy? Bardzo chciałabym jej pomóc, to ponoć bardzo cichutka, spokojna i niekonfliktowa sunia.
  11. Super, że oneczce się udało:) Czy to są płatne DT? Co z tym biedakiem bez łapki? Gdzie jest podane konto do wpłat na pieski?
  12. Dziękuję Państwu za karteczkę świąteczną:) Okazało się, że Pan jest moim krajanem:)
  13. A o jaką kasę chodzi? Może warto zbierać deklaracje?
  14. Fajnie, że są dobre wieści:) Powodzenia Niunia:)
  15. Czy Niunia pojechała? Czy cieszyła sie, że wraca do domu? Pan ją przyjął do mieszkania?
  16. [quote name='Dżdżowniś']agusiazet masz zapchaną skrzynke. Kasa przelana. Pewnie dojdzie w poniedziałek jeśli nie masz konta w mBanku. Jak to w naszej działalności bywa nie miałam dosłownie nic na koncie (: jeszcze raz dzięki za pomoc dla Lory. Napisz proszę jak tylko pieniądze się zaksięgują.[/QUOTE] Oczywiście, napiszę i dziękuję za odpowiedź:)
  17. Coś wyklarowała w sprawie oneczki?
  18. Zapraszam na bazarek dla zamojskiej Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241396-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-dla-Iwy-do-6-kwietnia-do-19-00-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241396-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-dla-Iwy-do-6-kwietnia-do-19-00-%29[/URL]
  19. Zapraszam na bazarek dla Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241396-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-dla-Iwy-do-6-kwietnia-do-19-00-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241396-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-hotel-dla-Iwy-do-6-kwietnia-do-19-00-%29[/URL]
  20. A teraz strasznie zimno:( Szkoda, że biedak nie da się złapać:(
  21. [quote name='Zofija']Iwa jest piękna:)! Wpłącę na nią skromną kwotę, ale w kwietniu. Niestety mam problemy natury finansowej;). Konto 1 poście, tak?[/QUOTE] Konto podałam na PW, nie doszło? Poślę jeszcze raz:)
  22. [quote name='lika1771']Dziekuje za przypomnienie w pon.wplace pieniazki.[/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź.
  23. Zaglądam do Iwusi i na weekendzie zrobię dla suńki kolejny bazarek:)
×
×
  • Create New...