-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
2 mies Luna z zapaleniem chrząstki wzrostu- już w nowym domu
agusiazet replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Ekstra wiadomość:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']A dzisiaj mija okrągły rok, odkąd Bajutek zaszczyca mnie swoją obecnością u mnie:) Ale zleciało...[/QUOTE] Brawo, gratulacje:) -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Wszystkie psiska tutaj takie piękne, że nie chce się wierzyć, że ktoś ich nie chciał. Pewnie dlatego, ze stare i chore, ale ja mojego staruszka Sonego nigdy bym nie oddała nikomu! -
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Misiu, co u Ciebie? -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Przelałam dla Szarika 150 zł wsparcia od Skarpety im. Talcott, proszę o potwierdzenie na wątku jak przyjdą. I zdrowiej Szariczku:) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bez domu, ale ona na szczęście tego nie wie i jest szczęśliwa:) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Witam się popołudniowo. -
Dzisiaj też spotkaliśmy boćka, ale jednego:)
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
agusiazet replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Na konto Skarpety im. Talcott wpłynął zwrot za Kłębuszka, dziękuję:) -
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A gdzie biedak śpi? -
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Oczka_']Proszę bardzo zdjęcie Miśka, ja mogę dać 100zł jednorazowo, mój narzeczony 50zł (jak dostanie kase, czyli pewnie w przyszłym miesiącu :)). Dodatkowo mogę dać 30zł miesięcznie na utrzymanie Misia. [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5305/20130325072158.jpg[/IMG][/QUOTE] Fajny jesteś Misiu:) Proszę o podanie konta do wpłat na Misia na PW, zacznę od kwietnia. Czy mozna go już gdzieś zabrać? -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Skarpeta im. Talcott, która pomaga starszym pieskom, przyznała 150 zł pomocy dla Szarika. Proszę o podanie mi na PW danych do przelewu, to jak najszybciej przeleję pieniążki. -
[quote name='Monika z Katowic']Jakiż to wzruszający wątek! Oczywiście!!! Koniecznie udzielmy Szarikowi wsparcia w kwocie [B]150 zł. [/B]Przypominam, że w uzasadnionych przypadkach, zgodnie z regulaminem, można nieco podnieść kwotę pomocy. Uważam, że to jest właśnie taki absolutnie, totalnie uzasadniony przypadek.[/QUOTE] Dobra sugestia, czy Szarik może zatem dostać 150 zł?
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[quote name='joteska']Raczyna aniele stróżu, dobra z Ciebie kobieta:loveu: dziękujemy! Witaj Ewuniu :lol: Agusiu, Gaja własnie jest dość młoda sunią ocenianą na 3-4 lata a wygląda teraz na 10:shake: na tm wątku w wielkiej potrzebie jest jeszcze [B]India[/B] z pałeczką ropy błękitnej poduszek łapek i Szarik- moim zdaniem powinien mieć dostawowe wkłucia by go uruchomić na wiosnę:roll: jest jeszcze [B]Gala[/B], ma bardzo chore serce i bierze sporą dawkę dzienną vetorylu a to nietani lek oraz [B]Sara Mara[/B] z chorą watrobą, na specjalnej karmie i diecie, no i [B]Kasia[/B]- rana pooperacyjna wciąż podkrawia i jesli to nie ustanie musi być ponowna operacja z z ponwnym podwiązaniem naczynia, które było w okolicy usuniętego guza i części mięśnia, tez z chorą watrobą, same geriatryczki pryczki[/QUOTE] To ja poproszę o wsparcie dla Szarika i dam znać, czy piesek otrzyma wsparcie:)