-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Przelałam dla Konga 50 zł mojej deklaracji wrześniowej. Proszę o potwierdzenie!
-
[quote name='Monika z Katowic'][FONT=comic sans ms] Pięknie dziękujemy i serdecznie witamy w gronie deklarowiczów- już wysyłam konto skarbnika Skarpety!:loveu: *** Ponawiam pytanie, czy dotarło na konto Skarpety[B] 300 zł[/B] z mojego Bazarku "Oczko"? Proszę o potwierdzenie wpływu na tym wątku -[/FONT][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-finisz!-Wysoki-zysk!-Dziękuję-wszystkim-z-całego-serca!"][COLOR=#ff0000]klik[/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][COLOR=#ff0000]: [/COLOR][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-finisz!-Wysoki-zysk!-Dziękuję-wszystkim-z-całego-serca!"][COLOR=#0000cd]"OCZKO"[/COLOR][COLOR=#0000cd]- finisz! Wysoki zysk! Dziękuję wszystkim z całego serca![/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/QUOTE] Pieniądze dotarły, zaraz wskoczę na bazarek potwierdzić, dziękuję:)
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wpłaty od agusiazet, zadra i magenka1, wielkie dzięki. Stan konta Iwy wynosi 440 zł 55 gr. -
W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)
agusiazet replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
Pieniążki dla Ukkiego dzisiaj przelałam (120 zł), proszę o potwierdzenie jak dotrą:) -
[quote name='obiezyswiat75']Bardzo pięknie dziękuję :) To ogromna pomoc :loveu: Już wysyłam PW i również proszę o numer konta na zwrot pieniędzy.[/QUOTE] Pieniążki dla Ukkiego dzisiaj przelałam, stan konta wynosi 389,96. Obieżyświat75, zwrot pieniążków w wysokości 30 zł do 13 października, konto wyślę jak termin będzie się zbliżał:)
-
W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)
agusiazet replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
Ale słodziutka:) -
Biedaczek, takie staruszki chwytają za serce najbardziej:) Jeśli będzie zbiórka dorzucę się na pewno. Tylko jak mu znaleźć człowieka? Wydaje się nierealne:( A w schronie można wdrożyć leczenie?
-
Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów
agusiazet replied to Kinnia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania80']Wieści na gorąco przekazuję Wizyta PA udana, państwo świadomi opieki nad psem, zgodzili się na wizyty po adopcyjne, na kontakty oraz na podsyłanie zdjęć Maszeńki, szczepienia są dla "nasz pies " oczywiste :) Masza ładnie na nich zareagowała, wywaliła brzuchol do głaskania. Za 2 tyg przeprowadzka do nowego domku ( muszą coś tam jeszcze ogarnąć przed zamieszkaniem psa u nich ) można się cieszyć :):)[/QUOTE] Super wieści, powodzenia Maszeńko we własnym domku!!! -
A zatem dla Ukkiego 120 zł od nas, proszę o dane do przelewu na PW. Zwrot pokryje obiezyswiat75. Otrzymałam deklarację od Joanny Blum, która to deklarowiczka jest asiuniab? Błagam piszcie nicki i za jaki miesiąc płacicie, nei ogarniam tego, mimo zeszytu i notatek!!! Stan skarpety wynosi 509 zł 96 gr.
-
[quote name='Dorot131']Witam. wątek podczytuję od jakiegoś czasu , jesli będzie potrzeba zawiezć do lekarza ,mój mąż który dysponuje czasem i oczywiscie samochodem podejmie się tego. Jesteśmy z Rudy Sląskiej (domyslam się że nie jest to zbyt daleko od nas jednak prosiłabym o dokładny adres.) Też uważamy że trzeba sobie pomagać[/QUOTE] Super, to wspaniała informacja:)
-
Lika, czy pieniądze od Skarpety im. Talcott są ujęte w Twoich rozliczeniach, bo nic nie piszesz, że je tam ujęłaś. Czy to taki wielki problem zrobić porządne rozliczenie, ile i od kogo otrzymałaś, ile i na co wydałaś? Chcesz pomocy finansowej od darczyńców, rozliczaj je solidnie i szanuj tych, którzy chcą Ci jeszcze pomagać. Najłatwiej obrazić się, zrobić focha i mieć wszyskto gdzieś:(
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale zbrązowiała, coraz ładniejsza jest i w kubraczku nie widać jaka chudzina:)