Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. [quote name='Maciek777']A dzisiaj mija okrągły rok, odkąd Bajutek zaszczyca mnie swoją obecnością u mnie:) Ale zleciało...[/QUOTE] Brawo, gratulacje:)
  2. Wszystkie psiska tutaj takie piękne, że nie chce się wierzyć, że ktoś ich nie chciał. Pewnie dlatego, ze stare i chore, ale ja mojego staruszka Sonego nigdy bym nie oddała nikomu!
  3. W dniu dzisiejszym przelałam na podane konto pieniążki dla Szarika w wysokości 150 zł. Stan konta na dzień dzisiejszy wynosi 884 zł 96 gr.
  4. Przelałam dla Szarika 150 zł wsparcia od Skarpety im. Talcott, proszę o potwierdzenie na wątku jak przyjdą. I zdrowiej Szariczku:)
  5. Bez domu, ale ona na szczęście tego nie wie i jest szczęśliwa:)
  6. Dzisiaj też spotkaliśmy boćka, ale jednego:)
  7. Raczej poważna sprawa, nieleczone, dawne złamanie, pewnie wytworzył się staw rzekomy, sunia łapki nie używa:( Operacja raczej poważna, ale mam nadzieję, że z szansami na powodzenie:)
  8. [quote name='stzw']Fajna suczynka. A o co chodzi z tą łapą? Bo na zdjeciu ma zabandażowaną.[/QUOTE] Na zdjęciu ostatnim jest inna sunia, Szansa, która miała podobne uszkodzenie łapy jak Narnia, a dzięki ludziom dobrej woli została zoperowana i teraz jest szczęśliwa we własnym, wspaniałym domu:)
  9. Na konto Skarpety im. Talcott wpłynął zwrot za Kłębuszka, dziękuję:)
  10. Jestem za obejrzeniem suni przez specjalistę. Pełnosprawna (ew.) na pewno znajdzie domek.
  11. [quote name='Oczka_']Proszę bardzo zdjęcie Miśka, ja mogę dać 100zł jednorazowo, mój narzeczony 50zł (jak dostanie kase, czyli pewnie w przyszłym miesiącu :)). Dodatkowo mogę dać 30zł miesięcznie na utrzymanie Misia. [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5305/20130325072158.jpg[/IMG][/QUOTE] Fajny jesteś Misiu:) Proszę o podanie konta do wpłat na Misia na PW, zacznę od kwietnia. Czy mozna go już gdzieś zabrać?
  12. Otrzymałam zwrot od liki1771 za kłębuszka, dziękuję. Stan konta wynosi 1 034 zł 96 gr.
  13. Skarpeta im. Talcott, która pomaga starszym pieskom, przyznała 150 zł pomocy dla Szarika. Proszę o podanie mi na PW danych do przelewu, to jak najszybciej przeleję pieniążki.
  14. [quote name='Jolanta08']Oczywiście[/QUOTE] Super, zaraz napiszę im wiadomość:)
  15. [quote name='Monika z Katowic']Jakiż to wzruszający wątek! Oczywiście!!! Koniecznie udzielmy Szarikowi wsparcia w kwocie [B]150 zł. [/B]Przypominam, że w uzasadnionych przypadkach, zgodnie z regulaminem, można nieco podnieść kwotę pomocy. Uważam, że to jest właśnie taki absolutnie, totalnie uzasadniony przypadek.[/QUOTE] Dobra sugestia, czy Szarik może zatem dostać 150 zł?
  16. [quote name='Jolanta08']Przeczytałam wątek i brak mi słów uznania...jestem całym sercem za wnioskiem agusizet[/QUOTE] Dziękuję, ja jak przeczytałam wątek byłam pełna podziwu, że tacy ludzie jeszcze w ogóle istnieją:)
  17. Proszę o udzielenie wsparcia finansowego w wysokości 120 zł dla psa Szarika z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240050-Owczarki-Iwony-watek-zbiorczy-onków-w-Chacie-Zwierzaka[/URL]
  18. [quote name='joteska']Raczyna aniele stróżu, dobra z Ciebie kobieta:loveu: dziękujemy! Witaj Ewuniu :lol: Agusiu, Gaja własnie jest dość młoda sunią ocenianą na 3-4 lata a wygląda teraz na 10:shake: na tm wątku w wielkiej potrzebie jest jeszcze [B]India[/B] z pałeczką ropy błękitnej poduszek łapek i Szarik- moim zdaniem powinien mieć dostawowe wkłucia by go uruchomić na wiosnę:roll: jest jeszcze [B]Gala[/B], ma bardzo chore serce i bierze sporą dawkę dzienną vetorylu a to nietani lek oraz [B]Sara Mara[/B] z chorą watrobą, na specjalnej karmie i diecie, no i [B]Kasia[/B]- rana pooperacyjna wciąż podkrawia i jesli to nie ustanie musi być ponowna operacja z z ponwnym podwiązaniem naczynia, które było w okolicy usuniętego guza i części mięśnia, tez z chorą watrobą, same geriatryczki pryczki[/QUOTE] To ja poproszę o wsparcie dla Szarika i dam znać, czy piesek otrzyma wsparcie:)
×
×
  • Create New...